Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    Prostě Maďar
  • Jack1947
    Jestli Wildlands mustr bude u všech Ubi her tak, to se máme na co těšit. Už i ten Assasín mi příjde nezajímavej.
  • homeles8
    Půjde dohrát coop celá hra od začátku do konce? Jestli jo, tak si to zahraju. Nikdy předtím jsem žádný FarCry nehrál, takže mi nebude vadit, že to bude stejný jak předchozí díly.
  • jamar28
    Ta figurka Vaase na druhém obrázku je dobrá. *1*
  • DN3D i Quake jsou boží hry, ale Duka si dnes zahraješ možná kvůli modům a Quake mulťák, vanilla single už dneska asi nedá moc lidí

    Co dělá z Far Cry 1 vyjímečnou hru? Za mě je to kombinace map/mission designu, nesmlouvavá obtížnost a atmosféra.. ve hře tě one hituje půlka nepřátel, což jsou občas slušné nervy, mise nepůsobí tak genericky jako v pozdějších dílech a každá mise je trochu jiná, ta atmosféra kombinace béčkové bondovky a Ostrova doktora Moreau je prostě navíc hrozně specifická, líbilo se mi jak hra zobrazuje tok času, jak se postupně stmívá, pak noční peklo a pak zase rozbřesk a celé se to odehrává jakože během 24 hodin
  • A v čom preboha? Vtedy to malo peknú grafiku, ale dnes to už nemá čo ponúknuť. Quake, DN3D a ďalšie sú hratelné ešte aj dnes ale táto srajda je na úrovni tích poľských kravín od City Interactive. Crytek nevedel robiť hry a nevie to dodnes.
  • Hele, Hnisavec...
  • Tak to vůbec, první FC je nejlepší díl celé série!
  • Ako dobre, že FC značku má pod palcom UBI a nie Crytek. Originál Far Cry je otrasná hra. Dnes je to nehratelná zlátanina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit