Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New California je skutečné pokračování Falloutu a i přes práci fandů a moderů vypadá daleko ambiciózněji, než tenhle paskvil. Zaměření na online znamená, že příběhových RPG prvků se dočkáme ještě míň, než ve FO4, a vlastně všechny příšernosti té hry se tu jen znásobí. Je to škoda, po dokumentu o Bethesdě od NoClipu jsem jim chtěl dát šanci. Vypadalo to, že mají srdíčko na správném místě a jen potřebují pošťouchnout strávným směrem. Teď je jasné, že od Bethesdy už nikdy neuvidíme pořádné RPG a Todd sice může mít nadšení pro hry, ale jako designér je to ňouma kterému jde jen o 2 věci: být větší a blbější, než kdy předtím.
  • Zadni cheateri neexistujou, existujou lidi, ktery vyuzivaj pravidla stanoveny vyvojarema (a nikym jinym) na hranici moznosti. Kdyz ti dam brejle ktery videj skrz zdi a reknu ti, ze je nesmis pouzivat, budes me povazovat za magora, a zcela opravnene.
  • Ucelem jaderny bomby neni ani tak neco radiacne zamorit, jako spis to znicit - predevsim tlakem/teplotou. V pripade celosvetovy valky by se zvedlo ovsem ohromny mnoztvi radioaktivniho prachu. Takze radiace by se zvedla celosvetove. Na zasazenych mistech vic, na nezasazenych min. Logicky. Zivotu to nijak zvlast vadit nemusi, proste se prizpusobi, ale kratkodobe (desitky let) budes mit proste narust nemoci (rakovina) budou se rodit mutanti (bez koncetin ... ).

    Radiace se vycistit neda, nektery castice se rozpadaji tisice let.

    Daleko vetsi problem jsou souvisejici veci - trebas ta jaderna zima. Ta by samo nevypadala tak, ze tyden po te bude vsude snih a led, to by trvalo roky.
  • Kazdy dite vi, ze carodejnice lita na kosteti ... nekdy teda na smetaku a vyjimecne na vysavaci ... kdyz zacne litat v tryskaci, bude si i to decko co sotva zvlada rikat mama klepat prstem na hlavu.
  • Ono tam neco slo stavet? Asi tak v pulce budovani opevneni mi to vynadalo, ze sem pouzil moc prvku ... lol. Jejich predstava opevneni totiz je, ze doprostred ulice postavis zataras, a kolem nic. Kdyz sem si chtel postavit vez, tak mi to prozmenu uz nekde ve 3tim patre vynadalo, ze sem moc vysoko ... a kdyz sem z toho 3tiho patra chtel strilet, tak kulky cestou dolu sublimovaly, takze dps = 0.

    Jo, taky sem po par hodinach mel asi 8 power armoru, do nich asi tak 100 baterek, ale vyrobit naboje do pusky ... nee, to prece v tom postapo svete nejde.

    BTW: Tohle bude vypadat PRESNE jako TESO. Vsechny mechaniky budou exaktne stejny, jen misto kouzel z hole budes sesilat plasmovy vyboje z pusky. A tvoje bydleni == instancovanej pididomek do kteryho si za $$$ budes moc dokoupit nefunkcni nabytek.
  • Dobre navrzenej multak se da klidne modovat ... samo nikoli v pripade centralizace serveru, ale existujou gamesky, kde kdyz provozovatel serveru ma nejak ten srv modnutej, tak se mody proste samy postahujou i klientum.

    Mor sou spis gamesy, tkery vyzadujou nejakej ofiko srv, a klidne 1/2 roku po vydani si je uz nezahrajes, protoze "se provoz nevyplati" ...
  • To se pletes, skutecny Fallout mel i moznost si pridat mezi svoje schopnosti "zabijak deti".
  • a to te za celou dobu nenapadlo se pripojovat ciste na PVE server potazmo RP PVE ? Nebo uplne nej najit nebo nastavit server jak ti to vyhovuje ?
  • fallout 1/2 kdykoliv, narozdil od 4 jsou to totiz rpg

    a navic vyborny
  • Hele ty neprokazatelna teorie, kdyz vybuchne sopka, jedna jedina, tak ovlivni klima cely planety klidne na nekolik let. A kupodivu, velky prekvapko, ono se ochladi a to velmi vyrazne. V pripade globalni jaderny vlky by to bylo stejny jako kdyby tech sopek vybuchly stovky. Takze by prumerna teplota klesla klidne o 5+ stupnu. TO samo neznamena ze by v lete padal snih (teda u nas) ale bylo by trebas 15 stupnu kdyz hodne teplo. A to jen na vrcholu leta. V zime by bezne bylo trebas 50 pod nulou.

    A to leto bez snehu by trvalo trebas jen 2 mesice ... takze zadna uroda = zadny jidlo.

    Radiace by v principu ani moc vyssi bejt nemusela, soucasny jaderny zbrane ji moc negenerujou, takze pokud by nezasahly primo dany misto, bylo by jen ponekud vyssi radiacni pozadi, nic co by se nedalo zvladat, ale nebylo by proste co zrat.
  • kdyz vidim tady tu sbirku nostradamu, co uz ted predpovidaji falloutpalypsu, pripadam si jak u okamury kdyz predpovidal, kolik tu uprchlici sezerou lidi ;)
    mimochodem, chtel bych videt kolik z vas kinderchytrolinu by si zmlsani F4 dala klasickej Fallout *1*
    to by bylo kecu jak kdyz chce mama vynest smeti *1*
  • Vyplývá z toho to, že to bude pěknej rejžák.Tuhle 10 babek za slot navíc pro postavu, támhle 5 za kůl košilku a už to pojede... Se mi chce z těch mikro transakcí blít...Vsadím se, že to tak dopadne jen co stoupne počet hráčů.
  • I ty kulišáku, upsal jsme se no. Jinak to já také, a co... Nejsem taková konzerva, aby mi to bránilo si užít i tohle. Miluji onlinovky, nahrál sem jich více, než SP her. Když se tedy zkombinuje moje srdcovka s možností si zahrát s bandou přátel, nemám s tím problém. *5*
  • Mě ze začátku taky stavění bavilo, ale časem to došlo do takovýho stádia, že každou novou osadu jsem halabala odbyl tak, aby měli všechno co potřebujou a soustředil jsem se jen na to první město hned u vaultu. Nicméně, na novej fallout se těším.
  • Nuklearni zima je neprokazana teorie a v poslednich letech s vedci spise priklaneji k tomu, ze by nic takoveho nenastalo.
  • jo teso me dostalo tim jak sem byl ve "meste" a za jednim prodejcem klecelo asi 15 lidi a jeden po druhem se mu snazil lootit truhlu ..a zbytek cekajcich mu skakal po stole nadaval si do chatu :D
  • Jak udelat z Fallouta definitivne Battlefield.
    Opravdu potrebujeme do kazde znacky cpat online?
  • Ono je este skoro lamat palicu nad tymto dielom. Nevieme este o nom zhola nic. Uvidime, co nam po release povie plna hra. Osobne si to viem predstavit, ze by som hral s obmedzenym poctom ludi. Dufam, ze maju porieseny pvp mod. Bud to rozdelia na servery, kde bude ciste pvp a vyzuria sa tam rozne typy hracov a servery bez pvp. Alebo to urobia ako v TESO a budu cisto pvp zony. Ako to tu uz bolo spominane, najdu sa hraci a deti, ktore budu osinou v zadku svojim spravanim. Uvidime.
  • Take to tak delam. *4*
  • Ja si zde musim jen postasknout nad tim, ze jedna z mych nejoblibenejsich hernich serii se stala serii, kde ani u nove hry nedokoukam trailer, protoze me to vlastne vubec nezajima. Ach jo. No, mohli jeste napsat ze je to Survival battle royale MMO RPG, at mi to zhnusi jeste vic. Nic proti nim, vyhlasovat Bethesde internetovou valku za to, ze przni neco, co jsem kdysi miloval nebudu. Je mi to ve skutecnosti dost jedno, co s tou znackou Bethesda dela, jen me mrzi, ze nejak neprichazi pro me potencialne zajimavy titul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit