Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona ta hra vyšla, že už víš, že je nehratelná?
  • a ona ta hra už vyšla nebo má vyjít za měsíc? Ona už má datum? Co jsi sem vlastně přišel říct, že nesnáším kromě Windowsu všechny možné platformy, to už dávno víme...
  • Veskoslav
    A tupoun, to jsi měl napsat dřív. Já si totiž naivně myslel, že když máš FPS na nehratelné úrovni, že je to špatně a ono ne, ono je to Nintendo a to ho omlouvá.

    P.S: Jsem vlastníkem Wii, nejspíš nejlepší konzole, co se týče na vyblbnutí. Ale jo, dál si mel h*vna o koutku pro pc zoufalce, nejspíš "Nintendo slepí fanboys" mají sezení před námi.
  • takze ta ukazka co je tady u clanku neni hrana na WiiU? A na cem teda? ja myslel ze mysli ten trailer co byl pred par dny a ne tenhle gameplay.
  • Veskoslav
    Ano, když to na WiiU vypadá špatně, FPS padají pod hratelnou úroveň, tak ano, není to na čem hrát a NX ještě není na trhu......Co na tom nechápeš? Když WiiU evidentně hru nezvládá a NX je v nedohlednu, tak nevím, co do toho cpeš nějaké mimozemské konzole. Ale chápu, další, co si nedokázal přečíst článek do konce, co? *7*
  • a ty aby ses z těch pixelů jednou neposral *7* Tohle si běž řešit do nějaké koutku pro PC zoufalce, kde můžete m@sturbovat nad pixelami. Nintendo o tomhle nikdy nebylo...
  • Veskoslav
    No že WiiU mělo těch startovních her. Sony má být v polovině 2017, ale nikdo to ještě nepotvrdil. Navíc většina konzolí Nintenda je říjen-prosinec uvedena na trh, takže tak bych očekával podobné datum než první polovinu 2017.
  • Nebudu to mít na čem hrát?

    Já myslel, že to vychází pro NX a Wii U. Nevěděl jsem, že je to pro neexistující mimozemskou konzoli. V tom případě jsem smutný a beru vše zpět. Opravdu to nebudu mít na čem hrát.
  • Veskoslav
    Co tahle si přečíst článek? Doporučuji zejména poslední odstavec *7*
  • Veskoslav
    Myslím si, že NX bude zastaralé už při svém představení a nebude to kdo ví jaké terno a může se ukázat, že takto krásně vypadající hra, nebude umět vykreslit grafiku a prostředí natolik, aby to odpovídalo roku 2016 a kvalitou to prostě nebude odpovídat. Nic se zatím o NX neví, ale s představení posledních dvou generací konzolí a tím myslím Wii a WiiU byla vždy za konkurencí a hry na ně vydané jako startovní tituly neměli kdo ví jak oslnivou grafiku a měly problémy viz ZombiU.
  • Bože můj. NX má vyjít v první polovině 2017, NX nebylo na E3, jelikož Nintendo nechce udělat paperlaunch ala Sony a MS bez her jako v roce 2013
  • Ta ukazka je prece hrana na WiiU, tak jaky NX? myslim ze to bude vypadat presne tak jao v ty ukazce, nevidim duvod proc ne, kdyz na WiiU bezej Xeno X ktery jsou mnohme komplexnejsi nez tohle.
  • Veskoslav
    Vím, o čem jsi psal. Ale pokud ta hra je mizerná na WiiU a NX ještě nebylo ani představeno, tak může to mít perfektní gameplay, což nepochybuji, ale když to nebudeš mít na čem hrát, tak to těžko může mít úspěch.
  • co to zase blekotáš za nesmysly? *15* To si myslíš, že to NX nezvládne nebo co?
  • Eh?

    VR? 4K? Cože?

    Já psal úplně o nečem jiném.
  • Veskoslav
    A nebo proto, že srovnává Torment a Zeldu? *7*
  • Veskoslav
    Jen aby to bylo na čem hrát viz poslední odstavec....Jedna věc je to, jak jim to jede na prezentaci, druhá pak, jak jim to pojede v realitě. A jelikož NIntendo tvrdí, že herní svět není připravený na VR, tak NX nebude mít kdo ví jaký výkon, protože na 4K a virtuální realitu se zatím nechtějí zaměřit.

    Jinak jedná se o vyjádření "amerického Nintenda" a jejího ředitele, takže samotné Nintendo může mít jiný názor i když o tom pochybuji: http://finance.yahoo.com/video/nintendo-positioning-itself-virtual-reality-233025367.html
  • Zelda <3
  • Zelda je nejdiskutovanější hra na internetu z celé E3 (dle int. statistik). Proč to asi bude? Určitě proto, protože to má hnusnou grafiku a nudný gameplay.

    Ne, vážně. Když odhlédneme od grafiky (která je, mimochodem, díky stylizaci, místy docela kouzelná), tak nová Zelda působí naprosto svěže. Snaží se být moderní, ale zároveň si drží kouzlo starších Zeld, které jsou prostě nenapodobitelné. Chápu, že je někdo zatížený spíše na grafiku a nedokáže hře odpustit slabší textury a dohled, nicméně já jsem poněkud shovívavější, jelikož vím, že síla všech Zeld je v atmosféře a skvělém gameplayi.
  • Dětské grafiky? Co to přesně znamená? Že tam jsou barvy a náznaky cel shadingu?

    Tak to potom jo

    *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit