Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle je hodne, velkej nebo respkt:: Celkem sok pro PC hrace , primarne vyvijena hra a najednou njn ( when money talks... ) na druhou stranu, na pc je spoustu jinych her a i kdyby nebyla casove limitovana, clovek najde neco podobneho nebo mozna lepsiho.
  • mirekdusinojc
    Hmm, dobrý, jenom by to příště nemusel dabovat někdo, kdo mluví nosem.
  • Jde o to, že herní doba týhle hry bude delší než rychlokvašky typu COD. Měl by sis znovu pustit ten rozhovor, třeba to pochopíš. *3*
  • znelo to zajimave az na to "vyjde to exklusivne pro" takze NEZAJEM
  • Nemuzu nez souhlasit, Esther jsem rozjel ze zvedavosti - a z doporuceni meho lehce alternativniho, lehce vysinuteho a vysoce intelektualniho kamarada - a byl jsem beze zbytku pohlcen. Konzoli kvuli novemu pocinu nekoupim, ale co si budem, zahral bych si to, zahral =/.
  • Dobrý koncept a zasazení - na zajímavý hry je zlatá doba. Inspirace v dobrých knihách je pro mě tou správnou žilou. Těším!
  • Viděl jsem ho celý. Je tam výslovně řečeno, že po 60 minutách hra končí, ať jdeš kteroukoliv cestou, a vždycky je konec světa.

    Ale vzhledem k tomu, že nahoře si někdo pochvaluje hru, která měla půl hodiny, tak vlastně asi můžeme být ještě rádi...
  • paul i thought you were in hong kong
  • Paul myslel som že si v Hong Kongu
  • To bude desna nuda...
  • Nečekal jsem, že to bude až TAKHLE zajímavý. Konečně něco originálního, co by mohlo ve výsledku skvěle fungovat. A doufám, že jde jen o časovou exkluzivitu, protože Dear Esther v noci na sluchátkách byl mimořádnej zážitek, i přesto, že trval jen půl hoďky.
  • Magister_Peditum
    Viděl jsi celý ten rozhovor?
  • x_ander
    Tady někdo nepochopil koncept hry...
  • Má hru na 60 minut a mluví o ní pomalu, jak kdyby to byl Zaklínač 3. Otevřený svět, který bude reagovat na naše činy a budeme mít pocit, že v něm opravdu žijeme, a bude to mít 60 minut.

    Tomu říkám indie apríl.
  • Tilwaen
    To nebude počítačem.
  • Nepleteš. Všichni pojdete v rauši.
  • 5)svedej me kulky
  • k0rva proc je to crny kdyz se na to chci podivat..prohodim pocitac oknem za chvili
  • Amylee.Anderson
    O nečem takovém se už kdysi mluvilo, nebo se pletu?
  • A já se tak těšil, teď abych si kvůli tomu kupoval nějakej novej zbytečnej předraženej bazmecht... Každopádně to vypadá úžasně, nádech Dear-Esherovské melancholie zasazený do daleko rozmanitějšího prostředí. Jen to PC, ach jo. (btw nevím jak twitter, ale žádné jiné zdroje PC verzi zatím nepřipouští, spíš naopak)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit