Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadělej z nich konzervy.
  • Přesně, můj názor je, že nejhezčí grafiku měla dvojka. Takovou Ladovskou.
  • Konec strategií nastal příchodem výkonného hardwaru 3D zobrazení.
  • GREAT SCOTT! Thats heavy.
  • to bude dalsi provar, ubisoft uz by mel radsi zkrachovat, treba se jim konecne podari umrit uz s failem Division, tak drzet palce
  • Paulcz
    3D souboje to pohřbívají, to samé 3D mapa. Souboje i mapa musejí odsýpat a na to je nejlepší 2D bez kamery, zmateného ovládání a blbostí, akorát to tvůrci strategií nechtějí chápat. I třeba v sérii Total War je 3D mapa světa na dvě věci, navíc ty nekonečný loadingy..
  • Treba AoE, C&C, Warcraft, Starcraft jsou v pohode, ale nikdy neodpustim studiu Firefly to, co se s přechodem do 3D se Strongholdem stalo.
  • Nemozem si pomoct ale jedine pekne screeny co su v galerii su tie z miest. Pekna 2D grafika.

    Co sa tyka mapy pohybu tak to je vyslovene hnus. Prazdna a nezazivna mapa. Vid napr. obrazok č13. Mozno to je iba zlym uhlom kamery ale nepaci sa mi to. HOMM3 bola srdcova zalezitost a toto mi ju moc nepripomina.
  • del0
    +1000
    A neplatí to jen pro Heroesy, ale obecně.
  • ja ti nevim, videl jsem videa a vypadalo to jako predešly díl: malé bojove mapy, málo jednotek a i to málo bylo stejne jako z šestky, malo abilit. ale i tak se teším
  • kdyby všichni lide uvažovali jako ty tak ješte porad hrajeme fallouta 2 a ne moderni hry jako witcher 3, the order a kingdom come
  • Pošli je jako uprchlíky do Evropy *1*
  • Kdyby tu hru radsi vydali v Ubiart enginu ve kterym vysel Rayman, Valiant Hearts apod. Ty mapy a ty boje vypadaji az smesne osklive.
  • Pomoc hraju falouta shelter a uz tam mam 2000 lidi a furt trkaju a mnozi se jak kralici, posilam je chcipat bez vybaveni do pouste ale hned se trkaju dalsi lidi klidne i bratri a sestry a furt se to rodi jako v bangladesu romcata co s tim pomoze mi nekdo?
  • Bohuzel je to porad stejne o nicem. HOM&M zcela znicil prechod do 3D grafiky. Krasna pohadkova 2D grafika bylo to co delalo Heroesy Heroesama.
  • Krescz
    aby ses nakonec nedivil
  • Já jsem tu betu hrál... Hrál jsem to asi 15 minut a vypnutí - odinstalace. Absolutní blbost a to jsem měl sérii HOMAM celkem rád..
  • moc mi to nepřipadá jako skvělá 3 zase tam vidim hnusnou 3D grafiku radši bych to celé 2D jako je obrázek 16!
  • Bez dlouhého zdržování - sedmička se hraje skoro stejně jako trojka. Dál nečtu, víc vědet nemusim *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit