Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Starej dobrej oldschool flamewar Spectrum-Atari-C64..Je zajímavé sledovat, že v tomto ohledu se za těch 20 let nic nezměnilo, jen se prohodilo pár písmenek a čísílek.. :-) Vlastně jo, dřív se to řešilo osobně a dnes internet.

    (edit překlepů)
  • nightborne
    Nejlepší hry byly na stolech, Prší forever! Tomu se ta dnešní produkce nemůže rovnat!
  • Chim
    Což je pěkná blbost, protože nejlepší hry byly na Atari.
  • frag.ment
    A když je to jiné (poplatné době), tak je to hned špatný, že?
  • walltar
    Na druhou stranu, to že to je nové neznamená, že to je lepší. *3*

    Osobně si nemyslím, že stará hry je automaticky lepší... beru to kus od kusu.
  • frag.ment
    Kdybych měl mít takové zpátečnické myšlení, jak několik "pamětníků" (nostalgie je pěkná potvora, vše bylo tenkrát super, že?) zde, tak bych si asi měl myslet, že Fallout 1 a 2 byly sračky, protože pořádný hry byly jen na Commodore 64 a pak už to jde těžce z kopce.. Ach jo, je to tu furt dokola.. Si hrej jen ty starý "pecky" a o nové hry se vůbec nezajímej, případně podpoř něco na Kickstarteru a počkej si pár let, než dají do kupy nějakou retro hru (pár let, jestli vůbec něco vyleze).
  • Tak, tak. S.T.A.L.K.E.R. je nejvíce atmosférickou hrou kterou sem kdy hrál. Když si vezmu, jak se ve hře kolem 20:00 začalo smrákat, oblohu začaly probíjet blesky a na zemi a budovách se vytvořilo divadlo stínů, tak sem byl u vytržení. Když si k tomu ještě přidám onen pěkně temně ponurý soundtrack, v mém připadě preferovaný Alexey Omelchuk (CoP) není co řešit.
  • mno ja bych mel radsi depresi z ty atmosfery, nez z toho, ze je to spatna hra *1*
  • walltar
    No já vždycky spustím novej Fallout a při porovnání s tím starým dostanu depresi jako prase... takže hraní novodobých Falloutů je pro mě dost depresivní záležitost.
  • Stalker mel jednu z nej atmosfer vubec, jak I stalker, jmenuj jedinou lepsi a vsadim se ze to bude opet vychodni skola napr Metro 2033....a ano jde mi o post apo, k cemuz ma stalker hodne blizko (zona sama je post apo zonou)
  • Zrzzek
    Jenomže tohle je hra Sheltered a ne Fallout.
  • Fallout a depresivní. I S.T.A.L.K.E.R měl lepší atmosféru.
  • Mě deprese chytaj už z těch pixelů, který určitě značí umělecký záměr a nikoliv lenost/nekompetenci grafiků. To je takovej problém v roce 2015 udělat něco, co nevypadá jako by na to někdo hodil blinec? Dneska jsou k dispozici nástroje, ve kterých jde s menším úsilím udělat dobrá grafika, obzvlášť při side-scroll hře. Taková "This War of Mine měla good vzhled a atmošku měla dosti dobrou.
  • This War of Mine?
    Jako omlouvám se kluci, ale tohle tu už jednou bylo a tejta recyklace Falloutu a TWoM, vážně nenabízí nic velkolepého.
    Krom toho v TWoM byla atmosféra a deprese v každém kroku...
  • Chim
    Plus jeden bod za ten hudební doprovod. Myslím, že bych tomu mohl dát šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit