Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fargo všude psal a ještě i píše, že s firmami jako EA se spolupracovat nedá nikdy a na ničem. Ale teď se mu najednou hodí obrátit. Je mi to líto, ale z Wasteland 2 se asi přecejen vyklube sprostý moneygrab, přesně jak varoval vševěd Vávra...
  • Jak se napíše slovo EA, většina diskutérů vidí hned rudě. Dobrý. Ale jestli vycházíš jen z informací v článku, tak jsi buď trouba, nebo neznáš význam slova distribuce. To, že ti vystavěj tvoji hru a umožněj ti ji prodávat u sebe v obchodě zdarma (na dlouhý 3 měsíce), je jednoznačně výhoda. Za distribuci se platí, všude. Reklamní letáky, regály v hypermarketech, to všechno stojí prachy. A EA teď dává nezávislejm vývojářům takovej "regál" zdarma. To si fakt dovolili moc, kravaťáci jedni oškliví *1*
  • Snad prvně v životě souhlasím s Jindrou. Je to čistě o přístupu. Pokud tyhle 2 programy používáte jen pro spuštění nainstalovaný hry, jako já, je naprostá zbytečnost obojí a veškerý rozdíly jsou mi u zadnice. Mimochodem rychlost stahování patchů je u mě na Steamu dost mizerná, nehledě na to, ze kterýho serveru je tahám. Může bejt jen náhoda, ale už se mi to stalo několikrát po sobě. A třeba takový Just Cause 2 jsem kupoval teprve nedávno, takže o launch se fakt nejednalo. Ale jak říkám. Pro mě je to prašť jak uhoď. Prostě mi na pozadí běží něco, čeho si nevšímám, a jestli se to jmenuje Steam nebo Origin je mi fuk...
  • Cahir
    Píše se snad někde, že ho budou financovat a kecat mu do vývoje?? Ta spolupráce se zakládá na něčem jiným...
  • Vlastně máš pravdu. Do práce dojedeš i v Audině i v myšmi prožraném Trabantu. Vyspíš se zabalen do plesnivých dek pod mostem i v ***** hotelu *3*
  • doplnění: snad se tu neobjeví nějaké moudro ve smyslu: "Kdo nic špatného nedělá, nemusí se obávat" *6*
  • Když ti nevadí, že ti něco neustále prolézá disk a odesílá někam informace, co tam máš, tvoje věc. Mně to vadí.

    A rovnou odpovím na očekávanou doplňující otázku: Steam to nedělá, případný výzkum proběhne pouze tehdy, pokud ho odsouhlasíš.
  • Hanzales
    Mám Steam i Origin. Ani se mi ty rozdíly nechce vypisovat. Minimálně v současné chvíli to má společný jen název "digitální distribuce" ;o)
  • Jazz
    Pozor, pán má kódy k jaderným raketám. *1*
  • Neboj, však oni im to hráči zaplatia inde *4*
  • jn, oni jsou jak sekta uctivaji jedno a nadavaji na druhe i kdyz je to prakticky oboji to same :D
  • Ne, prachy jsem mu dal, protože MCA, jestli to nedokážeš vyčíst z mého prvního postu, tak si id*ot. Jen mi prostě příjde divný, že to byla a jsou pořád příběhy o tom, jak mu velký firmy několikrát pěkně brutálně projely kaďák a teď s nima stejně leze do postele...
  • smejki
    Hru udělat, schovat do sklepa a nikde nevystavovat, to je teprv pořádný underground!
    Pokud jsi dal Fargovi prachy, abys to natřel EA, tak jsi <>idiot. Od začátku je známo, že Wasteland 2 bude na všech možných službách včetně Steamu. Teď přibyl Origin a to za výhodných podmínek. A to je všechno.
  • Tak EA to nic nestojí a je to dobrá reklama. Navíc to působí taky dost pozitivně a s ohledem na anti-EA nálady se jim každá pozitivní reklama hodí.
    Projev altruismu bych v tom každopádně nehledal.
  • MickeyMutant
    Tak to bude fakt výhra pro všechny. Fanoušci zafinancují hru a jako bonus k ní pak dostanou Origin. Sláva, hurá!

    Snad to proboha hodlají vydat i "normálně" a Origin bude jen jedna z cest, kterou člověk bude moci s díky odmítnout. Tahle informace tady i v původních článcích bohužel chybí, věřím, že se to bere jako samozřejmost.
  • Lawliet
    mínuska je jako rád tak pro falešný pocit moci dětem.. *7* pro někoho je zkrátka jednodušší místo souvislé věty kliknout na "nelíbí" button ... k tomu se já nikdy nesnížím
  • Ja v tom nevidim problem, pokud si ji nekdo bude chtit poridit jinde, stoprocentne tam bude. Origin rad moc nemam, ale ze bych z toho vseho silel jak nekteri...
  • Proč mít indie hru na originu když ji můžu mít bez něj? Ale zase na druhou stranu proč ne, bude to asi výhodné pro obě strany.
  • Mně nevadí EA, mně vadí šmírácký Origin.
  • Cosi
    Moebusu do konce Kickstarteru nezbývá 14 dní, už má úspěšně odzvoníno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit