Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na LA sem přispěl, ale poslušně čekám na Directors cut,...když si odmyslím těch několik let čekání, tak těch pár měsíců už mě nezabije
  • co ja by som dal za takuto hru ale spravenu v "normalnej grafike" ... Sheltered je skvely aj napriek grafike, iste... ale boze.. aspon keby to bolo v aspon unity
    (alebo ak by sa nebodaj podarilo dotiahnut do konca Forsaken Fortress Strategy.. lenze to tiez nie je moc pravdepodobne)
  • Jack1947
    Odpudivé = ultra špatné? Rly odkdy? *8*

    Já vím, kdyby tohle bylo dříve než zminovaná hra tak by si člověk jen povzdechl ach další pixelizace, ale takhle jen klon už podobné hry rozhodně to nikomu neberu důležité že baví. Před 20 lety byly hezčí hry... něco mi ale říká že tohle nebude jen o grafice ale hlavně o hratelnosti... 95% indie her je o hratelnosti. ( vyjádřil jsem se "neslušně" o jedné hře tak schválně co bude). *7*
  • nezavisle studio bez penez vytvorilo hru. trochu ucty. taky nelezu do fora o mgs a nepisu jaka je to sr.čka
  • nightborne
    Hele, ono to neni zas tak ultra špatný... boje a ty "izometrický" pasáže jsou hrozný, to jo, ale většinu času trávíš ve krytu - a to docela de. Atmosféru to nicméně nemá zlou, vážně ne =).
  • doporucuji zkusit Lost Alphu, skvely duvod proc oprasit Stalkera a trosku si znovu uzit atmosfery, samozrejme je to jen mod a doporucuju se nestydet pouzit navod, questy sou dost HC rekneme, na rozlousknuti toho jak je autori zamysleli a co ma clovek delat (obcas jen one way)
  • Jack1947
    Pro ty kterým This war of mine připadá moc krásná je zde její odpudivejší varianta... *3*
  • a kdo ti kaže to hrat nebo psat do fora, hlupaku
  • Depresi mám z většiny těchhle indie srágor... Fallout 1 je proti tomu nádhera (a This War of Mine jakbysmet).
  • Dračí doupě forever :D
  • Chim
    Chválím hlasový projev.

    Jak se ti pozdává user interface? Přijde mi že s tím dost bojuješ. (viděl jsem zatím jen prvních 10 minut).
  • Z toho videa mi to příjde jako horší kopie this war of mine
  • na dark souls se to nechyta
  • walltar
    Když je něco jiné, tak to zkusím abych zjistil jestli mě to baví nebo ne.

    I když je pravda, že po F3 a NV už asi F4 ani zkoušet nebudu. Ale uvidím...
  • Sachy + Poker.
    To jsou takove ty hry u kterych se musi premyslet. *8*
  • Na mém kanálu je možnost shlédnout gameplay a přikláním se k tomu, že je to opravdu zajímavá hra, kdy o každého člena rodiny postupem času budete mít strach, skoro jako kdyby to byl Váš vlastní člen rodiny. Dobře to jsem trochu přehnal, ale na to, že je to zábava si trvám :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=6UZA9pLD_PM
  • Chim
    Pravdu máš.
  • Co mu to tady vnucuješ? Vždyť nic takového neřekl. První a druhý Fallout byly lepší než Fallout 3 a NV ne proto, že jsou starší, ale proto, že jsou zábavnější.
  • ta hra skutecne vypada depresivne, ale ne kvůli obsahu.
  • Technologie jsou, ale nejsou peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit