Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro některé hloupé spoluobčany platí pravidlo jiné = špatné.

    Vážně nevím, co je na Zeldě tak strašně jiného. Japonci mají spoustu podivných her, ale Zelda k nim určitě nepatří. Je lehce stravitelná i pro západní publikum.
  • yenda1
    Zelda není hra pro děti. Přerostlé děti mají jiné hry s pistolkami, kečupem, "jakoby drsnou mluvou" a cecíky. Ano jak dospělé.
    Viděl jsem na vlastní oči hráče těchto "dospělých her", jak hraje Wind Wakera. Bohužel bez těch všech šipek, ukazatelů a dalších dospělých nápověd se nebyl schopen ani za víc jak hodinu dostat na loď. Hmmm asi by to chtělo víc "dospělých" QTE.

    Jsem zvědav, jak příklon k otevřenému pojetí dopadne. Stylizace osobitá. Věřím, že to bude velká událost, jako ostatně všechny předchozí Zeldy.
  • japonci měli vždycky všechno jiné. ale ono to hned nemusí být špatně, ne?
  • Hezké, tak až bude něco, na čem to poběží jako v traileru, tak ať dají vědět.
  • PanS
    Jiný názor = trollení. Tolik ve zkratce k myšlení většiny zdejších uživatelů.
  • jen škoda dětské grafiky
  • proč?
  • Tady musím souhlasit. Japonci měli vždycky divný hry.
  • trollbait detected
  • Veskoslav je zlej clovek protoze ma genom zla. Tenhle genom je vzacnej a ma ho asi jeden clovek z dvou milionu. Mel ho adolf hitler, walt disney a ma ho i angela merkelova
  • Vypadá to skvěle. Japonci prostě umí. Hlavně Zelda měla vždy fantastický gameplay. Je to jediná hra, která má na Metacritic 99% a zaslouženě. Kdysi jsem hrál zároveň Zeldu a Torment a musím říct, že Zelda měla o několik levelů lepši gameplay a hry hrajeme kvůli gameplayi, že ano?
  • Koukám, že Veskoslav přitahuje trollí hovádka jak podpapírák mouchy...
  • opravdu ti někdo za tuhle sračku může kliknout plus? Zamysli se nad tím, jestli opravdu za tohle můžeš dostat +, pak si naklikej. Jen tak pro příště *3*
  • Inteligence hráčů Zaklínače mě stále neustále překvapuje. To jsou podobní blbečci jakou fanoušci Barcelony *15*
  • Neřekl bych odpověď na Zaklínače nebo TES. Zelda byla vždycky spíš taková arkáda/adventura a tohle posunutí vypadá v rámci tý série příjemně. Víc bych v tom nehledal.
  • Proboha kolik ti je? 10? Zálohuj si někam to co píšeš do diskuzí a za deset dvacet let se na to podívej. To bude teprv ten okamžik, kdy padneš smíchy.
  • Padám smíchy. Nintendo je prostě tak zoufale specifické a tak se bojí inovací... Tohle je prostě jejich odpověď na Zaklínače 3 a všechny TESy, plus jsou do toho nacpané inspirace z dalších her. Nintendo je zkrátka značka od Japonců pro Japonce a příznivce divných her.

    Ale roky mu to prochází, ještě nekrachlo, tak to nějaký úspěch má.
  • Argument dospělého člověka. Zrovna ty bys mohl vědět, že si tu Bob z každého a ze všeho dělá legraci. Ale na tom naklikávání (od ostatních uživatelů) je něco málo pravdy. Pokud to někomu dělá dobře.... Já nemám problém s prezentací nepopulárních názorů.
  • Skyrim samozrejme pohybove ovladani pres kinect na x360 ma..
  • ne ne..to jen ty nemas na to vkus..ta hra vypada naprosto super:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit