Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn ne každý žije osamělým životem bez kamarádů s kterými by si mohl zahrát. *11*
  • TheGGG
    bohužel jsou to nepřátelé nudní a nezajímaví a sice je to nechutná sebranka, ale nepovažuji je za důstojné protivníky
  • JJ, a eko-teroristi se slogany "Save a tree, burn a book!" atd. :-)
  • Neco takovyho uz bylo ve dvojce Postalu ne? Matky proti nasili ve video hrach nebo neco takovyho :D
  • Tak kdyby to bylo dostatečně s nadsázkou příběhově opodstatněno (alá Postal), tak bych si na ně ve hře taky rád zastřílel (třeba po zápletce, kdy anarchistické smažky napadnou ve skupině a zákeřně voliče z druhé strany politického spektra, nebo vyfuckujou majitele nemovitosti, kterou se rozhodly zabrat).

    Mohli by mít u toho ty nejnaivnější a nejotravnější kecy (jako v reálu - ženské mezi nimi by řvaly takovým tím typickým vychlastaným/vyfetovaným chraplákem: "fašouni", "svině" atd.) a nejvíce vyfetovaní z nich by tančili pod vlivem do rytmu palby z kulometu jako u soundsystému.

    To by byl solidní herní úlet.

    V reálu by bohatě stačilo, kdyby šly sedět.
  • Ty budes asi velikej hrdina :D
  • ravux
    Nahodou, na takove "anarchistické levicové SJW smažky z kaváren a klinik" bych si zastrilel docela rad...
  • ravux
    Co je to "gameplay sekce?"
  • gesto
    Jsem si živě představil tu rvačku o ovladač v gameplay sekci :))))
  • TheGGG
    nepřátelé pusobí strašně nudně a nezajímavě... banda trhanců, kteří zřejmě mají reprezentovat zlé pravicové konzervativní náboženské fanatiky, ale vypadají spíš jak anarchistické levicové SJW smažky z kaváren a klinik, to ve mě žádné představy divoké akce nevzbuzuje. Eště větší nuda než drogové kartely, teroristi nebo mafiáni.... radši bojuju proti regulérním armádám, které mají tanky, letadla atd. co budou mít tito? Nějaký traktor s namontovaným kulometem nebo práškovací letadlo? Tak to se fakt "bojím".... proto mám radši sci-fi nebo fantasy, kde nepřátelé mohou překvapit různorodými jednotkami.
  • jojo ze sberatelky FC3
  • To by musel Ubisoft udělat pixel art verzi Far Cry, o to by se v redakci porvali *1*
  • Tak v prve rade by bylo super, kdyby to psal nekdo, komu se aspon jeden predchozi dil libil.

    "Míření, zpětný ráz i pohyb ukazují, že tvůrci mají několik dílů Far Cry na kontě. "
    - nemají. Ubisoft montreal delal Rainbow six Vegas (1+2), spilnter cell serii a Farcry 2.

    Jo, tesim se. To uz ale pisu na blbej web *1*
  • myslel jsem všeobecně, teď už skoro nevychází klasické singl kampaně, všechno je coop online pro streamery apochybná individua *11*
  • flash789
    Divinity Original Sin
  • owny
    Far Cry 5 doporučuje 10 šplhačů na stožáry z 10.
  • Napřiklad?
  • coop je zlo herního průmyslu!!!! totálně rozesral většinu normálních her...
  • flash789
    Hmm, jasne..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit