Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    Uz aby to bolo!
  • Na tohle se až nezdravě těším.
    Zároveň se i bojím, přeci jen člověk už musí být skeptický, když vidí ty prů*ery (zdravím Aliens Colonial marines).
    Ale věřím jim.
    • MrSanta
      Já jsem klidný. Určitě to prů*er nebude. Maximálně klasická Obsidiánská zabugovanost, ale teď jim, na rozdíl od Alpha Protocol, vydavatel nezatrhne práci na opravách.
      Možná u některých nekritických hráčů s velkými očekáváními dojde k jisté nespokojenosti s výsledným produktem.
      Já mám akorát obavy, jestli si zase zvyknu na RPG se 'starou' hratelností. Přece jen jsem již starší pán a novější hry zanechaly své stopy *1*
    • Po zkouknuti toho traileru a obrazku me az zamrazilo, kdyz jsem si vzpomnel na prvni objevovani BG a BG2.
  • Khanemis
    Vypadá to úžasně a podle popisu se to zřejmě i stejně úžasně hraje. Není nad starou dobrou školu. Je fajn, že s dneska ještě dají udělat takové klasické hry a to bez nějakých (jak se zdá) kompromisů. Už se těším na ty dlouhé, rozsáhlé a především kvalitně napsané dialogy...hmm:) Jsem zvědavý s jakým světem kluci z Obsidianu přijdou, když si ho vytvořili celý sami. To budou zase hodiny objevování.

    Jinak se mi líbí ten nápad, že buď člověk může plnit hádanky nebo to obejít za cenu větších obtíží. Někdy prostě člověk má chuť bojovat, jindy zase se zastavit a zamyslet nad něčím, takže si to bude moct každý navolit dle libosti:)
    • Mohol by tam byt system pauzovania ako v bg. Nevite ci bude ??

      To mam najradsej, zapauzovat zhodnotit situaciu rozdat prikazy a hura do boja
      • Khanemis
        V článku se jasně píše, že pauza ve hře bude:)

        "Souboj díky tomu působí přehledně a v případě chaosu, kdy je toho na bojišti zkrátka moc, lze hru zastavit a předat nové rozkazy k pohybu a útoku."
  • Este epicky zvukovy podmaz ako v bg a kupujem.

    vyborna sprava premna. Kupim si ms surface a zahram si to aj na tablete fajnovo :)
  • MrSanta
    To se tak krásně čte. Ty detaily jako efekt zvolené minulosti na reakci lidí ve hře, nutnost zásob na táboření, možnost rozhovoru po boji... To vypadá na dobře investovaných 35 dolarů.
  • Keyz
    Doufám, že při tvorbě povolání anebo v manuálu bude nějak podrobněji napsáno co která vlastnost dělá atd. U podobných složitějších RPG to je důležité.
    A nestačí jen napsat, že bod do síly zvedne tohle, když nevíš o kolik atd. Pak to je dost na náhodu a v pozdější fázi hry, hráč může čumět co jsi to vlastně vybral za zbytečnosti.
  • Jakto ze nieje video. Ani na youtube som nenasiel.
    Rad by som si pozrel ten gameplay co popisujete.

    Co zakazali natacat. Ooch :)
  • smejki
    aby jste -> abyste
    výš -> váš
    Hannecke (LOL!) -> Brennecke

    Budu hrát s orlanským cipherem a aumauaským paladinem, to je jasné.
    A není tak docela pravda, že nevyvíjejí nové technologie. Právěže aby mohli udělat hru podobnou těm na Infinity enginu, museli si hodně ohnout Unity. Sice nepíšou engine od základu, ale úprav tam je habaděj. Navíc tuhle technologii sdílí s Tormentem, který se nám oficiálně posunul asi o půl roku. Snad to bude mít pozitivní vliv na výsledek, když si ušetří zdroje za technologický vývoj. Vypadá to, že Wasteland tím, díky relativně napnutému rozpočtu, docela trpěl.
  • Konečně!!!! Tak dlouho jsem na to čekal. BG,BG2,Icewind Dale 1,2 Planescape Tourment...nádhera ...a teď PoE no konečně se vracíme opravdu ke kvalitním rpg hrám. Že to trvalo, než vývojářum došlo, že graficky přetuněné hry, mají takřka poloviční hratelnost a jsou velmi rychle ohrané a bez kvalitního příběhu. Poslední dobou to potvrzuje i to, že nejenom Project of Eternity, ale i připravovaný Planescape Tourment 2 nebo již vydaný Legend of Grimrock a následně chystaná dvojka, či Might and magic legacy avizují navrat do starých dobrých devadesátek, kdy vznikla hromada kvalitních rpg, na které se neprávem zapomnělo. Je dobře, že vývojáři použijí moderní technologii jen zčásti aby přitom zachovali tvář starých rpg. Nejzářnější příklad je opravdu Legend of Grimrock. Čtverečkový dungeon - stará klasika (pamětníci si snad vzpomenou na dungeon mastera, či Ishara, nebo eye of the beholder) hozený do nového kabátu. A pak, že to nejde. Velmi se na Pillars of Ethernity těším. Teď už tu chybí vzkřísit Bullfrog a jeho Dungeon Keepera.....
  • mohli si vyžádat na ks víc a pak by mohli dodelat do hry i grafiku. tragedie. ješte bych to akceptoval u začínajíciho studia ale obsidian? vzdyt si vydelali dost na south parku, alpha protocolu a dalších hrách *7*
    • Největší sranda na téhle celé hádce je toto: https://eternity.obsidian.net/news/update-34-first-art-update. Tady je vidět na jednom obrázku proces tvorby herní postavy v Pillars of eternity a opravdu mi to jako 2D model nepřipadá. Mimochodem v tom článku je přímo napsáno, že hra je v přerenderovaném 3D enginu. Jen je tam blokovaný pohyb kamery. Takže tady ta hádka je naprosto bezpředmětná.
    • Co??? Vsak to vyzera vyborne.
      Ty si cela tragedia

      Neviem co viac by mala ta grafika mat. Mozno este nejaka ciastocna destrukcia prostredia.

      Nechapem ludi ako ty. Ak to nieje 3d tak mate pocit ze to je zastarale. Co je blbost. Hral som plosinovku trine 2 a ta vyzera krasne.
      • A este takato hra im dovoluje multiplatformove hranie a na tablety je izometricky engine vhodny. Ak z toho spravili aj multiplayer bolo by to skvele
    • Kriste maxi, říká ti něco spojení slov "autorský záměr"? Pokud chceš nějaké third person naleštěné RPG, tak pláčeš na špatném hrobě. Toto nebude nový Mass Effect a ani jím nikdy nemělo být.
      • Cele je to o uhle pohladu.
        futbal. To iste.
        Ak by bol tv prenos cisto len z kamier na okuliaroch hracov tak by divak prisiel o takticky pohlad na herne situacie.

        To iste 3d rpg ktore je zamerane na akciu ale straca takticky pohlad pretoze len tazko budem vidiet za sebou dalsich 5 partakov.

        Jednoducho max je asi mladsia generacia ktory to vobec nechape. Je vychovany na akcnych jednoduchsich tituloch.

        Baldurs gate nebol jednoducha hra a boje boli dost tazke. A prave tam prichadza vhod ten taktickejsi pohlad na bojisko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit