Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft už neví, co převratného by vytvořil, a tak ukradl UI nepřátel z Gothic trojky *15*
    • Generalmagor
      Nelíbí? Nekomentuj, nehraj. Jenom tím nasbíráš mínuska *4*
      • Zaslepení fanatici, hloupí hejtři, stupidní "trollové"... já už nechci víc žít na téhle planetě *10*
        • to jsem rád
        • Generalmagor
          Lol
  • ten váš přehrávač je tak dokonalý, že kdykoliv se snažím si zde přehrát nějaké video spadne mi FlashPlayer
    • To pravděpodobně není chyba games.cz.

      Děje se to spoustu lidem po nové aktualizace Flash Playeru na 11.3.300.257, který už nově funguje jako samostatný proces.

      No mě osobně to v Aurorě padá tak maximálně jednou denně, ale viděl jsem spoustu lidí psát, že mají problémy.

      Nezbývá než čekat na opravu.
  • Tikov
    To město není špatné, ale protivníci jsou katastrofa. Vystřelili vůbec aspoň jednou po hráči?
    • BoB.2
      To snad doladí ten boj je fakt divnej jen stojí a čekaj až je zabíje *15* asi nemaj nabito.
      • GlaDOS
        To by ale hráč mohl umřít. Pochybuji, že zrovna tohle budou dolaďovat.
  • Musím se přiznat, že i můj pohled na hru se s těmito dojmy značně odlišuje. Já totiž v této hře vidím obrovský potenciál a velkou revoluci v AC sérii. Klidně mne mějte za totálního blázínka, je mi to jedno.
    Já jsem naopak velmi uchvácen ze všeho, co bylo doposud o třetím díle AC série vypuštěno tzv. do éteru. Jasně to bude rozmanitější, svižnější, interaktivnější, delší - no prostě dokonalé dílo. Upřímně příliš nemám v lásce ty šťourali, jenž zkoumají každý píď a užuž kritizují jak je toto špatně, toto není dokonalé, toto je poněkud podivné, toto je nelogické atd.
    Ano, možná to nebude nejdokonalejší hra v historii herním průmyslu, ale to není žádná :D. A co se týče toho zasazení do období americké revoluce - už mi to vůbec nevadí. Myslím si, že nakonec budeme ještě všichni velmi překvapeni ;).
    • Dodatek - a to město působí dost dobře :P. Osobně koukám na každou ukázku s otevřenou pusou *8* .
      • BoB.2
        Je ještě jedna v lepší kvalitě nevím proč sem nedal_ to lepší a delší video.
        • Mě by jen zajímalo, a jsem na to docela dost zvědavý, jak vysvětlí spojitost Connora, Desmonda a Aveline. Pokud si dobře pamatuji, tak celý příběh je postaven na vzpomínkách Desmonda na předky zakodovaných v jeho DNA. A jak by potom mohl mít vzpomínky na Connora a Aveline součastně? Pokud tohle uspokojivě nevysvětlí, tak budou mít v celém universu docela chaos. Dokonce i kvůli vysvětlení Ezia udělali díl, který to jakž-takž vysvětlil (Assassin Creed: Bloodline). Jak jsem řekl jsem zvědav. Mám tuto sérii rád a hrál jsem všechny díly (včetně PSP a DS dílů) a byl bych nerad, aby to zkazili.
          • BoB.2
            Bude to nějaká rodová linie dědeček z druhého kolena nebo tak něco.
  • Upřímně, hra vypadá skvěle, jsou tam pecky kterých se nemůžu dočkat. Bude to opravdová pecka, nicméně se nemůžu zbavit dojmu že je nenápadaný jak ho*no v trávě. Opravdu teda ten jeho oblek vypadá bombovně ale prostě nezapadá mi do toho prostředí v rámci visibility. Kažopádně nesouhlasím s autorem ohledně města. Město vypadá dobře, sice nic extra ale dohromady s tou krajinou bude bezproblémové. Naopak se bojím těch lodí jestli to nebude omyl a tím že zmizí vaření bomb a bitvy o věže, boha jeho no to se těším, byla to tragédie. A to lezení po stromech je bezkonkurenční. *8* JSem zvědav na výsledek :) A těším se
    • Ono ho*no v trávě je bohužel opravdu dost nenápadné...
  • Na mě město v tom videu působilo dost přesvědčivě. Nemyslím si, že by každý město v AC mělo belo bejt monumentální a exotický. Takový už tu byly v předchozích dílech. A s Karibikem ala Jack Sparrow si nemyslím, že by to bylo ono. Naopak divočina nabízí dost zajímavých možností. Zatím mě žádný díl AC nezklamal, tak se na trojku těším.
  • BoB.2
    Městem nezaujme???????? To sem asi vyděl jiný video než vy ,až na toho zaseklího vojáka je to bomba tahle hra je pro mě očekáváním roku ,jak se tet bijou do hlavy ti co říkaly že budovama nepůjde procházet normálně ve hře vím že to není doví co ale pro mě mimořádný zážitek.
    No a moře to je zážitek sám pro sebe . *5*
    • BoB.2@tiscali.cz - prosím tě nauč se prvně česky, nedá se to po tobě číst. i a y ti opravdu nic neříká že? *10*
      • BoB.2
        Přečti si můj profil ,budeš se s tím muset smířit nebo to prostě nečíst.
        • Hairy_Ass
          No, napsat si do profilu, že je DYSgrafik, může každý... A člověk by se měl chtít zlepšovat a ne napsat alibisticky: "Jsem debil, ale je mi to jedno, tak se s tím všichni smiřte."
        • SirArag
          Taky jsem dysgrafik, ale tolik chyb se mi snad nikdy do věty nasekat nepodařilo.
          Alespoň jsi nenapsal "vydeo" :)

          Abychom se správně pochopili - nemám potřebu každého upozorňovat na chyby a nemyslím, že je nutné, aby byl každý češtinářský mistr, ale nějaké základy by měl znát snad každý, ne?
    • Ale co když nevyjde v češtině?

      CO PAK?!
      • BoB.2
        To by mě zklamalo ale naštěstí všechny díly vyšly i tenhle výjde,
        http://www.xzone.cz/assassins-creed-3.php3
        jinak už mám objednanou Assassins Creed 3 - Freedom Edition *14* *5*
        • Tak to jsi pravý americký patriot!
          • BoB.2
            Popravdě nesnáším amíky ale co naděláš.
            • BoB.2
              Filmy a seriály maj nejlepší.
            • A určitě taky nesnášíš americkou kulturu, zejména teda americký filmy, seriály, výrobky atd...
    • ty se napred nauc cesky a prestan psat dvacet otazniku jako kdybys mel mozkovou disfunkci
      • BoB.2
        Co to má společnýho s Assassin's Creed III demente?
        • Hairy_Ass
          Nic, ale na to, že neustále prosíš o češtinu do her, tak je to docela trapný. *1*
        • Nic, ale má recht.
  • Naopak si myslím že se AC vydalo správným směrem. Jistě že AC2 mělo nádherná města, jako je Florencie nebo Benátky, ale po Římě který měl dost depresivní atmosféru je pro mě Boston oddych. O Istambulu ani nemluvně ten mě nechal úplně chladným. Myslím si že právě Frontiér je terno, a dokazuje to RDR kde byla WIlderness naprostá úchvatná bomba, jen tady bude interaktivní mnohem víc. Boston zcela určitě nemá kvality renesančních měst, ale nemyslim si že to bude takovej krok zpět , jak popisuje autor článku. Hold tam nebudou Katedrály 50 metrů vysoký a podobný stavby , ale bude to vykompenzovaný jinýma věcma , a pouliční život z boston videa vypadá skěle.
    Hold v ac3 je hlavním takounem příroda a lesy, a je to právě to co mě na tom láká mnohem víc než cokoli v jiných dílech. Úspěchem karibiku bych si nebyl tak jistej :) A proto možná samy vývojáři se tam neodvážily AC zasadit.
    Musím ale uznat že námořní bitvy vypadaj hodně dobře *3*
    • komu vzdáváš "hold"?
  • Neřekl bych, že to s těmi městy bude tak špatné, pokud nebudou všechny vyloženě jako přes kopírák. Hlavně aby působila autenticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit