Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázkou je, jestli byl skutečn ten problém to, že to byl horor nebo spíš to, že hratelnost byla monotóní a prostředí později nudný a opakující se (čimž se vytratil i ten horror). Tenhle doom rozhodně moh navázat na 3ku, jen se vyhnout neduhům, co D3 napáchal. Osobně si myslim, že už obecně prostředí a tématika (základna na marsu, peklo) je spíš vhodná na horror.
  • Nechci říct, že to bude špatná hra, ale kdyby se to nejmenovalo DOOM, tak sotva při prezentaci někdo zvolá hlasité "oooooh" a "wooow" jen při zvednutí motorovky. To jsem v tomto stolení viděl několikrát, ale jelikož to nebyl Doom, nikoho to ze židle nezvedlo. Osobně by mi nevadilo, kdyby se Doom spíš někam posouval. Po Doom 3 je tohle asi spíš krok zpět (co se týše SP), zatímco bych spíš chtěl, aby vzal z D3 to, co bylo fajn a napravil to, co nefungovalo. Ale tak asi je tohle to, co většina chce.
  • Jj, krom hledání klíčů to má přesně ten "oldscholl feel", který nějakou dobu postrádám - ta hratelnost je přes svou přežitost stále dostatečně robustní a, božíčku, já se fakt nemůžu dočkat. Prostě mě ty trailery totálně nadchly...
  • Princ.Jablon
    Zatim Bethesda dostává plusy...snad si to nezmrvěj tim,... že zmrvěj Fallout...
  • Princ.Jablon
    proč by měl být D4 horor, když dva ze tří dílů jím rozhodně nebyly a ve své době měly větší ohlas než D3 v té své...
  • fallanga
    Není tam autoheal. Díky bohu. Zlaté lékárničky.
  • Princ.Jablon
    Já se těšim na bezhlavou řezničinu...hororový prvky (?), až budu chtít hrát horor, zahraju si nějakej horor, né FPS (a dooma k tomu), až budu chtít další patetickej příběhěh jak jeden americký blbeček na steroidech zachraňuje USA před rusákama (ops, démonama), k tomu sbalí Klingonskou princeznu a buou mít kupu dětí a ještě se to bude tvářit strašně vážně a originálně, nebudu chtít hrát Dooma... u Dooma chci příběh kdy jinej americkej blbeček na steroidech jde, a kosí monstra protože...tam prostě jsou a chci je kosit brutálně .)))

    WTF?! Zdá se mi to, nebo tam není autoheal !!!!!!!!!!!!!!!!

    EDIT: Podle mě prostě Doom není o tom abyste se báli pekla, ale aby se peklo bálo vás *5*
  • Princ.Jablon
    No...podle videa to vypadá, že to poslední co máš u nového Dooma pociťovat je strach...
  • Phillios191
    Pokud nemá být D4 horor, tak mě už ted přestal zajímat :) Já mam Doom spojený se strachem. Obrázky jsou pěkné, akorát inovace monster je na úrovni upgradů z D3.
  • Blue.Shark
    Já mám pocit, že tenhle Doom prostě nemá být horor. Ale pokud jde o monstra, mrkni na těch šest nových obrázků v galerii. Jsem docela příjemně překvapen.
  • Phillios191
    Motorovka pěkná, zbytek zbraní nic moc. Grafika nového id Tech vypadá dost dobře, ale mám pár výhrad k pohybům, hl. postava mi přijde už jako moc velký drsnák, který dokáže každého odkopnout, urvat ruku, hlavu, etc. Je to už podobné Bulletstormu. Takového rambáka bych z postavy nedělal, pokud hra má působit hororově a lidé se u ní mají trochu bát(nebo spíš trochu víc) aslepoň já když hraju za nějakého většího typana, tak z už prinicpu nemám o sebe takový strach, protože vím, že mě zaskočí jen nějaký bos. Zatímco když vyšel D3 tak jsem se bál projít do druhého levelu po pár minutách od spuštění. Pohyby v D3 byly dostačující. Jen jsem zvědav jak se vytáhnou s příběhem, level designem a typy monster, které v D3 byly skutečně vizuálně zajímavé. Takže radím, aby se co se týče vymožeností nových technologií drželi při zemi a volali po těchto funkcích jen ve vhodných situacích, jinak se z jejich "majoritní" značky stane podobný zvrat jako z tehdy peckového F.E.A.R.
  • co to zase meleš vořechu ? *8*
  • ...na druhé straně můj vkus na hry je otřesný, takže mě neberte moc vážně.
  • TheGGG
    CoD > jakákoliv 16 bitová krávovina
  • Ja naprogramoval program "XXX je vul" v Cecku. Kdyz ho spustis tak se na obrazovce objevi "XXX je moc sikovnej kluk a umi programovat takze muze kritizovat hry".
  • fallanga
    Záleží na tom co od toho očekáváš. Já čekám starou dobrou bezhlavou a hlavně krvavou řežbu. A jak to tak vypadá, tak to také dostanu.
  • škoda že chtějí navázat na jedničku a dvojku. Trojka byla dle mého lepší (hororová sci-fi atmosféra démonů z pekla na opuštěné stanici na Marsu). Doufejme že alespoň to trapné hledání barevných klíčků vynechají
  • Magister_Peditum
    Já sice na obhajování maxe moc nedám, ale tohle je vážně trapné. Asi jako "tak si uvař vlastní jídlo a pak kritizuj". *15*
  • Problem je v tom, ze to vypada jen na slusnou strilecku, ale ne jako rana z nebes, coz u znacky, jako je DOOM, zadelava na velky problem.
  • ... já mám 8, včera jsem poprvé onan*val, trochu mě to bolelo ale už je to ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit