Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně jde jen o jedno, aby engine a scripty nebyli moc rozdílné od Warbandu, kvůli rychlé předělávce té hromady prefektních modů. Haters gonna hate *16*
  • Středověké bitvy byly z 99.9% obléhání. Kdo by nasazoval krk, když můžeš do hradu, kterej se dá krásně bránit beze ztrát po měsíce? :D A co se polních bitev týče, tak měla pěchota buď kopí a podobně, nebo střelné zbraně.
    Moc realistický to není, ale když přijmeš, že se tam používají všechny možné zbraně a že obléhání tam znamená útok na hrad, tak je to realistický až až :)
  • Myslíš si že to bude aj na PS4...ako uvítal by som to nakolko aj M&B 1 dali na PS4.....S ovládaním by možno nebolaz taky problem ale hlavne s rozdavanim rozkazu
  • Pěknej trol :D Co je PC notebook? Na PC za 15k rozjedeš Battlefield 1, rok starou hru, sice ne na ultra, pokud máš problém s penězi.
  • k čemu ti bude pc za 40 tisíc když máš ps4? *7*
  • bohužel na mém PC notebooku nemám asi šanci si to zahrát, tak jedině na svojí PS4, snad se to bude na gamepadu dobře ovládat. Momentálně, ale prostě 40k na nový PC prostě nemám
  • 18.9.2018
  • Tak to nečti ty pako...
  • A kdy to bude?
  • TheGGG
    možná by to pak byla i sranda
  • V islamskych zemich je obrovsky rozdil mezi mestem a venkovem. Erdogan boduje na venkove, stejne jako v Egypte docasne zvitezilo muslimske bratrstvo diky venkovu. Kdyby to bylo na Ankare, zustane Turecko sekularnim statem jaky vybudoval Ataturk. O to je to pro ty lidi horsi, zvykli si na civilizaci a ortodoxni muslimove je vtahnou zpatky do stredoveku. *7*
  • Ja jsem psal neco o cekani?
  • *1* *1* *1*
  • To je přesně ono hrrr hrrr a pak je ze hry sr4čk4 viz. no to bychom tu byli na dlouho. Raději si počkám a zahraji kvalitní titul než vyhodit prachy za další niemandskou hru. Jinak vypadá to moc hezky. Určitě se těším *14* *14* *14*
  • Hledal jsem v clanku jenom datum vydani.
    Proc tolik hejtu? Copak Vas bavi porad dokola to oblbovani?
    At to vydaj, ja si to koupim za plnou a hotovo.
  • Měli tam dát podobný systém jako v Shadow of mordor, že? *15*
  • obávám se že až toho příštího...eh
  • Tak co tady děláš když se s tím nechceš zdržovat?
  • i586
    http://promotions.newegg.com/nepro/17-2173/
  • i586
    Tady pozor, Hnisavce nebrat vážně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit