Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Holt je mi z toho smutno, protože jsem na téhle IP vyrůstal *13*
  • Nukleární zima, nebo spíš "Velká zima" byla/bude v roce 2130
  • je to bethesda co cekas *1* ty na lore a logiku nehraji
  • S tým deckom je to v pohode. Vďaka mimozemšťanom zeta sú deti do 18r nesmrteľné. Aj vo Falloute, aj v TES, čo dokazuje, že sa jedná o jedno univerzum.
    Skôr je nelogické, prečo nepošlú deti zastaviť Deathclawov, či nájazdníkov, keď deťom nemôžu ublížiť.
  • Hold někdo si tu zafňuká a já zase naopak chrochtám blahem. 100 lídí, 100 chutí.
  • navíc do pár let po takovým atomovým mayhemu musí zákonitě přijít nukleární zima, s kterou se tu vůbec nehraje. Nehledě na extřémní radiaci.
  • no byla to sice dlouha konference nekdy do 5 ale nakonec z toho nemam az tak blbej pocit jako pred E3... lhar toodik howrdovic me i trosku uklidnil , docela jsem se bal ze z toho vyleze dalsi
    tes (mr**a )online ale zatim to vypada vice nez dobre , jen se bojm toho aby sli ty servery nak zaheslovat , aby me tam nelezl kazdej druhej 12 letej kid s Power A co te tam bude nahanet s perlikem jen co vylezes s vaultu , taky je super ze vybava a postava po smrti prezije , bylo by docela frustrujci kdyby te mohl kazdej modrej sup hned vykostit a ty bys zacinal s holou pr li , treba jako v rustu ..jinak jak to tedy bude se stavenim .. kdyz uz si neco nekde nakradu a udelam si sidlo snu ..bude ho mozne rozflakat jako v conanovi nebo to neco malo prezije ?... kdyz jsem videl tu ukazku a v nem toho preskinovaneho drakonetopyra ze skyrimu moc b telne to nevypadalo ...jinak by bylo i fajn ukazat vic frakci , pokud tam neco takoveho bude a moznost pridat se k nim .. najezdnici, otrokari nebo neco takoveho .. co zbrane a zbroj , bude mozno upravovat ??? co moznost mit i partaka ve stylu dogmeata ? co moznost hrat treba i za ghula nebo enklavu ? a zacinat jinde nez ve vaultu ?:) vozidla nebo jinj vehikl ?... no uvidim co z toho po bete nakonec vyleze .. kdyztak fallout new vegas online to jisti pripadne fallout online
  • ješte vložím odkaz na jedno video na YT. Má hodinu a pul ale nabízi vtipný a hluboký rozbor univerza falloutu
    https://www.youtube.com/watch?v=mLJ1gyIzg78

    (pozor: video je nevhodné pro mainstream)
  • P.S.S.
    Je to jen hra. Problém je že je to pokračování Fallout 1 a 2, které meli geniální gamedizajn.
    Tady dávam odkaz na článek od D. vávry o univerzu Fallout:
    https://games.tiscali.cz/tema/fallout-legenda-pokracuje-54019
  • P.S.
    jedna vec jsou ustupky kvuli tomu že je to hra. Druha vec jsou pak jiste chyby, diky kterým svety vytvorené bethesdou nedávají smysl. A to pak braní tomu svetu uverit a ponorit se do hry. jako napr. že v celém falloutu 3 nikdo nic nepestoval, nevyrábel, lidé bydleli na mape random (pamatuju jednu bábu co žila uprostred oblasti zamorene deathclawy), v rámci jednoho questu hra poslala samotne decko jen tak pres oblast plnou mutantu jakoby nic atp.
  • tak ono je to i kvuli imerzi (atmosfere), proste k Falloutu patrí pustina, stejne jako k Mad maxovi. Je to hra nemusí to byt uplne presný. A když se tady rozhodli to udelat zelené, taky s tím nemám problém.
  • Chybějící zeleň v prvních dvou dílech bych přisuzoval mimo jiné zasazení - Kalifornie sama o sobě je v určitých lokalitách dost vyprahlá, když k tomu člověk připočte fakt, že do samotného začátku války šrotovalo oteplování (a během války samotné skončila většina planety v plamenech), i to relativně dává smysl.
    Naopak, vyloženě "mrtvý" svět třeba třetího Falloutu mi už moc smysl nedával. Hra se odehrává 200 let po konci civilizace, ale oblast kolem Washingtonu vypadá, jako by bomby dopadly před týdnem.
  • tak predpokladam, keby bola velka atomova vojna s vystrelenymi stovkami hlavic z obidvoch stran konfliku, tak by praveze ihned nastala doba ladova(vychrlene obrovske mnozstvo popola, zeminy do atmosfery)
    http://fallout.wikia.com/wiki/Great_War
    podla tohto clanku neslo o par hlavic, ale o 100vky ked nie 1000 rakiet
  • Pokud se nepletu, tak krom požárů, způsobených výbuchy atd, by flóře nemělo moc co uškodit. A chybějící zeleň v 1, 2 atd. by se mohla přičíst na vrub velké zimě někdy v roce 2150 + možná nějakému sajrajtu z vault-tecu / Big mt.
  • Kompost
    nemam, v roku 2137 ich master zacal iba masovo produkovat aby vytvoril armadu. tou dobou v klasickej podobe existovali uz cez 30 rokov, len ich bolo malo.
  • Máš tam chybu první pokusy Mastra začali až v roce 2137.
    To že Bethesda se*e na příběhovou osu je známo již od Falloutu 4
  • Takže reskinovanej Fallout4 s možností aby se tam připojily jiní hráči. Co z toho vyplývá? Že tím odřízli možnost módu od lidí a že to bude pěkná sra*ka.
    Pokud chtěj ať udělají plnohodnotné MMORPG ale tyhle polo online hry jsou jak mor a ve finále je to o ničem.
  • Že to bude online survival je mi upřímně relativně buřt, pokud bude možnost si založit vlastní, zaheslovaný server (snad jen případné omezení modování zamrzí - a Creation Club si můžou strčit zpátky do zádele), ona ta změna v hratelnosti IMO nebude až takovej mordor, vzhledem k tomu, že už předchozí díl byla v zásadě střílečka šmrncnutá mongoloidní lite verzí rádoby RPG prvků a Sims.
    Jen mi to grandiózní oznámení ve stylu "A potvory už vám nebudou připadat jako takovej bullet sponge, bo jí můžete kropit ve skupince!" připadá krapet komický ve stínu nedávného dění, kdy se Bethesda začala bít v prsa s tím, že chtějí zachránit SP tituly. *12*
    Ale co už. Se směrem, jakým se Beth s Fallout sérií vydala, jsem se smířil a v zásadě mě to ani nijak netrápí, nad všemožnými nedostatky bych sice mohl kvičet celé hodiny, ale ve výsledku jsem ve hře stejně ty desítky/stovky hodin utopil a nemůžu říct, že bych měl celou dobu chuť rozkousat klávesnici. Jediné, čeho se tak nějak obávám, je technická stránka hry, snad ten beta test nebude jen čistej zátěžák serverů, ale i se (konečně) opřou do opravy věcí, které jejich hry sužují už dekádu a půl,
  • To bol hlavný problém štvorky, že sa menila na rozprávku. Buď klasický darebácki nájazdníci (bez osobnosti, len kradnúť), alebo priateľskí farmári (bez osobnosti, generické NPCčka, ktoré si chcú žiť v pokoji. úplne vypustili prosti tútky, kanibalov, otrokárov, žiadny spupný Tenpenny, namyslení rasisti, či vykorisťovatelia. Nehovorím, že napríklad kanibali musia byť v každom dieli. To nie, to by sme sa zas sťažovali na opakovanie sa. Ale proste z tohto necítiť tú surovosť. Presadzovanie zákonov NKR, beštialita Légie, diktátorská enkláva, Vegasskí mafiáni, divokí Cháni.
    Nie sú tu ani poriadne morálne voľby. Ako zničiť Megaton a všetkých nevinných v meste, alebo nie; podporiť kanibalizmus Bielej Rukavice, alebo nie; obsadiť Goodspring pre zločincov, alebo mesto zachrániť; opraviť generátor, zachrániť farmu a zabiť ľudí vo Vaulte, alebo zachrániť ľudí z Vaultu a nechať otráviť farmu; zbaviť Harolda utrpenia, alebo ho nechať žiť a trpieť, aby tvoril naďalej život v oáze.
    A on line toto iste neponúkne. Nemôže kvôli formátu hry.
  • voják nebožtík s se uložil v energozbroji. nikdo si toho nevšímá, ale jak jde kolem modrý sup z vaultu, tak ho hned stáhne z kůže doslova :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit