Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle ohlasů bych prostě číselné hodnocení zrušil... aspoň by si každý pořádně pročetl recenzi a a moh by si každý individuálně udělat obrázek o hře zda si hru koupit či ne, protože to číslo je o ho*ně.
    Mě samotnýho hra baví není to jako tupé CoD má to aspoń nápad...
    • Jo, mě taky, ale jelikož mám PSko jen krátce, nemám zatím kolem sebe lidi, se kterými by se to dalo hrát, a náhodná skupina je dost sázka do loterie, i když se to lepší, jak se lidi učí a zvykají si na fakt, že bez týmové spolupráce to tu prostě nejde.
    • To často opakovaný nesmysl.

      Zruším index který lehce hráči ukáže jaká hra asi je a on najednou bude věnovat více času čtení celé recenze. To je hloupost.

      Tak se namísto čísla bude řešit verdikt. Zruším verdikt. Budou se řešit vybrané pasáže z recenze. Zruším recenzi?
      • No, řešit vybrané pasáže z recenze má přinejmenším větší potenciál k smysluplnosti než řešit číslo.

        Číslo je z nouze ctnost, marná snaha objektivizovat subjektivní dojmy, postřehy, zážitky a kritéria. Přesunout pozornost k recenzi, která všechny tyhle subjektivní aspekty zachycuje a rozebírá, je medle první krok k normální diskuzi, založené na agrumentech a důkazech.

        (já vím, já vím, jsem naivní *4* )
    • TheGGG
      tupé CoD alespoň nezpůsobuje epileptické záchvaty a těžkou nudózu po pár minutách (co jsem slyšel)
      • Názory "co jsem slyšel" jsou vždycky nejvtipnější *1* A píšou je vždycky ti největší pitomci...
      • prave co sem slysel ... za prve nudne to urcite neni.. mozna pro ty kteri uz od zacatku sou jisty ze je to bavit nebude... a COD je uplne neco jineho... to je vylozene jen strilecka... evolve je tymova prace kde mas healera, tanka, huntra a vsichni musite dat svoje schopnosti dohromady pro efektni ucinek a vyhru
        • TheGGG
          tak to nevím cos slyšel ty, ale co vím já pokud hraješ s náhodnejma lidmama, zvrhne se to v pěkný bo*el a nudu
          • Jak kdy. Hraju to od vydání a i když to zpočátku bylo dost tristní, postupně se to zlepšuje.
            • sranda by to mohla být leda kdybych dal coop s chlapcama z one direction. Jinak EEE, tuto hru neschvaluji
    • ja proste nechapu proc tu tolik lidi prirovnava hru k uplne jinymy hernim stylum.. COD melo aspon napad :D.. to i gothic a tisice jinych her.. tahle ma kvalitni napad kvalitni myslenku a lidi ktere bavi tyhle multiplayerovky tohohle stylu sou ve svem pac tenhle styl hry dela presne co ma a je zabavny.. musite ulovit monstrum dokud nedosahne 3 evolucnich stupnu pak uz vas nejspis rozdrti.. je to dobra hra kdo nehleda neco jineho
      • omlouvam se spatne sem si precetl a vycetl jsem neco co tu vubec nebylo ;)
  • tohle me nikdy nebralo a nedavno sem to hral u kamose a je to opravdu velka pecka ;) velice zabavny ;).. a myslim si ze tenhle typ hry ma sve hrace jasne... ostatni rejpalove kteri cekaji pribeh a tak.. ruce pryc ;)
  • TheGGG
    Na rozdíl od většiny lidí zde, já nehodnotím hry, co jsem nehrál, nebo alespoň nehodnotím ty části hry, které nelze zhodnotit z videa nebo obrázků. Každopádně co jsem viděl, působí to na mě jako laciná a přeplácaná verze legendárního L4D 1 a 2, které doposud nebylo překonáno. Hra působí se všemi těmi světýlky a blikátky prostě nudně a nezajímavě. Bohužel takový je dneska trend, hra musí být barevná blik blik blik, aby si to lidi koupily. Smutné.
    PS: navíc to vypadá, že se člověk začne po 10 minutách nudit.
    • Krescz
      s L4D to nema nic spolecneho...nechapu jak si k tomu dosel...to je uvaha jak: vsechny RPG jsou Dark Souls ...wtf
      kazdopadne stereotyp tam je hned po prvni hodine hrani
  • WWladCZ
    No na 8/10 to fakt asi není 6/10 nebo 7/10 by sedělo víc. Vždy jsem uznával games.cz za jejich přísnost, oko pro detail a mnohdy i zdůraznění dlouhodobého hraní, ale poslední dobou mi připadá že recenze jsou s hodnocení až příliš štědré. Evolve může být 10minut nudy kde se monstrum jen schovává a pak zničí huntery nebo ho hunteři najdou na lvl 1 a hra skonči moc brzo. Většina her konči jedním ze dvou případů a nemá dynamiku a brzo je to jen stereotyp.
  • 8/10 tak to je vtip...
    • To musí být určitě bug, vždyť poslední dobou mají všechny hry 8/10.
      • myslim ze psali, ze se jim nekdo hacknul do systemu a pokazde u hodnoceni nastavi 8 a jim se to uz nechce predelavat z5
  • Jinak téma není zas až tak úplně originální. Podobnej mulťak už měla hra Giants: Citizen Kabuto, kde jednotka mimozemšťanů bojovala proti monstru, které se taky vyvíjelo. Ta podobnost je tam vcelku velká, alespoň podle popisu. :-)
    • AvP multak, Depth (tam musis zraloka alespon oznacit nastrelenim svetlice..) asi by se nasly i dalsi..
  • nemam rad f2p, ale presne pro tenhle zanr je f2p vymyslenej.. bohuzel cena $120 za toto je moc.. (ne ze bych je nemel) ale proste ne.. navic nekde jsem slysel, ze to chteji tlacit do progamingu? srsly? asymetrickej multak do progamingu? co tu hru teda prodava? grafika? treba to je i dobra hra, ale proste tohle kolem me prijde divne...
  • Hracum se slabsim PC nedoporucuju kupovat, hra je silene narocna, nejnarocnejsi hra jakou sem zatim na PC mel.
    • Tak to jsi moc her na PC neměl :D Vůbec není náročná
      • Ne za 20 let co hraju jich fakt moc nebylo.
        Nevim muj hw si snou nejak nerozumi..
        Ja mam vic jak minimalni pozadavky a nemuzu se dostat pres 40 FPS na low i nizkym roszlisenim, coz se me u zadne nove hry jeste nestalo..
        Nehlede na to ze i na 970 hra nejede stabilne na High
        Napis sestavu a pocet FPS
  • https://www.youtube.com/watch?v=YYLpomTvDcQ
  • flash789
    tak pro hrace multiplayeru urcite zajimava věc. Ale tak trochu si rikam proc tvurci nesli smerem Monster Huntera, preci jen by pak asi vydelali daleko vic, uspesnost tehle serie je obrovska. A na PC by tenhle styl hry byl unikat.
    • Unikát je i tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit