Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem si utorrentit kvůli hře s botama abych měl představu.
    Čekal jsem opravdový lov, taktizování, strategii ... co jsem viděl bylo 10 minut stopování, a pak boj s něčím, co připomínalo stíhačku kombinovanou s psionickou zrůdou. Po lítém boji následoval útěk bestie s tím, že je prakticky nemožné jí dohonit.
    Přestože si uvědomuju že všichni krom mě byli boti, neumim si představit, že bych to hrál (dlouhodobě) jako PvP. Snad jen premade ... ale ta nuda po pár kolech.
    Můj názor: Asi nejlepší running simulator co najdete na herním trhu. *13*
    • Jack1947
      No to si mě jen utvrdil v dojmu, že takové SP offline Dying light parkour mi stačilo. Nepotřebuji maraton i online. *3* Jinak škoda že to dopadlo takhle když se kasali že to pozvedne mp hraní na novou úroven, tedy jde hlavně o to kdo po čem touží.
  • Modří už samozřejmě vědí..., odeeska dostlala Evolve s predstihem?
  • N0isy
    Hrál jsem Big Alphu a absolutně nechápu, jak může tahle hra dostávat od 8 do 10. Po 10 matchích si člověk uvědomí, jak stereotypní hra je. Většina matchů probíhá asi takto: Minimálně 3x běháte tam a zpátky z jednoho konce mapy na druhý pak, když za monstrum nehraje retard, je 3.fáze, kde je konečně nějaká akce a boj ve stylu chaosu a konec. Zároveň se monstrum dá zabít během 5 minut v bariéře od Trappera + s artilerií od Supporta, takže hra skončí v kratší době než jste na ní čekali. Hnus. Hra ani ne na týden.

    Veliké zklamání. Na to, jak říkali, že to změní celý MP žánr a podobné blbosti. To už je možná lepší si zahrát za zombíka v Dying Light.
    • Jack1947
      Je to tedy celé jen o to zabití monstra, nebo zabíjet za monstrum což je naopak dobré ne... To jsem četl že za lovce to může být nudné, protože tam není nic moc nějaké moby počítám zas tak nezabaví as pak nastane stereotyp. Za monstrum zase musíš růst, ze začátku jak tak koukám (nehrál jsem) to je taky nuda.

      Počkám až to bude jednou na Steamu zdarma, než aby se nudil u hry kterou zapnu max párkrát za týden a jen jestli vůbec. No vlastně bych si to mohl zkusit s botama v SP. Vida i W@rez Mp her má něco do sebe. *4*

      Docela nepřijemné by ještě navíc bylo kdybych prohrál díky neschopnosti, podvolit se týmové hře i třeba několikrát za sebou. Protože jak víme blbců jsou mp hry plné.

      Troufám si tvrdit že takové L4D2 bylo i přes svou zastaralost (tedy je) zábavnější.
    • A? Tak to po deseti zápasech vypnu a dám zítra... nebo pozítří. Nebo za týden. Mně tenhle způsob hraní naopak velmi vyhovuje.
  • Kolik vám dali za tuhle trapnou reklamu na takový odpad?
  • No, nic zavratneho to neni, ale pokud clovek hleda neco, kde si s kamosama zahraje nejakou zabavnou mp hru, myslim, ze evolve je to prave. Ale na druhou stranu, za 1000 kc si radsi koupim neco "pořádnějšího".
    • Si zahraj Nosgoth. Je to zdarma a hratelnost slušná.
      • Jack1947
        Updaty časté akorát mi trochu vadí že někdy hraje nebo víceméně docela často v mém případě např. člověk sám. Prohraje i několikrát za sebou, jako prohrávat mi nevadí je to součást hry a když to nezkazím vyloženě já sám tak ok ale když to zkazí více lidí v týmu už zo je trochu problém proto to zapnu jednou za čas. Abych to zase rozčíleně vypl, ted si vem pořídit si Evolve a prožívat něco podobného navíc ne zadarmo ale za prachy.

        Jak tak koukám ty Nosgoth hraješ často nebo se pletu? *7*
  • https://www.youtube.com/watch?v=XSlScvNJ72w

    Tohle je MP hra! Velké mapy, akce a tak dále. Nějaké Evolve nebo co to je. Pche,
    • Jo, tahle hra jo. Ale bohužel ne v téhle verzi.
  • chci se zeptat jestli the order a evolve sou porovnantelne hry kvalitativne, protoze oboji ma osmicku

    spoiler, ani jedno si osmicku nezaslouzi
    • Ono jestli to jde vůbec porovnávat kvalitativně potom, co obě hry hodnotil jiný recenzent...
    • Srovnavat hru a film ti prijde normalni?
      • Vojta_Ilavsky
        Ve výsledku špatnou hru a špatný film. *13*
  • sevastopol
    Tak i 8/10 je ohromné a gigantické zklamání, ta hra mířila k revolučnímu statusu a 10/10. Chtěla změnit celý žánr, ten hype byl veliký a posléze se z toho vyklubalo velké hovínko. Pokud nepočítáte The Order 1886 o kterém nikdo nikdy předtím neslyšel, Evolve je prozatím největší a nejkatastrofálnější zklamání roku!
    • Revoluční hra nemusí dostat automaticky 10. Evolve má svěží nápady. 4 vs 1 monstrum, víceméně vyvážený gameplay různé náročnosti mezi lovci a monstrem a různých fázích. Různé varianty hunterů a monster. I do budoucna, včetně map zdarma. Několik herních módů, některé rozdělané na části, které reflektují úspěchy nebo neúspěchy v předešlé misi. Může začít ale nudit kvůli tomu, že jednotlivé hry tvají většinou kolem 10-15min, kdy se hunteři většinu času honí za stopami nebo Daisy a monstrum se zase musí levelovat.

      Pokud tohle chce dělat člověk odznova osmkrát za dvě hodiny hraní, opravdu to člověka nevydrží bavit na dlouho. Tohle je hra na půlhodinové odreagování po práci, ne na dlouhé hodiny hraní. Z hlediska kooperačních her to ale i přesto je revoluční hra a proti klasickým fps typu Call of Duty, Battlefield nebo CS, které dělají pořád to samé jde o svěží vítr. Přestože má hra i své mouchy včetně dalších věcí jako vysoké ceny a chaotických DLC edicí. Nic na tom nezmění ani banda internetových trotlů, co si potřebují zanadávat a upustit páru svým frustracím.

      Hodnocení 8/10 tak akorát odpovídá stavu hry. Z hlediska fps to revoluce není, ale z hlediska kooperačních her bych se jí nebál nazvat alespoň malou revolucí.
      • ziadny trolling podobny feeling dosahovali uz davnejsie hry s lonewolf modmi.

        hra je sklamanie pre starsich hracov a novy hraci pri tom dlho nezostanu hra zostane na v poctoch niekde na urovni titanfallu.titanfall je podla urcite lepsi .
        • Kdo je prosímtě starší hráč? Ve svých 26 bych se měl cítit zklamán nebo jsem ještě dostatečně mladý? Nemluv za druhé.
        • No, já se ve svých 34 už celkem považuju za staršího hráče a hra je přesně dle mého gusta. Zapnu, dám pár zápasů, vypnu a jdu dělat něco bohulibějšího. Pro mě trvanlivá hra neznamená, že u ní musím vydržet 8 hodin v kuse.
      • sevastopol
        A co takový multiplayer Alien vs. Predator 2? Už tehdy ta kooperace na zničení aliena (kterého hrál také hráč) fungovala. Teď je všechno akorát v lepší grafice a vyskakuje pár tabulčiček a světýlek navíc. AvP baví i bez těch šílených zbraní a fičurek které můžeš metat na ostatní, takže v Evolve opravdu nevidím žádnou revoluci!
  • V RE-PLAYi 5/10, tam se toho nebojí, jak tu. *6*
    • Ty vole kterej blázen by se dobrovolně díval na RE-PLAY? :D

      To radši budu čumět do zdi...
      • Já ti nevím, ale mě docela baví...
        A průměrná hra u nich opravdu dostane 5 z 10, ne jako někde jinde (teď zrovna nemyslím Evolve, nehrál jsem, nemůžu posoudit)
      • Dogkiller
        Re-Play je kvalitní pořad, každý týden se naň rád podívám. 100x lepší než Grygarova Games TV.
    • spis ti chudaci vubec hru nepochopili, tohle neni hra kterou zapnes a za 3 hodky ses king.
      Tady musi klapat cele tym a kazde clen musi vedet v jakym okamziku co udelat, rozhoduje kazda chyba.
      Hra je super az na tu optimalizaci, nekde sem celt ze 30-40 hodin je adekvatni doba za kterou zacnes hre rozumet a vis co delas. Je jasny ze to neni nic pro casual publikum, coz s nejvetsi pravdepodobosti recenzent v Re play je.
    • Nebojí? Ne... Vrobela to prostě nebavilo, zato Grygara jo, to je celé. To už se tak u her stává, že někoho baví a někoho ne.
      • Dogkiller
        Holt někoho baví hrát blbiny a někoho ne.
  • Dá se to hrát i singl s AI? Nebaví mě hrát s cizími lidmi a kamarády nemám. *13*
    • Sólo hra je dobrá jen na takové to osahání si základních principů ve hře, jinak je to docela o ničem. V Left 4 Dead ti boti na tom byli podobně, ale míra spolupráce nemusela být na tak vysoké úrovni jako tady.
    • TheGGG
      no to pak bude teprvý bída, hrát to s AI, LoL LoL ROFL WUT WTF BTW GTFO
      • Dogkiller
        Jak tady poslední dobou pročítám tvoje trapné komenty, mám pocit, že jsi buď nějaký jiný GGG než sem chodíval a nebo že jsi přišel o koule a zbytek mozku...
        • TheGGG
          eště že mě názor nějakýho z00fila moc nezajímá
    • Single se dá hrát, ale AI je naprosto stupidní... takže asi tak.
      • Pár desítek hodin u coop módu Titanfall v loňském roce mě utvrdilo v přesvědčení že na public mohou živí hráči svojí stupiditou trumfnout i kdejakou AI v singlech.
        Nemám čas si někde shánět kumpány do hry a něco mi říká že tento fakt by se na výsledném dojmu ze hry mohl znatelně projevit. Takže možná časem za pár stováků. *6*
        • Jack1947
          Nejenom COOP, i normální mody dokážou zvrtat, což se stane ale každému - Frontier defense je hodně o spolupráci ostatně jako celá hra. Pokud někdo s vysokým levelem zkazí hru, menším se naopak snaží atp... i takto asi bude zábavbnější než naháněná se střílením mobů. Můj názor.
    • Singl muze v Evolve hrat jenom masochista.
    • Dá se hrát singlplayer, ale není to zábavné. Ostatně, jako u všech cooperaček viz L4D apod.
      Ostatně dobrých singlu je na trhu spousta, tak proč hrát toto? *1*
      • UT 2004 byl zábavný i jako singl. Hlavně mohl být i obtížný.
        • UT2004 není kooperačka, ale deathmatch. Všichni mají stejné možnosti vs Evolve, který je asymetrická kooperačka, kde mají obě strany jiné schopnosti a také herní styl.
          Jinak UT - UT2004 mám moc rad. Hlavně instant gib + big head ( ve starších big body). :D
    • jj da se to i tak ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit