Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Videorecenze jeeeeeej *14*
    Chci je zpět...
  • Inquisitor
    No očividně Lukáš videorecenze dělat nezapomněl. Na to se kouká jedna radost. Má to spád, má to informaci i vtip. No ten Playboy Adam nebo co to bylo za foto z temných zákoutí internetu :D
  • perfektni prace. vtipne, zabavne. ten potlesk po "id software" uprimne rozesmal *1*
  • *14* *14* *14* *14* *14* VIDEORECENZE !!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • C-BEAM
    nemohu souhlasit, že se do hry dostalo to nejlepší z kořenů série ale recenze je kvalitní i na světové poměry. Vlastně některé velké weby by se mohly od Lukáše i něco přiučit.
    • Uuu no požor *15*
  • x_ander
    Parádní videorecenze. Díky za ni a jen houšť.
  • ringmancz
    videorecenze a tvorba Lukáše má jen jednu chybu - je v češtině, takže se nedostane k tolika lidem, ke kolika by zasloužila
  • Podíval jsem se na to třikrát, abych nesoudil unáhleně, ale první dojem zůstal. Je to parádní videorecenze a více takových.
  • walkthrough na dooma

    "shoot, move, shoot, shoot, move, move, jump, shoot, SLAM, ARMRIP, SHOOT, SHOOT, MOVE, JUMP, SHOOT, STUN, DECAPITATE, CHAAAAIIIIINSAWW, RAWWWRRR!!!
    DOOOOOOMMMM!!!!!!" *16*
    • Zajímavé walkthrough od někoho, kdo to nehrál a nechce pochopit, že tohle je jedna z nejzajímavějších událostí této dekády *3* co bys od dooma chtěl, filosofické rozhovory o smyslu života a mezidruhové romance? Nebo hodinové cutscény, které by ti vysvětlili proč je peklo špatné a musíš proti němu bojovat? *7* Tahle hra se soustředí na hratelnost a dělá to na jedničku s hvězdičkou, ale to z videa na youtube jaksi nepoznáš, ale jestli ti nestačí komentář všech, co to hrají a jsou z toho nadšení tak asi nejsi cílovka, což neznamená, že se musíš chovat jak ggg na diskusi o blizardu...
    • Veskoslav
      Neboj. Slyšel jsem, že nové CoD bude zcela jistě pro tebe ve verzi, QTE, cut scéna, běh během cut scény, QTE, 10 minut úzký koridor, QTE, závěrečné titulky.
      • ten koridor bude ale předělaný z minulého dílu
  • Adam v 9:02 mě rozsekal :) Pěkná videorecenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit