Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • F1 2013 jsou určitě nejlepším ročníkem od CM.. Nechápu, proč si stěžují na málo inovací, když například FIFA jich má možná ještě míň a dostane lepší hodnocení a ještě ji chválí až do nebes.. Vůbec mi jaksi připadá, že recenzenti v ČR tu hru snad ani nehráli.. *7*
    • F1 sem nehrál, ale co se Fify týče, těch pár inovací zapříčinilo, že se ta hra hraje úplně jinak. Nebudu se tu rozepisovat, ale je to poznat hned od prvního zápasu.
      Ono možná u těch F1 to člověk hned nepozná. Někdo tady psal že se formule chovají trošku jinak atd... což člověk hned nepozná, obzvláště, pokud má zaplé asistenty.
      • Dovolím si nesouhlasit.. Řízení i s assistama je složitější než loni a poznat se to dá už při prvním kole.. Volant zatím bohužel nemám, takže tady soudit nemůžu, ale na Gamepadu to je poznat citelně.. AI jsou chytřejší, rychlejší a docela poruchy mají taky daleko víc.. Systém penalt už taky nebuzeruje za každej ťukanec a konečně jsou i funkční zrcátka.. Inovací je tam podle mně pořád víc než loni, takže fakt nevím, co za hru autor recenze hrál..
        • S čím přesně chceš nesouhlasit? Že člověk hned nepozná ty drobné změny v jízdním modelu?
          Souhlasím se vším co jsi napsal, ale ty jsi nějak nepochopil můj příspěvek.
          • Nesouhlasím s "drobné změny jízdního modelu".. Když je pocítíš hned, co začneš hrát, tak podle mě drobné nejsou..
            • To že se F1 chovají zase o něco reálněji neznamená, že by kvůli tomu překopali celej jízdní model.
              Vyzkoušel jsem si F1 2013 a oproti 2012 to zas tak velkej rozdíl neni. Auto se může chovat trochu jinak, ale že by nějak drasticky zasáhli do jízdního modelu se mi nezdá.
              A zatím co jsem napsal si stojím. Nechci tím nějak znehodnocovat hru, podle mě už jízdní model v F1 2012 byl dobrej, proto sem si hru koupil. Ty změny jsou opravdu drobné, navíc podle mě je jízdní model v současnosti to nejmenší, nad čím by měli v Codies ztrácet čas.
        • Souhlasim s tebou, na volantu je mnohem slozitejsi vyjezd ze zatacek jak loni. Vizual je lepsi, zrcatka,vetsi chyby souperu rozhodne lepsi rocnik jak loni! Recenzent hru nehral pac al do zatacek brzdi uplne v klidu, samozrejmne po startu nemuze jet clovek na doraz ale to je snad jasny ne? jedina chyba hry tak zustava, ze kdyz nechcete proste vas souper nepredjede to je skoda a dost to srazi celou hru ktera je vyborna.
  • Půjde to hrát na klávesnici(gamepadu) nebo je na to potřeba volant?
    • letos je tu kladen velký důraz na práci s plynem a plynulé zatáčení, což je na klávesnici nemožné a proto se monopost dost často dostává do smyku a tím ztrácíte drahocený čas..
      • mozem len potvrdit. skusal som hru na klavesnici aj s volantom, ale je potrebne trochu upravit citlivost volantu a tak...
    • Jedině Gamepad
    • Styx
      Tady není co řešit , pokud si to chceš náležitě užít tak je volant jasná volba . Ale hrál jsem na klávesnici předchozí díl a také se to dá .
      • Nevím, jak to hraješ. Mě ta hra s volantem vadí víc, než dokážu překousnout. Asi jsem ze simulátorů zvyklý na jiný standard.
        • Styx
          Každému sedí něco jiného , mě třeba zase nevyhovuje gamepad (nejspíš na něj nemám ruce *3* ) Nevim sice jaký standard máš na mysli ale pokud jde o řazení a "hrátky s plynem" tak bych čekal že bude volant nejlepší (záleží také na jeho ceně) .
          • On by volant byl obecně nejlepší, kdyby si tvůrci ve fyzikálním modelu nevymýšleli. Pokud by to udělali pořádně, na ničem jiném, než na volantu, by to ani hrát nešlo.
    • Gamepad je na to dobrej.. Osobně taky používám *4*
  • Jakozto obrovskeho fandu F1 nemohu po tisicich hodinach v rfactoru, F1 2001-2006 + 2010-13 s timto hodnocenim ani obsahem recenze souhlasit. Pokavad si prectu recenze na CR webech, je tam znamka 6/10, pokud si prectu zahranicni recenze, ze tam 8/10 nebo 9/10. A pak kdyz si prectu obsah, tak mam pocit, ze autor anglicke nebo jakekoli jine zahranicni recenze F1 rozumi a autor te ceske vi o F1 maximalne to, ze to ma 4 kola a jede to rychle. Nechapu to, ja kdyz to zapnul, hned jsem poznal dost rozdilny jizdni model (zadek ustreluje, byla ostranena nedotacivost u volantu + dalsich par detailu). Obsah okolo souhlas, ten neni nijaky, ale co by furt taky meli vymyslet. Hlavne se touto recenzi neridte, je to kvalitni hra
    • Připadá ti oprava ovládání jako dostatečné a hodné 1000 korun? To by zvládl i patch zadarmo ale za to by vývojáři nic nedostali že.
      • Já kupoval hru na PC za 699 kč. Nevím proč se při koupi her trochu nerozhlédnete, určitě bych nepodpořil obchody, které si účtují o 200-300 kč více.
        Jinak z recenze nevycházej, ta je naprosto bezúčelná a nic neříkající. Ve hře je spousta ale opravdu spousta příjemných vylepšení. Osobně bych bral spíše nějakou hru typu Grand Prix Legend s pořáným scenario modem, kde bychom např. se Schumim naháněli Hakkinena v Maďarsku roku 1998 atp. Prostě by byla na začátku závodu mise, cíl a jelo by se to celé nikoli na tři, čtyři kola :-)
    • Mám pocit, že jsou na Tiscali rádi, že jim tu recenzi vůběc někdo napsal. Jestli známka 6/10 je udělena jen proto, že je to další sezóna, tak to pak ani hru recenzovat nemusí. Také si myslím, že to bude dobrá jízda, jako pravidelný divák F1 a hráč sezón na PSX 1997-99 dále pak na PS2 99-2006 jsem s touto F1 sérií spokojen :-)
    • pb_historic
      I když všichni hodnotí stejnou hru, nemusí mít názor stejný.
    • nechci se te dotknout, ale uz samotnej namet f1 u vetsiny lidi znamena, ze je to nuda a vic jak 6/10 to ani dostat nemuze, takze to ber jako maximum a budem spokojeni vsichni *5*
      • Na svete neni moc jinych akci, ktere by mely stejny nebo jeste vetsi pocet divaku. Kazdy zavod jsou to stovky milionu lidi po celem svete, kteri sleduji zavod. Uz jen z tohoto principu tvrdit, ze je to pro "vetsinu" lidi nuda je chybny predpoklad a dokazuje to tvoji naprostou hloupost a namyslenost, ze ani nema cenu rozebirat dale tvoji zcela mylnou uvahu, ze ktere vyvozujes, ze kdyz neni hra urcena pro vetsinu lidi, ze to neni klasicky mainstream, tak si nezaslouzi vic jak 6 z 10. Vetsi kravinu jsi snad ani rici nemohl *11*
        • divaku? no spi se u toho po obede dobre, to asi nikdo nepopre... *6*
          • Tys viděl jeden závod za svůj (beztak) kratičkej život co? *7*
            • A nebo naopak spousty opravdových závodů. To, co je F1 dnes, je sr*čka. DRS zóny, kersy, schválně se kazící penu, naprosto to zmrvilo celý tenhle sport. Nechápu, jak dneska někoho může bavit sledovat souboj dvou jezdců, když díky zvýšenému výkonu má ten druhý vždy výhodu. Poslední opravdu kvalitní F1 byla ještě tak rok, dva po odchodu Hakkinena.
  • Recenzent patrně nevěděl co psát. Webber a incident v Singapoure? Tak tam to bylo potrestání za vběhnutí do tratě při provozu nikoliv sezení za jízdy na kapotě Alonsova Ferrari. Ohledně popisu inteligence vozů a penalizací si připadám jako bych hrál tragickou F1 2000-2002 od EA na PS2. Pokavaď hra kopíruje inteligenci oponentů a penalizace ze hry předešlé, nevím, co řeší recenzent za problém. Ohledně lákadel typu jedna, dvě tratě z historie či několik historických aut a pilotů, tak to je jistě šikovný tah dnešního marketingu a myslím, že tímto trpí daleko více her. Podle recenze jsem se trochu zděsil, tak snad mi nakonec v pondělí dorazí hra, která nebude horší než F1 2012 :-/
  • TheGGG
    Je ve hře konečně demoliční derby?
    • Máš snad pocit, že F1 jsou FlatOut nebo něco podobnýho? *7* Jde tam o závodění, ne o vyřazení co nejvíce aut.. *3*
      • Ristoro
        Někdo tady nepochopil sarkasmus.
    • Thorn1991
      Ale vesmes jen pri zacatku zavodu, pokud vyjizdis z posledni pozice
    • ano
    • Zahraj si Nascar The game 2013 :-)
  • Asi jsem slepy, ale zda se mi, ze se v recenzi nikde autor nezminuje o moznostech multiplayeru. Mam z toho vyvozovat, ze je to stejne jako v F1 2012, nebo hru kde multiplayer hraje jednu z hlavnich uloh se na to autor recenze vybodnul a ani neposkytne informace vyrobce jak a co tam ma byt apod.? *8*
  • je v pc verzi splitscreen sezona? u 2011 byla ale chybela tam kvalifikace. u 2012 nebyla vubec. jak je to tady?
    • na oficialnich strankach pisou, ze splitscreen tam je.
  • Kdyby udělali aspon celou jednu sezonu se vsema tratema a jezdcema s auty a pravidlama (jako třeba kvalda) (modlim se za '97), tak bych do toho asi šel.
    Takle ani náhodou :)
  • PB to jistí :)
  • Kdo chce kvalitní F1 hru, tak ať sáhne po rFactoru a F1 módu. Pokud se vám to bude zdát moc hardcore, tak stačí zapnout asistenty.
    • Spíš bych řekl pokud se vám to zdá moc hardcore, stačí odinstalovat a místo toho nainstalovat nějaké novější NFS ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit