Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Jeden z dalsich mnou ocekavanych titulu. RPG prvky v TR by docela mohly zapadnout. Kazdopadne uz podle gameplaye to ma dost vydarenou atmosferu (bohuzel, to se neda rict o nekolika dnesnich hrach, napr. gameplay Aliens: Colonial marines, kde atmosfera proste chybi)
    BTW 2. dil TR byl pro me uplne nejlepsi. Dalo by se rict, ze jsem na dvojce tak trochu vyrostl :) Pomatuju si jeste, jak sme s kamosem u nich nebo u nas sedeli u TV a hrali to na PSX. Jeden drzel navod (tusim, ze se jednalo o casopis LEVEL) a druhy hral. Pokud nekdo zemrel, doslo na stridani :DDDD
    Sakra, tyto casy bych hned vratil. *9* *1*
  • A kam dává ten luk a brokárnu? když nepoužívá ono či ono.. Luk teda zřetelně je vidět na zádech pouze když má ruce volné... ( a né pokaždé).
    • Jinak jako sem u toho málem nedejchal..
  • zipp
    Vypadá to slibně. Pro mě TR skoncil u 4-ky. Legend ještě celkem ušel, ale už to nebylo ono.
  • Tomb Raider 2 Was The Best, Nothing Will Beat The Second Part or Am I Wrong?
    • Prečo píšeš každé slovo s veľkým písmenom? To je nejaký anglický názov? *2*
  • Začínám mít pomalu pocit, že z celého Tomb Raidera, tam nakonec bude jen ta postava Lary a tím to skončí.Možná se pletu.Ale příjde mi, že se ted nemluví o ničem jiném, než o hyper realitě krutého přežití,ale už se tak nějak zapomíná ,že Tomb Raider byl a vždy bude hlavně o pěkných lokacích,chráměch a hádankách a třešničkou na dortě je vizualizace Lary.Je to jen můj pohled, ale nikdy jsem nepotřeboval mít horu nepřátel,ale spíše rozhlehlé lokace, více hádanek, promyšlené pasti a pocit, otevřeného světa.Na jednu stranu, vítám nějakou změnu,ale otázkou zůstává, kolikrát si takovou hru budu chtít znovu zahrát,když se z odpočinkové hry stane spíše nervák o přežití.Třeba se pletu a budu překvapený.Ale osobně bych si raději zahrál remake některých starých dílů v novém a lepším kabátě.
  • Trol.diskuzni
    Zajímavé... To bych si snad i zkusil zahrát.
    • Ty a hrát ?:D:D prosímtě každý vímě že řekneš že budeš něco hrát,ale nakonec sedneš k diskuzi a budeš oxidovat..... jak celý tvůj život děláš
      • Trol.diskuzni
        Tak teď jsi mě úplně odnesl, vazoune! *5*
    • Tobě musim napsat, že jsi fakt degen (k poznání jsem došel během čtení Diablo 3 diskuze).
      • Trol.diskuzni
        Děkuji, že jsi mne o tom zpravil. *3*
        • Ještě bych ti bez díků dopřál spravení formou rozbití tlamy, pokud by tě trolí krása výjimečně pustila ven.
          • Trol.diskuzni
            Díky, to nemuselo být... *14*
  • Když jsem viděl nějaký trailer tak tam probleskly japonské hrady z dob šogunátu ono se to odehrává v Japonsku? Pak to ale moc smysl nedává copak Japonsko je nějaký ostrov, kde nic není a nebo se Lara vrátila v čase? Nevím.
    • Co jsem pochopil tak ten ostrov je něco jako bermudský trojúhelník. Ztroskotali tam letadla z různých dob (podle trosek tam byla druhoválečná japonská, dopravní ze 70. let), lodě také různých národností a z různých časových os. Takže nevidím problém, proč by tam nemohla ztroskotat japonská loď.
      • Jo díky, ale já jsem mluvil o hradu a né o lodi prostě to podle mě moc smysl nemá, kde vzali materiál na postavení hradu pokud je to někde jak říkáš v bermudským trojúhelníku. A proč by to tam stavěli, to si raději mohli opravit lod a odplout domů. No nevím nevím, uvidíme
        • Treba to byla pevnost ktera chranila nejakou dulezitou lodni obchodni trasu.
  • Vypadá to pěkně a může to být způsob jak oživit umírající Tomb Raider žánr. Jenom bych ocenil neregenerující zdraví a třeba staminu jako tomu bylo v Metal Gear Solid 3. Aby byl důvod lovit ty zvířata a neustále se bát o svůj život. Jinak atmosféru to má pěknou. Stísněné prostory, děsivá místa, jenom se bojím toho výroku o 10h herní době. To by mě opravdu naštvali.
  • První Tomb Raider byl mou první hrou na PSX a od té doby jsem fanda:-) Tenhle reboot vypadá naprosto luxusně! Těším se jak tenkrát:-)
  • Mna osobne to zatial nijako nebere. Som zvedavy na dalsie videa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit