Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To opravdu musíš trollovat všude, kde to jenom jde?
  • Robotron3
    Takže jsi mi sdělil co jiného, než jsem psal já? Nevidím, že by si to někde odporovalo... Jen to samé v bledě modrém. Jinak je super, kolik tu je oddaných a chápavých zaměstnanců, co mají plnou důvěru ve vedení. To jsem nečekal :)
  • MikeiXX
    Je některý levičák (v naší republice = poloviční komunista) zlatý? *2*
  • Kein
    Robotrone nenech se vysmát. Práce není jen přehazování lopatou, ale taky shánění partnerů a udržování vztahu s nimi. Pokud ti vadí, že tvůj šéf chodí třeba na golf, tak věř, že to, že tam je a dělá "podle tebe" houno, znamená, že dokázal vytvořit tým lidí co jsou schopní a nepotřebují jeho dohled 24h - čili znamení dobrého řízení firmy a nebo má vztahy s lidma, které jsou pro společnost prospěšné - ty se totiž cení nejvíc, taky nese, často zodpovědnost za firmu a to i právní (čím vyšší pozice, tím víc to platí), narozdíl třeba od tebe, od člověka co jen vidí, že šéf s ním není v práci. Ano, tvůj šéf má lepší podmínky a lepší práci než ty, ale ta taky nespadla ze stromu, musel ji nejdříve vytvořit. Časem až budeš pracovat s lidma to možná pochopíš.
  • Kein
    "EA ma najlepsie hry za najlepsie ceny"

    RLY? *1*
  • EA melo prblemu v posledni rade vice : krach studia stojiciho za Kingdoms of Amalur a spolu s tim slaby prodej teto hry, propadak SW :TOR, propadak Dragon Age2 a hlavne kontroverzni konec ME3. Diky tomuto konci ME3 vracelo na Amazonu hru tisice hracu a EA byla v roce 2012 vyhlasena v USA nejhorsi obchodni spolecnosti v USA. Ona prolhanost a nesplnene sliby a slendrian vyvojaru v BioWare stala EA uz moc nesplnenejch ocekavani, hlavne v zisku. A cesti biodroni mi muzou klidne davat minusy, pravda je ale zrejma :D
  • Protože porovnávat situaci trhu v časovém rozmezí třinácti let dává smysl
  • Kein
    Politici možná. Ostatní tvůj text je hlod hoden zlatého levičáka.
  • A ty si myslis ze pujde nekam bouchat k pasu? Proste pujde o dum dal....
  • To jsou vetsinou lide, kteri jsou jednak workoholici a jednak maji silnou motivaci neco ve svem oboru dosahnout a proste lvlovat porad vys a vys. Oni by totiz vubec nemuseli jit delat zpatky zamestnance, protoze maji tolik penez, ze do konce zivota nemusi pracovat kdyz nechteji.
  • Viktor_H
    " Byl to CEO, takže přece jenom, je to veliká veličina v tom, co a jak se bude dělat u každého produktu." - Nepochybně. Má zásadní vliv na to, které projekty vzniknou, za jak dlouho, za kolik chechtáků a samozřejmě i na obchodní model... Což ale nikdy nepřekračuje makroměřítko, tzn. mluvit v jeho případě o jednotlivých titulech mi přijde trochu nešťastné. Když budu hodně skeptickej, tak Riccitello neví o Mass Effectu po obsahové stránce zhola nic...
  • Jenomze to byla jeste doba, kdy se hra delala pro hrace a ne vyhradne pro penize ...
  • zdeeneek
    Zalezi na tom, jaky ma pod sebou schopny lidi. Jsou firmy, ve kterych toho ten nejvyssi fakt moc delat nemusi, protoze ma pod sebou tym schopnejch lidi a jen kontroluje chod firmy, aktivne se zapoji jen v krizovych situacich.
    Pokud je nejaka mala firma, tak v ni se musi otacet vsichni vcetne sefa - pokud teda chteji byt uspesni. Zazil jsem na vlastni kuzi obe varianty.
  • MikeiXX
    :) Byl to CEO, takže přece jenom, je to veliká veličina v tom, co a jak se bude dělat u každého produktu. Nikdo konkrétně o žádném vývojovém procesu nemluvil.
    To přirovnání funguje asi tak, jako bych říkal, že největším symbolem ČEZu býval Martin Roman nebo že symbol Agrofertu je Andrej Babiš.
  • zdeeneek
    Docela rozdil oproti CR - tady se manazeri, reditele, politici drzi svych funkci i kdyz jsou zatazeni do ruznych korupcnich afer, neplni to co slibi a jeste se divi kdyz se jich nekdo zepta jestli budou na svou funkci rezignovat. V nejhorsim pripade zmeni jedno dobre placeny mistecko za druhy a jede se dal. Jiny kraj, jiny mrav.
    To by se mohl Farid v EA posunout zase o neco vys *4*
  • Verim takovy sef a majitel male firmicky u nas v CR (jak to byva zvykem) to ma daleko horsi nez nejaky sasek z EA, kteremu pri nejakem spatnem rozhodnuti klesne akorat publicita a akcie se pohnou o pul procenta, nehlede na to ze ma pod sebou stovky poradcu, analytyku a jinych poskoku kteri defakto delaji praci za nej .. zatimco kdyz se takovy maly soukromnicek utne, kolikrat ho ceka bankrot a pad na zivotni dno *6*
  • nezapoměn na trpaslíky...no ale stará garda hráčů se asi schodne s tím, že EA je v současnosti zlo (když si porovnáme jejich produkci okolo roku 2000)
  • Robotron3
    Bravo, systém funguje, když si zaměstnanci myslí přesně to, co si myslet mají :)

    ps: Je zajímavé, že když je to tak těžká, náročná a nevděčná práce, že jsem ještě neslyšel o šéfovi, kterej by řekl, ale tohle mi za to nestojí, takhle se tady dřít, radši pudu dělat zase normálního zaměstnance 8 hodin denně *15*
  • Robotrone trolluješ nebo to myslíš opravdu vážně? Pokud vážně, tak je mi tě opravu líto. Pracoval jsem už v hodně firmách, kde se člověk setkával s majitelem nebo jednatelem a na jejich místě bych fakt nechtěl být. Máš dost omezený pohled na věc a je vidět, že netušíš, že tito lidé makají daleko víc než ty. Já si v klidu odpracuji svých 8 hodin a pak mám klídek, tak mi to vyhovuje, ale to například ředitel firmy nezná, ten musí být ready 24 hodin denně a řeší věci, o kterýcj jak je vidět ty nemás ani ponětí.
  • nekromant33
    závodka pro studenty není kmen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit