Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    1) To zní naprosto fantasticky, něco co tu ještě nebylo
    2) Na PC to určitě bude taky, ikdyž později (viz jejich twitter)
    3) Kupuju day one, pokud to splní co slibují, ať už na PC či PS4
    4) Škoda že nedošlo na otázku ohledně PC verze
    • paul i thought you were in hong kong
    • 5)svedej me kulky
  • Nečekal jsem, že to bude až TAKHLE zajímavý. Konečně něco originálního, co by mohlo ve výsledku skvěle fungovat. A doufám, že jde jen o časovou exkluzivitu, protože Dear Esther v noci na sluchátkách byl mimořádnej zážitek, i přesto, že trval jen půl hoďky.
    • Nemuzu nez souhlasit, Esther jsem rozjel ze zvedavosti - a z doporuceni meho lehce alternativniho, lehce vysinuteho a vysoce intelektualniho kamarada - a byl jsem beze zbytku pohlcen. Konzoli kvuli novemu pocinu nekoupim, ale co si budem, zahral bych si to, zahral =/.
  • Nechcu být velký hnidopich, ale "krýendžin"??!! To jako fakt? Zvlášť, když je do očí bijící už samotné logo enginu. "Slzící oko"...
  • A já se tak těšil, teď abych si kvůli tomu kupoval nějakej novej zbytečnej předraženej bazmecht... Každopádně to vypadá úžasně, nádech Dear-Esherovské melancholie zasazený do daleko rozmanitějšího prostředí. Jen to PC, ach jo. (btw nevím jak twitter, ale žádné jiné zdroje PC verzi zatím nepřipouští, spíš naopak)
  • znelo to zajimave az na to "vyjde to exklusivne pro" takze NEZAJEM
  • Na tohle se ku*evsky těším!
  • Dobrý koncept a zasazení - na zajímavý hry je zlatá doba. Inspirace v dobrých knihách je pro mě tou správnou žilou. Těším!
  • Magister_Peditum
    Tak tomu říkám zajímavý nápad.
  • mirekdusinojc
    Hmm, dobrý, jenom by to příště nemusel dabovat někdo, kdo mluví nosem.
  • Už jsem o tom slyšel dříve, ale i tak mi to vyrazilo dech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit