Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to teda vadí a to dost, a to né proto, že by bylo málo her, ale například že tu často nejsou recenzovány pokračování úspěšných AAA her jako třeba Bioshock 2 a spoustu dalších i prvních dílů (stejně chodím na gamespot, ale myslím, že spousta čtenářů games nevládne tak dobře angličtinou aby si přečetli recenzi), klidně bych radši uvítal hodně opožděnou recenzi na dobrou AAA hru na kterou redakce jaksi zapomněla v té době kdy to bylo aktuální něž na tři tuny totálních kundovin, to radši sáhnu po emulátoru a zapařím něco fakt oldschool, třeba nedávno tady hraný another world, nebo jak se jmenovala ta stará ručně kreslená hopsačka kde kluk zachranoval svýho psa? Nebo třeba Commander Keen. Zdejší recenze mě fakt baví a games považuju za nejlepší českej web o hrách ale ta náplava indie her mě fakt sere
  • matouci je ten nazev Indie je Independent game, nezavisle studio urcite Warhorse je, ale to je tak vse co tom s definici indie spolecneho. Spis bych řekl ze pro tyhle mega samo financovane projekty jaksi není nazev, ale vysledny produkt urcite odopovida klasicke AAA hre.
  • Momentálne najlepší simulátor vola na trhu je games.cz - najlepší hráč je jednoznačne veskoslav, ale ani konzolisti veľmi nezaostávajú...
  • Jack1947
    To vis dneska vsechno co jde pres KIKstártr je automaticky povazovano (bez ohledu) jako INDIE.
  • indie hra se vyznacuje tim ze ji dela maly tym vyvojaru a mají maly omezeny rozpocet, a takova hra většinou yvchazi pouze digitalne. neprijde mi ze by se tohle tykalo Warhorse:)
  • Jack1947
    Tak to jsem rad, ze aspon neco kdyz uz nic jineho.



    *3*
  • Ehm, to právě sami Warhorse hru takto prezentují.
  • To nekdy rekni Vavrovi ze dela indie hru :)
  • N7N7
    Můj tlak je od přírody nízký, takže tím že mi ho trošku zvýšíš, mi vlastně pomáháš. Tak vidíš, aspoň k něčemu jsi dobrý. *2*
  • MickeyMutant
    Čekáš na nějakou pecku, kde si budeš konečně moct zahrát za vola?
  • Jedno slovo: stylizace. Vlastně dvě slova: stylizace, retarde.
  • ucho
    Tahle hra dostala 7/10, takže je považována za poměrně kvalitní. Zaměňuješ kvalitu za něco, co má prezentovat, jak tě daná věc má bavit. Možná ti to ještě nikdo neřekl, ale každého baví něco jiného. To, že nějaká hra dostane 9/10, ještě neznamená, že se ti má líbit a bavit tě. To, že nějaká hra dostane 6/10 neznamená, že tě ta hra nebude bavit a neužiješ si s ní nějakou zábavu. To číslo nereprezentuje to, jak tu hru máš hodnotit ty podle zábavnosti...
  • Kvalitu urcite nemerim grafikou, hraju z 99% na konzolich, kde grafika nikdy nebude prilis uzasna. Ale v roce 2014 proste ocekavam nejakou uroven zpracovani poplatnou dnesni dobe. 2D panacci leteli nekdy pred 20ti lety.
  • Problém je že indie hry už nejsou takové jako bývaly, dneska je kolikrát ta hranice dost nezřetelná. Třeba Kingdom Come je údajně indie hra. Really? Dělá na tom 80 lidí. A co Star Citizen, taky hodit do "indie koutku"?
  • Varjag
    Koutek nekoutek.. stejně by to sem tahali, že má tohle devítku a tamto taky devítku a jak je to možný.. jedině zavést u AAA her bodování 1-10 a u indie A-Ž :D
  • Jack1947
    No, takto na tom stejne nejsme... ja kdyz te vidim a tveho kamarada kamrmrdonaka tak vim ze jste jen mimo. Bacha na tlak hele, neni to zdrave a muze byt i zivotu nebezpecne!!!

    http://www.tensoval.cz/mam-vysoky-krevni-tlak.php


    *3* tak bacha.
  • v první rade by indie tvorba mela byt oddelena od AAA tvorby, ostatne tomu byvalo tak vždycky...nejakej indie koutek nebo tak něco..a at si tam hodnoti třeba samejma desitkama..bude to jedno
  • Tak kdyz si vezmu treba na Metacritics prvnich 50 nejlepsich her pro PS3 tak jsem hral 99% z nich. Indie veci tam jsou, ale naproste minimum. Kdybych totez udelal zde za posledni dobu tak budu tak na 10%.
  • Vidiš a to je první problém - měříš kvalitu hry podle počtu barev. Přitom smysl her je v něčem trochu jinym, schválně jestli přijdeš na to v čem, mladý retardátore.
  • N7N7
    Mikek -> Vůbec nejsi divný. Jsi rozumně smýšlející člověk a říkáš jen to, co si myslí cca 90% lidí. A z urážek zdejších nenávistných hipsterů si nic nedělej. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit