Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    succeefull troll is...succeefull *5*
  • a vidis pro mne prave to ze SimCity vydava EA a je pouze na originu a ajfelofka a dalsi spesl budovy jsou pouze na originu a za dvojnasobnou cenu tak to se i sebelepsi hre vyhnu obloukem takove herni zlo podporovat nebudu *16*
  • EA jsem měl vždycky rád, ale poslední dobou je to asi nejhorší distributor vůbec a jejím skvělím DRM simcity se mi zhnusili na nejvyšší úroveň. Člověk si nezahraje ani po 2 hodinách a když už tak na 5 minut. *16*
  • Robotron3
    Gratuluju, většího debila jsem tu na games ještě neviděl. Dávám ti zlatou medaili *15*
  • walltar
    Já sem to porušil a koupil sem si SimCity *13*
  • smajdal
    Nějaký argument by nebyl, nebo se nám tu někdo urazil? *5* Chápu, raději se díváte na pozadí Lary Croft než do zrcadla. *3*
  • smajdal
    Díky, snažil jsem se...ale když už píšeš, že je něco idiotské...jsou snad idioti, ti, kteří mají miliony v kapse, baráky na Havaji a luxusní auta, nebo 30 letí tlouštíci s mastnými vlasy, kteří pořád žijí u svých rodičů a jediné co od nich slyšíš je samé "zlé mikrotransakce, bééé, nechcu nutné připojení na internet, néééé :((((("
  • GlaDOS
    Co na to říct? Jsem rád, že EA má své zákazníky a já mezi ně už nějakou dobu nepatřím.
  • Black_Hand
    klaatu barada mikto!
  • Tak zrovna s Real Racingem 3 to podelali hodne *1*
    Kdyby aspon nekecal :D
    http://kotaku.com/5987503/real-racing-3-is-a-beautiful-game-strangled-by-freemium-nonsense
    “There are 46 licensed vehicles to collect, most of which can be purchased with cash earned from completing in-game events, while others require copious amounts of gold, the game's premium purchasable currency. For instance, the Koenigsegg Agera R costs 800 gold. 1,000 gold costs $99.99 in the in-app store. You might be able to accumulate that much through normal play, but no... you won't.
    Unattainable vehicles aside, the real frustration of Real Racing 3 comes from a constant barrage of completely arbitrary timers. It starts with maintenance. Over the course of normal racing a car's oil, engine, brakes, suspension and tires will wear down. If they drop below a certain point their performance will drop. This is fixed by performing maintenance, which costs in-game cash and takes time to complete, unless you spend gold to finish instantly.
    Then there are repairs. Dangerous driving will damage your vehicle, impairing performance. This is fixed by initiating repairs, which costs in-game cash and takes time to complete, unless you spend gold to finish.
    Upgrades take time to install, unless you spend gold to finish. When you purchase a new car you have to wait for it to be delivered, unless you spend gold to finish.
    This is bullshit.
    It's unavoidable bullshit. While I can pay $2.99 to $19.99 on vehicle packs to unlock events more quickly, there is no lump sum that gets rid of the damn timers. I would gladly pay if there were.”
  • "Nezapomněl také briskně dodat, že EA si dává pozor na to, aby měl zákazník pocit, že za své peníze nedostává odpovídající hodnotu."

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

    Kež by to nebyl jen překlep a on to opravdu přiznal...
  • smajdal
    Pokud není hra na bázi F2P, tak souhlasím s tím, že mikrotransakce by neměli umožnovat snadnější postup hrou...od toho byl vynalezen EASY mod.
  • K tomu jen jednu věc - když si chci zahrát hru, tak ji chci hrát tak, jak zamýšlel autor. Pokud na začátku je jasně řečeno: stojí tolik a tolik, pak nemám problém si ji zaplatit. Pokud ale v průběhu hry dostanu nabídku na vylepšení za $$, nemohu se zbavit dojmu, že pokud nezaplatím, budu hrát dlouho a pomalu, tedy únavně. Pokud zaplatím, pak existuje možnost, že nefér předbíhám k lepším úrovním bez toho, abych si hru dostatečně zahrál. Takže jsem zvolil jednoduché řešení - podívám se, jestli je ve hře možnost platit za vylepšení a pokud ano, pak hledám jinou hru.
  • Robotron3
    Proč by měli být asociálové? Když se celý den stýkám s lidmi a něco řeším, tak večer, když si zapnu hru, tak si logicky chci od toho odpočinout ne? To je jako když si vezmu knížku, nebo se dívám na film, taky u toho nechci nějaké mikrotransakce za každou stránku, nebo aby mi tam vyskakovalo, kdo co právě z jiných hráčů dělá a jiné sociální blbiny.
  • Black_Hand
    :) skvele shrnuti idiotskych predstav, ktere ocividne maji mnozi herni vydavatele.
  • Kronoss1
    Nemá tam být Mikroplatby?
  • smajdal
    Co na to říct, pravidelní hráči videoher jsou asociálové a proto budou vždycky frflat nad prvky, které by je mohli jakkoliv spojovat s okolním světem. Ale jste jen menšina a vašim kapesným zaplatíte maximálně pár kickstartrových "oldschool singleplayer nostalgic sentimental hardcore game", pro EA jste nic, tak buďte rádi, že se vám směje ještě velice korektně. *5*
  • Jsem rád, že jsem EA už dávno odřízl. Trochu mě mrzí BF 3 ale jinak to nešlo hold se bez něj musím obejít...
  • MickeyMutant
    Tím to teda vyžehlil.
  • Robotron3
    U online her samozřejmě, tam je to logické. Ale singleplayer hry hraju právě proto, abych si od reálnýho světa odpočinul, takže tam nechci nic, co mě spojuje s jinými lidmi, nebo s nějakým placením.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit