Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumim, ja ty 3D dily moc nemusim, ale MM3 se mi ve sve dobe celkem libilo, tak tim to zrejme vzniklo.
  • Psychotic
    Tys začal s tím, co by "hrál každej", každej, kdyby to vypadalo jako původní hry. Fallout je teď větší než kdy byl. TEĎ ho hraje každej.
  • solomon.short
    tak to fakt neni (muj subjektivni nazor) a stejne uplne nejlepsi je MMVI
  • solomon.short
    vzdyt jsou to naprosto rozdilne hry. pomijim fakt, ze prvni heroes vychazeli z puvodnich kings bounty (protoze to tady nikdo nehral)
  • VHS se taky lepe prodavala nez Beta a co jako? masy nikdy nemeli vkus
  • Kein
    vlastně máš pravdu...až na těch "deset let" , kdyby to byly měsíce, tak bych s tebou souhlasil úplně. Halt trojka se hraje pořád.
  • Kein
    KB jsem zkoušel a nějak mě to ne-e....
  • Většina lidí co tu komentují pravděpodobně naposledy hráli trojku před deseti lety a od té doby si žádnou heroes hru nekoupili...
  • není z čeho vybírat? Age of Wonders III "nedávno" vzkřísili. Nebo zkus starší ověřené díly než předobjednávat ušáka v pytli.
  • A proč jako? Vypadá to jako F2P webovka. *7* To teď budou hry vypadat takhle?
  • Chim
    Tak hlavně to vypadá hůř jak dvojka.
  • Nj, tvůrci musí více počítat s retardy pro které jsou dva rozměry moc, panečku, ještě že nemusí využívat 3d terén, to by bylo něco... no a teď šup na konzole, papa.
  • Betu jsem hrála a zatím je pro mě trochu zklamáním. Hlavně v tom, jak vypadá po grafické stránce. Mapa se mi zdá nepřehledná, animace jsou krok zpět oproti VI, prostě čekala bych, že hra bude grafikou minimálně stejná jako VI, ale bohužel je horší. Hratelnost zatím nehodnotím, protože mě baví hrát kampaň a multiplayer mě moc nebaví v žádné hře a navíc v betě mi nefungoval, takže jsem ho ani nezkoušela. VI mám ráda (ostatní jsem nehrála), ale VI mi přijde zbytečně moc těžká a nevyvážena, tak snad v tomto ohledu bude VII lepší. Hru mám předobjednanou, hrát ji určitě budu, protože jinak není z čeho vybírat a i přes mé jisté zklamání se na hru těším.
  • del0
    Neřekl bych, že to je složitější, spíš na to nejsou lidi. Nebo jsou, akorát o ně v AAA sféře nemají zájem. Tvrdnou někde u indie projektů s nevyužitým potenciálem jejich schopností.
  • del0
    Ano. Též říkám fandům obrazů, že jsou to 2D nostalgici. Každý přece ví, že evolucí je sochařina, protože je plně 3D...
  • Kinet1c
    Uz chapem, 2D nostalgiou pohlteny hlupak. Lutujem takychto zaostalcov, co sa silou mocou snazia drzat niecoho co uz nebude take ake bolo. Bol som taky, vyrastol som z toho. Ocividne ty budes a zostanes zakrpateny do konca zivota. Prijemny den, pravdaze ak dokazes toto precitat.
  • Kinet1c
    Napisem svoj nazor a ty pises kktiny, od toho tepla sa asi nieco vyparilo.
  • ze se mu prave libi znamena, ze je troll. MMX je odpad.
  • Presne to som chcel napisat, uplne nadherne hrady
  • Psychotic
    F3 + F:NV prodaly 17 milionů disků a bůh-ví-kolik digitáních kopií. Čtyřka byla největší hra letošní E3. Myslím, že Fallout přežije i bez tebe a "spousty dalších" :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit