Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono to chce trochu toho pana prstenu a dungeons and dragons a vysoke hodnoceni zaruceno, nedej boze aby nekdo prisel s necim aspon trochu originalnim..to je pak kecu a 5/10:)
    • MickeyMutant
      Všechno, co je originální, nemusí být automaticky dobré. A kritika z článku se primárně neveze na originalitě.
      • na nazor z clanku ti kaslu, umim si ho udelat sam..
        • A jak si ho chces udelat, kdyz jsi tu hru, narozdil od autora clanku, nehral?
          • treba az si to zahraju?
        • MickeyMutant
          Tak já naivně předpokládal, že výtka týkající se "keců" se týká článku, pod kterým diskutujeme.
          • ja mluvim obecne, protoze pak muzou kluci v klubovne plkat jak se z tech her vytraci originalita..a kdyz ji nejaka hra ma, tak se pro jistotu jeste dlouho pred vydanim brble jak to stoji za vyliz si kapsu a neco nedrzi pri sobe..
            • To same se bude tykat titulu technomancer, dostane 5/10 pod taktovkou pana Smutneho, ktery nebyl schopen zabit ani prvotni nepratele v bound by flame a tudiz hru odsoudil jako plevel:)
  • kkING
    podle clanku mi to dost pripomina G3 :-) po vydani
  • mondzi
    Ako prve by ma napadlo spytat sa ich, ako vysvetluju prelinanie fantasy a sci-fi vo svojom svete. Nepadlo o tom ani slovo pri prezentacii dema? Lebo takto to zatial vyzera iba ako povrchny tah ozvlastnit obohrane prostredie, pricom zaklad hry vyzera rovnako ako mnoho dalsich open-world RPG.
    • http://games.tiscali.cz/preview/rpg-elex-od-tvurcu-gothicu-nabidne-kombinaci-postapokalypticke-sci-fi-a-fantasy-277122

      Tu v článku "RPG Elex od tvůrců Gothicu nabídne kombinaci postapokalyptické sci-fi a fantasy " je to celé vysvetlené.
      • mondzi
        Precital som preview a nevyzera to uplne marne. Aj ked je vysvetlenie zalozene na jednom "vsemocnom" prvku (elex) dost zjednodusujuce (a podobne napr. element-zero z Mass Effectu), existencia roznych frakcii a stret ich ideologii by mohol byt zaujimavy. Otazka je ako kvalitne to bude spracovane.
  • KrPa
    Taková kombinace fantasy se steampunk sci-fi je docela dobre fungujici kombinace.
  • Tak co nám říkají IP adresy? Del0 už nepoužívá nick "yupík" ale teď je to "meh" a ještě ukradl anonymně nick Vogonovi.
    • Femto detected.
    • Vogon
      Myslím, že když tomu komentáři chybí vogonská ochranná známka, tak je všem jasné, jak to s ním je, ale co je hlavní je to, že tvůj problém(nazývat to problémem je směšné) to není. A přestaň lidi obviňovat, když nemáš důkazy, obzvláště když ty, nebo někdo kdo píše velmi podobným způsobem, má s tímhle "zločinem" zkušenosti.
    • Mě tu graf hlásí, že místní troll hehe právě dosáhl nové hranice trapnosti, málem se ani nevešel do tabulky
  • Kdyz uz se tu nakouslo spojeni scifi-fantasy / palne zbrane - chladne mimo hezkeho zpracovani Wizardy se nabizi i Herbertova Duna. Nevidim duvod, proc by to nemohlo fungovat.
  • Přijde mi to jako trochu nevyvážená kombinace falloutu a risen 3 a ty řeči kolem velikosti světa mně taky děsí, velký světy jim nešli ani když byli kompletní. Ale za pokus to snad stojí, on ani ten risen 3 nebyly úplně vyhozený peníze a tohle je jen alpha
  • hmm to hodnotenie bolo divné-- akože nič proti.. ale.. ked už si len vezmem že to hrám na slabučkóm notebooku s lozlíženim 800x600 v niektorích oblastiach hrya ked mi to sekanie vadi tak aj na 640x480 ale to a dá tiež trochu upraviť so tzv scale možnostou nastavenia... TAK som za nieraz zastavil a pokochal sa tou NAADHERNOU krajinou.. napr. v Tavare pri pohlade na Maják... a hneď mi prišlo na roum ake bolo tažke v Gothic 2-ke na 1-druhej úrovni.. A pokochal sa výhladom na more.. :O Bojoví sytém sa mi zo začiatku zdal náročnejši ako v risen 1. v Risen 3 bol čudný a pre mna nepochopitelný. ako si som nemohol prerušit utok príšer.. ale Tu v Elexe ten Jetpack dosť pomaaha. No čo mi tu vadí je napr. neviem kolko skúseností mám. či napr.určité nedostaky v questoch .(V tavare vo Forte mate doručit baliček s bombou pre Acsa aleaj ked mata minimapu tak vam nezobrazi kam ten baliček treba zaniesť) A NAJČUDNEJŠIA a pre mna nepochopitelna vec je minimapa rpe pirnhu bytes . tak už ked ju sem dali a aj možnosť ju tiež vypnut tak by mohla byť bezchybná.. no dobre dajme tomu..Tkˇže cez všetky nedostakty aj dostatky tejto hry ma baví s prestavkami cca 27 hodín (som tesne za 1. kapitolou) čiže Je pre mna neprekvapitelne stále zaujimava a ohromujuca
  • KrPa
    Aby to nedopadlo jako 3. Gothic, distributor netlacil na pilu a hru uz uz vydat a pak to bude pru jem.
  • Krescz
    jop to, že to bude 4/10 už jsem věděl po přečtení o čem ta hra je :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit