Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo jooo, to uz tady cteme 5 let.
    Datum vydani nemate? Nemate, tak me s tim nezdrzujte, uz me ty plany reci o M&B nebavi.
  • Na ten combat se mohli mnohem vic zamerit. Uz je to docela nuda.
  • Realita je realistická, wake up. Všechno má své meze.
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Dardanelles_Gun bude stacit?
  • To bude az Mount & Blade 12: Holodeck Version.
  • Ano, cele 80 milionove Turecko dokonale reprezentuje jedno vyvojarske studio v Ankare, ale preco sa cudovat takemu nazoru ked OP chodi na diskusie noveho casu a blesku...
  • Game of the Century....tedy aspoň doufám... :)
  • Jasně, to máš pravdu. Já jen, že tahle hra je často zmiňovaná u Kingdom Come, jakože je realistická.
  • 600 vojáků na bojišti? Jaký dělo na to budem potřebovat?
  • TheGGG
    snad je islámista erdogan nenechá zatknout dřív než to dodělaj...
  • readyxx
    nevidel tu nekdo boba ? *1*
  • XorxoxTalarius
    No ona je otazka jak dlouho dani vyvojari v Turecku jeste zustanou, jelikoz odliv inteligence z Turecka je znacny. Ono bude stacit par dalsich islamskych zakonu a chlapci velmi radi presidli treba do Bulharska.
  • Je smutné, že podľa Internetových diskusií na aktuality, novinky, čas, blesk, (bohužial občas aj tu) a neviem čo ešte, je Turecko zaostalá krajina, ktorá to tu chce dobiť (ako keby bolo o čo stáť). A pritom robia takéto pecky. Toto je skutočné PC master race, za ktoré sa tu mnohí bijú do pŕs a nie nejaké nudné techdemá od cryteku.
  • Prosím ať vydají demo s třeba jen jednou touhle bitvou!
  • Irelevantné, podstatné je, že to bude (zase) kurefsky dobrá zábava.
  • Díky za článek, Aleši. Asi musím znovu projít své dějepisné knihy a encyklopedie, aby to čekání na druhý díl netrvalo tak dlouho.Je to marné, je to marné je to marné... :)
  • Já nevím, myslíte, že takhle nějak vypadala středověká bitva?
  • Super! To jsem chtěl přesně slyšet, resp. číst. Další věc z E3 na kterou se mohu začít těšit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit