Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně. Poslední co potřebuju když si dávám oddech u singlu je okno s tím že mě někdo někam zve nebo podobný hovadiny. Když chci bejt s lidma tak jsem s přáteli nebo s rodinou a nebo hraju nějakou onlineovku.
  • Vida, máme stejný názor. Poslední produkt kterým jsem já EA podpořil byly tuším nějké Need For Speed s "tuningem" ale to už je nějakej pátek. A důvod ? Jejich distribuce a ceny. To co udělá každej rozumnej člověk kterej není od malička zvyklej utrácet prachy za kdejakou hovadinu.
  • Souhlas. Už minimálně 20 let je tu generace která peníze vydělává a má svoji rodinu a marketingova centra většiny firem se chovají jak v době kdy bylo hraní undergroundová zábava.
  • Chápu že se autoři snaží chránit své dílo. Ale tím že platícím zákazníkům znemožní jeho využítí moc k likvidaci pirátství nepomůže. Viz upozorněni na dvd....
    Myslím si že ale rozum braný do hrsti v poslední době od moc distributorů/firem/autorů neuvidímě.
    Nejlepší situace je dle mýho u valve a vyvojářů/distribuce zaklinače (CD Projetk Red tuším)
  • Ano. Podstatné je aby ty hry fungovaly. Problém nastává když omáčka okolo likviduje hru samtonou. Co se mikrotrasnakcí týká.. záleží na typu provedení ale kdokoliv kdo vydělává takovou tu klasickou mzdu která je k vidění třeba u nás v jižních čechách mikrotranskace zrovna neocení.
    Co se sociálních prvků týká. To je každého věc a pokud danému člověku sociální prvky vadí a to z jakéhokoliv důvdou není mu je nikdo oprávněn jakkoliv cpát. To že někomu nekdo cpe jak má co dělat myslím tahle země už zažila a bohužel ignorace dnešní omladiny vůči tomuto typu zacházení nasvvědčuje jedinému. Že se historie bude opakovat.
  • smajdal
    nn to nebylo na tebe :)
  • 9/10 jsem ještě nedal :). A samozřejmě je třeba vzít online DRM v úvahu, koneckonců, je to součást "produktu" :)
  • Nevím, jestli to bylo na mě, ale s názorem na easy mód souhlasím a nemám co dodat. Na mém názoru, že in-game platby nevítám, to nic nemění.
  • Rek bych, ze daleko vtipnejsi bude, az tu recenzi udelate a date tomu 9/10, protoze je to prece uzasny, dokonaly ... a ze to nejde hrat, to je jen nepodstatna vada na krase.
  • nikto, ne mikto
  • smajdal
    satira by to byla, kdybych spojil můj a tvůj post dohromady...v rámci jednoho sdělení, ale toho sis snad musel všimnout *7*
  • smajdal
    to je argument, jak strč mi vidle do oka... *6*
  • Black_Hand
    ok, takze to nebyla satira, ale trolleni. skoda :(.
  • Hm, pokud bych si mohl vybrat jednu z popsanych budoucností, asi tu první *2*
  • GlaDOS
    Úspešnost má mnoho forem, ale debilita to k tvé smůle není.
  • Ty jsi minimálně succeefull guma...
  • Zbytecna boure ve sklenici vody. Mikrotransakce jsoá fajn a socialni prvky taky. Chapu ze se nelíbi asocialum a chapu, ze se nelibi socialnim pripadum, kteri za svou zabavu neradi plati. Naproste vetsine ostatnich lidi je to jedno. Podstatne je, aby ty hry fungovaly a byly dobre a zabavne.
  • Tak socialni prvky nepouzivej a mas to. Ja to zase rad mam, treba trofeje, tabulky vysledku nejlepsich hracu, tabulky vysledku mych kamaradu s kterymi se muzeme predhanet, sdileni gameplay videi a podobne.
  • DecadentFilms
    ani nemůžeme udělat recenzi, jelikož jednoduše není jak:). Velice vtipná situace kolem Sim City.
  • walltar
    Musím se příště víc kontrolovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit