Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    jakou má spojitost EA a krach vývojářů KoA? EA jim jenom vydali hru, to je vše.
  • tvrdy.mar
    Krach studia za KoA nebyl vinou EA. DA2 se prodávalo slušně, jinak by nevznikala trojka. Tisíce hráčů vracejících hru, když se ji prodaly miliony... Takže nepřehánějte.
  • Ja nemám nic proti Bioware,vždyť doposud hraji Baldurs Gate 1,2, Icewind Dale 1,2, první díl Neverwinter Nights a její datadisky, Jade Empire, Dragon Age Origins a Procitnutí a ME 1,2 - tyto hry miluju. Já mám něco proti současné BioWare stojící za propadáky výše zmíněnými, hlavně kvůli jejich prolhanosti a nesplněným slibům !!!!
  • Shaker
    Vracet hru zpet kuli konci? To jako vazne nekdo delal? :D Jeste ze takova JKRowling toho Pottera nakonec nezabila, to by asi spousta "deti" chtelo prachy za knizky zpet...

    I kdybych uznal, ze konec ME3 byl spatnej, coz porad nevidim, proc delat, tak tohle je vazne trosku prehnana reakce, to uz bych radsi vratil Max Payne 3 a BF3 a i to spis kuli celkovymu hernimu zazitku nez kuli konci :D
  • Tak potom sa pohybujes v zvlastnych kruhoch. Takych ludi poznam a je ich viac, ako by si cakal. Okrem toho, co ti hovori pojem burnout? Medzi neriadiacimi poziciami sa s tym moc nestretnes, ale pri sefoch? Nie je ich malo. Iny priklad? Vymenil by si si miesto s clovekom, ktory rohoduje o cislach 10^6 a viac a rovnako o osude 5k ludi? Ja ani za svet. Ale ak trollujes, potom ti to ide dobre.
  • zkurvil co mohl - uz vidim jak takovejhle pablb hral nekdy nejakou hru... mozna poker v las vegas.. a podle toho taky vypadaj jejich vysledky... - udelame pruzkum co lidi chtej a podle toho udelame hru... omg! konecne je fuč.
  • očividně máš něco proti BW ale nezaponem na jiné libůstky které jsou daleko horší než "propadák" dragon age simcity je hra která nefunguje, NFS bylo posráno,BF3 měl tragický MP,Crysis 3 technologický demo trvající pár hodin. Jediný co v poslední době za něco stálo byl DS3 a serie ME,každy z dílů vyhrával nebo byl nominován na hru ano kvůli konci vraceli zákazníci ty hry zpět ale to z toho nedělá špatnou hru kterým je napřiklad simcity.
  • Robotron3
    Ty máš teda praktiky. Viděl jsi někde, že píšu něco o zabavování majetku?
  • Robotron3
    Ale to neni žádná těžká odborná práce? (na kvalifikaci, ne fyzičku). To já říkám. Vůbec to neni těžká práce. Tolik se toho musí napsat, aby se zopakovalo to samý :)
  • Kein
    Vykládám ti to proto, jelikož i vztah tvého šéfa se svým "kámošem", co je pro firmu přínosem, nebo oběd tvého šéfa s takovým kámošem, má svou cenu a je to práce, kterou ty nevidíš, přitom "dělání si kámošů" je jedna z nejcennějších schopností. Stejně tak, jako nevidíš cenu a náročnost vytvoření týmu, který nepotřebuje šéfův dohled. Ale jak jsem řekl, nemá cenu ti to vysvětlovat, pokud si to doposud nepochopil. *5*
  • Kein
    Stejně tak bylo za komančů uplatňováno závidění majetku takzvaným "třídním boháčům" což vždy předcházelo zabavením jejich majetku, včetně pozemků a jejich deportováním dřít na obecní pozemky. Jinými slovy, přesně tvým uvažováním vznikly JZD. A všichni víme jakou vykazovaly efektivitu a jakým způsobem fungovaly. :-)
  • Robotron3
    Nevim, co mi stále vykládáš o fyzické námaze, o ní jsem vůbec nic nepsal, ani nenaznačoval. A já mám super práci :)
  • Kein
    Sděluji ti naprosto něco jiného než si psal ty a to konkrétně to, že cenu práce tvoří i něco jiného než jen fyzická námaha, a že pokud chceš mít lepší práci, musíš pro to něco udělat. A rozhodně neexistuje žádná, pevně daná, korelace "vyšší pozice = míň práce a starostí". Ale zbytečné psaní, když si to neviděl v předešlém příspěvku. Žij si dál svůj život vykořisťovaného zaměstnance, když ti to vyhovuje :-)
  • A jenom dělnická třída tvrdě pracuje, nevraždí, nekrade a buduje naši krásnou vlast!
    To už jsem kdysi slyšel, jak ti kapitalisti můžou za všechno.
  • jake tolovani, vzdyt jen vyjmenovava fakta, ktera si klidne muzes overit
  • vlastik.plaminek
    Tak to zase jak která, někde narazíš na dobrou sbírku neandrtálců.
  • Kein
    Levičácí mají zlatý a poctivý srdce, a konají vždy pro vyšší dobro, pan Mládek a Zaorálek to říkali... tak musí být.
  • Robotron3
    To je krásná rada. Starat se o svý a držet hubu. Kde jsem tohle jenom slyšel. Jo za komančů bych s tim uspěl, to jo *15*
  • Kein
    A mě zase udivuje jak si zaměstnanec stěžuje na to, že jeho šéf dělá houno a jak je vykořisťován a sám na starosti skupinu lidí nikdy neměl. A možná by ses divil, kolik lidí se na vedoucí pozici vys*alo kvůli stresu a zopdovědnosti. Tyhle věci člověk, co dělá stejnou práci denně nevidí, dokud to nezkusí. ;-) Chceš radu? Starej se o svou práci a neřeš ostatní.
  • x_ander
    Vegen: Bohužel to tak není jen ve filmech. Několik takových případů znám přímo ze svého okolí, bohužel dokonce i takový, kdy tatík - šéf přenechal společnost, kterou budoval celý život, svým dvěma rozmazleným synkům, kteří naopak celý život neudělali nic a teď to jde s firmou těžce do háje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit