Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    I když všichni hodnotí stejnou hru, nemusí mít názor stejný.
  • Mato1987
    ďakujem ti pekne pepo, tie invektívy si si mohol ale odpustiť, recenziu som čítal a nikde tam toto nebolo napísané, myslím, že rozumnejšie bude ak si kúpim f1 2012 a zároveň "čoboláckyho blba" urobím z teba. *5* maj sa česká hérečka ;)
  • nechci se te dotknout, ale uz samotnej namet f1 u vetsiny lidi znamena, ze je to nuda a vic jak 6/10 to ani dostat nemuze, takze to ber jako maximum a budem spokojeni vsichni *5*
  • ano
  • Jakozto obrovskeho fandu F1 nemohu po tisicich hodinach v rfactoru, F1 2001-2006 + 2010-13 s timto hodnocenim ani obsahem recenze souhlasit. Pokavad si prectu recenze na CR webech, je tam znamka 6/10, pokud si prectu zahranicni recenze, ze tam 8/10 nebo 9/10. A pak kdyz si prectu obsah, tak mam pocit, ze autor anglicke nebo jakekoli jine zahranicni recenze F1 rozumi a autor te ceske vi o F1 maximalne to, ze to ma 4 kola a jede to rychle. Nechapu to, ja kdyz to zapnul, hned jsem poznal dost rozdilny jizdni model (zadek ustreluje, byla ostranena nedotacivost u volantu + dalsich par detailu). Obsah okolo souhlas, ten neni nijaky, ale co by furt taky meli vymyslet. Hlavne se touto recenzi neridte, je to kvalitni hra
  • Zahraj si Nascar The game 2013 :-)
  • Recenzent patrně nevěděl co psát. Webber a incident v Singapoure? Tak tam to bylo potrestání za vběhnutí do tratě při provozu nikoliv sezení za jízdy na kapotě Alonsova Ferrari. Ohledně popisu inteligence vozů a penalizací si připadám jako bych hrál tragickou F1 2000-2002 od EA na PS2. Pokavaď hra kopíruje inteligenci oponentů a penalizace ze hry předešlé, nevím, co řeší recenzent za problém. Ohledně lákadel typu jedna, dvě tratě z historie či několik historických aut a pilotů, tak to je jistě šikovný tah dnešního marketingu a myslím, že tímto trpí daleko více her. Podle recenze jsem se trochu zděsil, tak snad mi nakonec v pondělí dorazí hra, která nebude horší než F1 2012 :-/
  • TheGGG
    Je ve hře konečně demoliční derby?
  • na oficialnich strankach pisou, ze splitscreen tam je.
  • Asi jsem slepy, ale zda se mi, ze se v recenzi nikde autor nezminuje o moznostech multiplayeru. Mam z toho vyvozovat, ze je to stejne jako v F1 2012, nebo hru kde multiplayer hraje jednu z hlavnich uloh se na to autor recenze vybodnul a ani neposkytne informace vyrobce jak a co tam ma byt apod.? *8*
  • je v pc verzi splitscreen sezona? u 2011 byla ale chybela tam kvalifikace. u 2012 nebyla vubec. jak je to tady?
  • Spíš bych řekl pokud se vám to zdá moc hardcore, stačí odinstalovat a místo toho nainstalovat nějaké novější NFS ...
  • Ty jsi vážně kus čoboláckýho blba. Kdyby neexistovala F1 2012, tak to dostalo 9/10. TA 6tka je proto, protože nepřináší téměř nic nového, takže pokud to má být tvá první F1 hra, tak je to to nejlepší, co můžeš koupit.
  • Kdyby udělali aspon celou jednu sezonu se vsema tratema a jezdcema s auty a pravidlama (jako třeba kvalda) (modlim se za '97), tak bych do toho asi šel.
    Takle ani náhodou :)
  • PB to jistí :)
  • Kdo chce kvalitní F1 hru, tak ať sáhne po rFactoru a F1 módu. Pokud se vám to bude zdát moc hardcore, tak stačí zapnout asistenty.
  • Mato1987
    LOL, a ja som myslel, že práve f1 2013 bude moja prvá F1 hra :D tak asi ruším objednávku :D
  • Jack1947
    Ten trening , je hruza ... asi sem si vybral za zkouseni vazne spatnej rocnik *7* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit