Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbytecna boure ve sklenici vody. Mikrotransakce jsoá fajn a socialni prvky taky. Chapu ze se nelíbi asocialum a chapu, ze se nelibi socialnim pripadum, kteri za svou zabavu neradi plati. Naproste vetsine ostatnich lidi je to jedno. Podstatne je, aby ty hry fungovaly a byly dobre a zabavne.
    • Ano. Podstatné je aby ty hry fungovaly. Problém nastává když omáčka okolo likviduje hru samtonou. Co se mikrotrasnakcí týká.. záleží na typu provedení ale kdokoliv kdo vydělává takovou tu klasickou mzdu která je k vidění třeba u nás v jižních čechách mikrotranskace zrovna neocení.
      Co se sociálních prvků týká. To je každého věc a pokud danému člověku sociální prvky vadí a to z jakéhokoliv důvdou není mu je nikdo oprávněn jakkoliv cpát. To že někomu nekdo cpe jak má co dělat myslím tahle země už zažila a bohužel ignorace dnešní omladiny vůči tomuto typu zacházení nasvvědčuje jedinému. Že se historie bude opakovat.
  • smajdal
    succeefull troll is...succeefull *5*
    • GlaDOS
      Úspešnost má mnoho forem, ale debilita to k tvé smůle není.
      • smajdal
        to je argument, jak strč mi vidle do oka... *6*
    • Ty jsi minimálně succeefull guma...
  • EA jsem měl vždycky rád, ale poslední dobou je to asi nejhorší distributor vůbec a jejím skvělím DRM simcity se mi zhnusili na nejvyšší úroveň. Člověk si nezahraje ani po 2 hodinách a když už tak na 5 minut. *16*
    • DecadentFilms
      ani nemůžeme udělat recenzi, jelikož jednoduše není jak:). Velice vtipná situace kolem Sim City.
      • Chápu že se autoři snaží chránit své dílo. Ale tím že platícím zákazníkům znemožní jeho využítí moc k likvidaci pirátství nepomůže. Viz upozorněni na dvd....
        Myslím si že ale rozum braný do hrsti v poslední době od moc distributorů/firem/autorů neuvidímě.
        Nejlepší situace je dle mýho u valve a vyvojářů/distribuce zaklinače (CD Projetk Red tuším)
      • Rek bych, ze daleko vtipnejsi bude, az tu recenzi udelate a date tomu 9/10, protoze je to prece uzasny, dokonaly ... a ze to nejde hrat, to je jen nepodstatna vada na krase.
        • 9/10 jsem ještě nedal :). A samozřejmě je třeba vzít online DRM v úvahu, koneckonců, je to součást "produktu" :)
  • Tak zrovna s Real Racingem 3 to podelali hodne *1*
    Kdyby aspon nekecal :D
    http://kotaku.com/5987503/real-racing-3-is-a-beautiful-game-strangled-by-freemium-nonsense
    “There are 46 licensed vehicles to collect, most of which can be purchased with cash earned from completing in-game events, while others require copious amounts of gold, the game's premium purchasable currency. For instance, the Koenigsegg Agera R costs 800 gold. 1,000 gold costs $99.99 in the in-app store. You might be able to accumulate that much through normal play, but no... you won't.
    Unattainable vehicles aside, the real frustration of Real Racing 3 comes from a constant barrage of completely arbitrary timers. It starts with maintenance. Over the course of normal racing a car's oil, engine, brakes, suspension and tires will wear down. If they drop below a certain point their performance will drop. This is fixed by performing maintenance, which costs in-game cash and takes time to complete, unless you spend gold to finish instantly.
    Then there are repairs. Dangerous driving will damage your vehicle, impairing performance. This is fixed by initiating repairs, which costs in-game cash and takes time to complete, unless you spend gold to finish.
    Upgrades take time to install, unless you spend gold to finish. When you purchase a new car you have to wait for it to be delivered, unless you spend gold to finish.
    This is bullshit.
    It's unavoidable bullshit. While I can pay $2.99 to $19.99 on vehicle packs to unlock events more quickly, there is no lump sum that gets rid of the damn timers. I would gladly pay if there were.”
  • "Nezapomněl také briskně dodat, že EA si dává pozor na to, aby měl zákazník pocit, že za své peníze nedostává odpovídající hodnotu."

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

    Kež by to nebyl jen překlep a on to opravdu přiznal...
  • Kronoss1
    Nemá tam být Mikroplatby?
  • smajdal
    Co na to říct, pravidelní hráči videoher jsou asociálové a proto budou vždycky frflat nad prvky, které by je mohli jakkoliv spojovat s okolním světem. Ale jste jen menšina a vašim kapesným zaplatíte maximálně pár kickstartrových "oldschool singleplayer nostalgic sentimental hardcore game", pro EA jste nic, tak buďte rádi, že se vám směje ještě velice korektně. *5*
    • GlaDOS
      Co na to říct? Jsem rád, že EA má své zákazníky a já mezi ně už nějakou dobu nepatřím.
      • walltar
        Já sem to porušil a koupil sem si SimCity *13*
        • a vidis pro mne prave to ze SimCity vydava EA a je pouze na originu a ajfelofka a dalsi spesl budovy jsou pouze na originu a za dvojnasobnou cenu tak to se i sebelepsi hre vyhnu obloukem takove herni zlo podporovat nebudu *16*
          • walltar
            Musím se příště víc kontrolovat.
    • K tomu jen jednu věc - když si chci zahrát hru, tak ji chci hrát tak, jak zamýšlel autor. Pokud na začátku je jasně řečeno: stojí tolik a tolik, pak nemám problém si ji zaplatit. Pokud ale v průběhu hry dostanu nabídku na vylepšení za $$, nemohu se zbavit dojmu, že pokud nezaplatím, budu hrát dlouho a pomalu, tedy únavně. Pokud zaplatím, pak existuje možnost, že nefér předbíhám k lepším úrovním bez toho, abych si hru dostatečně zahrál. Takže jsem zvolil jednoduché řešení - podívám se, jestli je ve hře možnost platit za vylepšení a pokud ano, pak hledám jinou hru.
      • smajdal
        Pokud není hra na bázi F2P, tak souhlasím s tím, že mikrotransakce by neměli umožnovat snadnější postup hrou...od toho byl vynalezen EASY mod.
        • smajdal
          Nějaký argument by nebyl, nebo se nám tu někdo urazil? *5* Chápu, raději se díváte na pozadí Lary Croft než do zrcadla. *3*
          • Nevím, jestli to bylo na mě, ale s názorem na easy mód souhlasím a nemám co dodat. Na mém názoru, že in-game platby nevítám, to nic nemění.
            • smajdal
              nn to nebylo na tebe :)
    • Robotron3
      Proč by měli být asociálové? Když se celý den stýkám s lidmi a něco řeším, tak večer, když si zapnu hru, tak si logicky chci od toho odpočinout ne? To je jako když si vezmu knížku, nebo se dívám na film, taky u toho nechci nějaké mikrotransakce za každou stránku, nebo aby mi tam vyskakovalo, kdo co právě z jiných hráčů dělá a jiné sociální blbiny.
    • Black_Hand
      :) skvele shrnuti idiotskych predstav, ktere ocividne maji mnozi herni vydavatele.
      • Souhlas. Už minimálně 20 let je tu generace která peníze vydělává a má svoji rodinu a marketingova centra většiny firem se chovají jak v době kdy bylo hraní undergroundová zábava.
      • smajdal
        Díky, snažil jsem se...ale když už píšeš, že je něco idiotské...jsou snad idioti, ti, kteří mají miliony v kapse, baráky na Havaji a luxusní auta, nebo 30 letí tlouštíci s mastnými vlasy, kteří pořád žijí u svých rodičů a jediné co od nich slyšíš je samé "zlé mikrotransakce, bééé, nechcu nutné připojení na internet, néééé :((((("
        • Black_Hand
          ok, takze to nebyla satira, ale trolleni. skoda :(.
          • smajdal
            satira by to byla, kdybych spojil můj a tvůj post dohromady...v rámci jednoho sdělení, ale toho sis snad musel všimnout *7*
        • Hm, pokud bych si mohl vybrat jednu z popsanych budoucností, asi tu první *2*
        • Robotron3
          Gratuluju, většího debila jsem tu na games ještě neviděl. Dávám ti zlatou medaili *15*
  • Jsem rád, že jsem EA už dávno odřízl. Trochu mě mrzí BF 3 ale jinak to nešlo hold se bez něj musím obejít...
    • Vida, máme stejný názor. Poslední produkt kterým jsem já EA podpořil byly tuším nějké Need For Speed s "tuningem" ale to už je nějakej pátek. A důvod ? Jejich distribuce a ceny. To co udělá každej rozumnej člověk kterej není od malička zvyklej utrácet prachy za kdejakou hovadinu.
  • walltar
    Mobilní hry od EA budou mít mikroplatby a ty ostatní budou mít DLC ... velký rozdíl. Aspoň ty mobilní člověk může zkusit zadara.
  • Cosi
    "Nezapomněl také briskně dodat, že EA si dává pozor na to, aby měl zákazník pocit, že za své peníze nedostává odpovídající hodnotu."

    Jo jo nedostává.
    • MickeyMutant
      Tím to teda vyžehlil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit