Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=ss8SyOhqk1I

    100,000 Revenantů v editoru. Sakra... hra umí maximálně 12 potvor na obrazovce. Rok 2016. Bez komentáře...
    • Sr_Lobo
      Kvantita není vždy kvalita *3*
      • Původní díly měly obojí, takže slabá výmluva.
        • Mapa kterou vyrobíš v editoru je limitovaná aby jí rozjeli xone a ps4 v 60fps, dá se to vyřešit, jak je i ve videu na které jsi dal odkaz tak, že tam nastavíš spawnování ve vlnách, ale upřímně ani nadupané PC by nezvládlo 100 tisíc revenantů, jinak ani doom 2 ve své době na tehdejších strojích by tohle nedokázal
          • Doom 2 měl ve své době editor, kde šlo v pohodě narvat desítky (možná i stovky) potvor a šlo to dost v pohodě. Ten limit je stejně stupidní, asi jako lock 30fps. Jinak argument že ne každý má nabušenou sestavu nemá logiku, protože se bavíme o editoru. To je asi jako kdybych v programu odstranil některé výpočetně náročné funkce, protože ne každý má nabušený hardware... *7*
            • "kdyby konzole prestaly existovat zrejme bych s tou 260 GTX vystacil jeste dodnes, protoze PC by se nikam moc nepohnulo"

              Tohle je samozřejmě nesmysl, protože 1) výrobci procesorů a grafických karet nejsou na konzolích nijak závislí, za 2) pokud si dobře pamatuju, tak hry typu Magic Carpet (v daleké minulosti), Quake (v bližší minulosti) nebo Crysis (není zas tak dávno), posouvaly vždy vizuál kupředu, bez ohledu na to, co bylo na konzolích - Crysis engine byl paradoxně v dalších dvou dílech osekaný kvůli portům na konzole. Tvoje argumentace je založená pouze na "co by kdyby". Realita je taková, že hry se sice dělají i na PC díky konzolím, ale díky konzolím se taky vizuál skoro zastavil v čase, což není jediný problém. Co mě se*e nejvíc, jsou do očí bijící nesmysly z konzolí, který se dostáváj do PC verzí (fps locky, interface, limitace dohledu, ovládání apod.) a který není velký problém pro vývojáře už v základní verzi nějak upravit, aktivovat, cokoliv, bez nutnosti hráče zasahovat do dat hry, nebo čekat na nějaký mody. Těžká lenost a ignorace. Přijde mi to, jako kdyby to bylo úmyslně, aby konzolový hráč nebyl snad naštvaný, že někdo jiný z kvalitním HW může hrát "lepší" hru, než on...
            • jak jsem cekal..uplne vidim jak dupes tema nozickama, zarudle tvaricky a slzicky na krajicku. *1*

              ja na rozdil od tebe hraju na PC i na konzolich, takze nejsem hrube omezen jen na jednu platformu, posledni dobou hraju spis na tom PC. Je jasne ze konzole nakonec ve svojem generacnim cyklu zacnou vyvoj brzdit, a je to presne proto co sjme psal, protoze z nich jde vyvojarum vic penez, takze se je snazi podporovat jak nejdele to jde. Delat PC only hry se prilis nevyplati a velke firmy by brzy krachli nebo by skoncily vyrobou titulu ktere nam ted nabizi indie. Proste to takhle je, konzole tahnou veskerej vyvoj her, co je na konzolich je standart a bud se s tim smiris nebi budes dal dupat do zeme a vztekat se. Doom je toho zarny priklad, staci si precist tenhle clanek. To ze to na PC muze byt lepsi vi kazdy pitomec,ale jak vidis, dlouhodobe je to tak jak pisu, penize jsou proste pro vyvojare a vydavatele dulezitejsi. Kdyz koncil cyklus konzoli stare generace, PC stagnovalo, nikam se neposunovalo az to dopadlo tak ze vznikl obrovsky pretlak indie her a vsechno na PC se pohnulo kupredu az v dobe kdy na pulty obchodu dorazila PS4 a Xbox One. Ja mival starou GTX 260, nevim mel jsme ji asi 7 let, a hral na ni vsechno co na PC vyslo (cest par vyjimkam) nebylo treba upgradovat, pac nebyl duvod. Upgrade grafiky zacal byt nutny az v dobe kdy se zacli prodavaz nove konzole. kdyby konzole prestaly existovat zrejme bych s tou 260 GTX vystacil jeste dodnes, protoze PC by se nikam moc nepohnulo.
              http://bonusweb.idnes.cz/doom-konzole-pc-predelavka-konzolove-verze-grafika-anlyza-pad-/Magazin.aspx?c=A160527_170707_bw-magazin_anb#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=bonusweb&utm_content=main
            • Jinak hry začaly umožnovat akcelerovaně 1024*768 na 32bit díky prvním kartám od Nvidie (Riva) - v době, kdy PSko umělo akorát trapný PAL. Dám ti radu, dej si to v palici dohromady, než si začneš vymýšlet svojí realitu a takhle se ztrapňovat. Krásný důkaz, jak lžeš a trousíš nemysly, jen abys měl něco na podporu svých blábolů, který nikoho nezajímaj. Nejsem zvědavej na tvoje omezený názory, na to abys tady někomu diktoval s čím má být spokojený, že si nemůže koupit lepší hardware a na něm očekávat lepší herní zážitek a možnosti. Si fakt šášula. *15*
            • dub: Jo, to je flash. Stačí napsat bolestnou pravdu a hned se do tebe pustí, jako právný white knight konzolí. Nejlepší je, že sám je největší fanatik, který popírá realitu a cpe ti, s čím se máš nebo nemáš spokojit, jako správné rudoočko. *15*
            • flash: Ty si od divadla? Takhle sem se dlouho nenasmál. Konzole jsou brzda vývoje, to je fakt. Doom neumí víc jak 12 potvor na obrazovce, spousta her má lock na 30fps, interface kolikrát v PC verzi ukazuje ovládání na gamepadu a ty mi budeš tvrdit, že mám být rád, držet hubu a že bez konzolí bych hrál v 800*600? *15* *15* *15* Ty si solidní dmnt. Prostě typický velkohubý závistivý peasant, co přes konzoli nevidí a nedokáže pochopit, že někdo může mít nárok na lepší kvalitu, když si to zaplatí. Ty si zřejmě vyrostl v komunismu, že máš takové myšlení...
            • nauc se chapat vyznam zavorek ve vete a bude ti lip
            • " kdyby sis prestal hrat na PC master race (zadna neni ale plno pitomcu to do dnes nepochopilo) "

              to je skvělý, když hned v první větě sám sebe označíš za pitomce, vic takových vymaštěnců !
            • kdyby sis prestal hrat na PC master race (zadna neni ale plno pitomcu to do dnes nepochopilo) bylo by ti lip a nedelat urazeneho pokazde kdyz neco na PC neni podle toho jak by sis jako maly parchant chtel vydupat tak to by se ti taky dost ulevilo. Dospej chlapce a prestanes se zabyvat nesmyslama a budes si uzivat toho co mas.
              A ano mel bys byt rad ze ty konzole jsou, protoze nebyt jich zadneho Dooma by sis uz pravdepodobne nezahral, protoze penize vyvojarum davaji hlavne ty konzole, ale to tvoje zmagorena PC duse nikdy pochopit nemuze. Jo nebejt konzoli jeste ted bys hral 800x600 v 16ti barvach a nejvetsi vykrik pocitacove techniky by byl mobil.
            • Tak to je potom ještě větší fail. Ale tak, v denšní době asi můžu být rád i za to, že mi PC hra umožňuje hrát na myši...
            • Umíš číst? Všechny mapy jsou sdílené mezi platformama, proto je tam ten limit takže je jedno jestli máš nejnovější skylake a titána když to má utáhnout Xbox one?
          • Proč to je limitováno pro 60FPS konzole, když to má na PC? *15*
            To zas dělal někdo kdo tam cpal limit z konzolí. Na PC to je jedno. HW si to přebere nebo nepřebere.

            Pak to omezuje kreativitu. 100k by asi nic neutáhlo ale více jak je limit ano.
            • Zase někdo bude muset dělat mod. Tohle ohýbání hřbetů vývojářů před konzolema už je fakt trapný.
            • Řešíte kraviny, soustřeďte se na hru *2*
            • protože všechny mapy z editoru jsou sdílený mezi platformama tak tam dali tenhle limit, více jak je limit je taky otázka, protože nevěřím tomu, že každý má tak nabušenou sestavu nebo běžel po vydání dooma koupit nové železo, jinak nechápu za co mám mínus bylo to konstatování faktu, žádný hate
        • Sr_Lobo
          Tys to spatne pochopil, ja se nevymlouvam (nechapu pro bych mel), ja ti jenom argumentuju tim, ze nepotrebuju mit ve hre 100 000 nestvur zaroven, abych se nad hrou moch rozplivat. Staryho Dooma miluju, takze nejak nechapu o co se ted snazis.
          • Ne. Ty si to špatně pochopil. Nešlo o 100 000 potvor, ale o to, že hra neumí víc jak 12 najednou, což beru jako slušnej fail, když už to má editor.
  • Fordzy
    Velké díky za geniální recenzi. Lukáš je nejlepší. Utíkám se konečně podívat na Evil Dead 2 a 3. *1*
  • Zrzzek
    Přes 800 zhlédnutí za pár hodin... Odůvodněně... Ta videorecenze je parádní! Jen tak dál páni!
  • Jack1947
    Sqelá práce, i za těch 10min 45sek pěkné shrnutí, všeho podstatného. Myslím že tady není víc už co dodat *4* Git gud.
    • cizí termity používej pouze na své vlastni rizoto, Jacku. To "git gud" je určené Lukáši Grygarovi? Myslíš že to hraje jako lama?
    • Jacku, jeste jednou napises ten nesmysl co jsi vyzvracel na konci tvojeho prispevku a prestaneme byt kamosi ! *8*
      • Jack1947
        Ale no ták *7* http://knowyourmeme.com/memes/git-gud

        http://cs.urbandictionary.com/define.php?term=GiT%20GuD
        *7* *7* *7* *12* *11* *6* *5*
        • Spis to myslel tak, ze to v te vete vubec nedava smysl a mel by ses naucit kdy je to vhodne psat, kdyz uz to chces pouzivat *7*
        • *3*

          PS: ja vim co to znamena, jen me zacina iritovat jak to kazdej papouskuje jak retard:)
          • Jack1947
            COpák špatně jsme se vyspinkali, stará nedala ? spíme na zemi *1*

            Mně příjde jako by jsi mi chtěl mermomocí zkazit příspěvek který jsem dle mého napsal bez chyby. Já to vtipně glosofoval protože o tom mluvily Pavel ve Fight Clubu jinak byvh takhle neprovokoval jasné ?

            Nevím kdo a kde tohle používá, já to slyšel až ve Fight clubu tuším nebo někdy dáávno jsem netušil že se to vypráví táák dlouho.
            • No vida, tenhle druhej prispevek jsi taky napsal bez (skoro) chyby. *1*
  • Majkl
    https://www.youtube.com/watch?v=pzOfutYBKaA

    *3*
  • michaliuz18
    vyborna recenze, rozne vsuvky, vtipne zostrihy z filmu atd. Len tak dál :)
    • Jen jestli maji na ty vtipne zostrihy z filmu autorska prava:D
      • Publicistika, fair use, autorska prava maji ze zakona
      • Koho to zajímá? Pusť si to bez zvuku - jako já *3*
  • recenze pekna, a zda se ze i doom hateri se postupne vyklidnili... ta hra prostě JE výborná po všech stránkách. Vizual, optimalizace, zvuk, hudba, gameplay. Co víc si od FPS hry přát? Proto mě mrzí tech trapnech 8/10, ta hra je minimalně 9/10 ale co už.
  • Pekna recenze, jen jak mu to dlouho vydrzi nez zase zacne mektat o rovnopravnosti zen a dalsich vecech kvuli kterym si udelal tolik odpurcu. U me mel vzdycky plus za to ze dokazal spravne ohodnotit TES hry a ma je rad. kazdopadne mu drzim palce myslim ze cesta kterou se vydal touhle videorecenzi je spravna, takze jen tak dal.
  • PECKA!!!

    Myslím ale že Lukáše nikdo nepřemlouval. Prostě ho nový DOOM oslovil.

    Videorecenze ma jednu velkou vadu. A tím je tiscali přehravač. Naprosto nekoukatelné.
    • nech to cely nabuferovat a pak to jde plynule... aspon u mě... obraz se mi sekal i kdyz sem mel nahrano asi dalsich 5 minut do foroty, ale kdyz sem to nechal prednahrat cely az dokonce, tak se problém vyřešil *16* obcas je potreba proste trochu nad problémem zadoomat
      • chcete prehravat videa plynule vsude a za kazdych okolnosti. 60 fps a ve 4K?..poridte si google chrome
        • nikdy, google smrdí
          • tak jisteze smrdi, ale videa na nem jedou jedna basen :)
      • NECH to nabufrovat??:D 1080 ?? no ty se kluku asi hodně nudíš :D
        • nevim, spis mam asi lepsi net, me to trvalo tak 2-3 minuty... i kdyby to trvalo 10 minut, tak proste necham nahravat a votevru si jiny vokno a treba si vyprásknu řemdicha než se to dodělá, představivosti se meze nekladou
    • A ještě si osobně myslim že další videorecenze jen tak nebude :) :(
  • Návrat se vším všudy! Platí jak pro DOOM, tak pro Janchora. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit