Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvek jsem nečetl celý, ale toto je už open beta?
  • Dojmy z hraní jsou velmi nadšené, nicméně počkám na betu a následně na plnou verzi co na to hráči. Po brutálním přešlapu s BF4 už EA nevěřím ani nos mezi vočima. S předobědnáváním jsem na dobro skončil díky tomuhle zážitku. Takže já říkám - zahulíme a uvidíme. :-)
  • Jasně jasně, jdu si zahrát KOTOR, vy si klidně hrajte mickeyho hry.
    • 0011
      klidně si ho hraj, já jsem teď na starforge, budu brzo končit, ale strach nemám:
      https://www.youtube.com/watch?v=Tr_log6uN3o

      je to klasický battlefront, žádná "disney" hra
  • Ceka vas vyborna zabava kdyz si za 10 dolaru koupite vylepseny e11 blaster rifle. K tomu samozrejme heatlth boost za 7 dolaru ktery vydrzi dokonce az 2 hodiny.
    • Battlefront nebude mit mikrotransakce.
      • Tak možná 2 měsíce po vydání pak se zaručeně něco objeví.
  • EA = nekupovat, nestahovat.
  • díky za inforecenzi k betě, díky článku vím, do čeho jdu a i když bych to zkusil už jen proto, že jsem fanda SW, tak teď se vyloženě těším. Moc nechápu některé kritické příspěvky k tomuto článku, ale asi jsem už hold moc starý na to, abych pochopil tenhle náctiletý trolling.....ještě jednou díky za info. Škoda že se nepodařilo recenzentovi hrát za hrdinu, ale na druhou stranu i popis z druhé strany je natolik dobrý, že dává tušit, jaké to bude za něj hrát :-)
  • CLAP CLAP CLAP CLAP CLAP
    Co staci k tomu abyste poznali ze tento clanek nema z REALNOU RECENZI nic spolecneho??
    Otevrete stranky EA a vyskoci na vas
    Betaverze Star Wars™ Battlefront™ startuje 8. října
    Nevim jak vy redaktori ale ja mam zatim 6 teho.....
    Tudis vsechny tyto prezetovane dojmy nemate overene a JEN PAPOUSKUJETE CO VAM EA NARIDILA!!!
    Kdo chce PRAVDIVOU RECENZI staci si vygooglit vypovedi alfa testeru kteri vsichni potvrzuji ze to EA zase totalne poxxxxx. Hra je opet nafoknuty pozlatko Bckove hry totalne plne bugu! ALE CO PRO FANBOYE STACI ZE JE TO STARWARS a veskera kritika je zbytecna.... samozrejme kdys se jedna o hru co ja chci tak prece nesmi bejt spatna!!!!
    LIDI PROBERTE SE PROC ASI UKAZOVALI JEN PRE RENDER ANIMACKY A NEDODELANY ARENY!!! PROTOZE HRU RUSHUJOU A NEMAJ PORADNE NIC DODELANYHO !!!
    NEKUPOVAT!!!! Ale co ze se snazim ze... BTW SORY ZA NARVANEJ TEXT ALE TENHLE SYSTEM ME POVOLIL JEN 1 ODSTAVEC!!!
    • Radši už sem nelez ty jeden Clape, ostudy sis nadělal dost *1*
    • Další z místního osazenstva, který vysadil prášky. Ach jo.
    • Vrať se na základní školu a věnuj se Českému jazyku ty osobo..
    • boze ty si blb, jeste ze ti povolil jen jeden odstavec. vis co je demokracie ty tele? nelibi - nekupuj. sestri pismenka a hlave si cisti zuby prosim te, az budes dospelej, podekujes...
    • Caps LOL *3*
    • Czech_NoOb
      Nejdřívě si zjisti rozdíl mezi recenzí a dojmy z hraní. Zbytek jsem po tobě neměl sílu číst.
    • Sithard
      Asi moc nerozumis psanemu textu ty capslock warriore.
    • ukludnia sa a vypni caps *7*
    • Kvalitni trolling, big up. To že redakce časopisů etc. dostávaj přístupy před všema ostatníma nám evidentně uniká:) *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit