Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Dost se mi to líbí. Po skvělé trojce, nemastné a neslané čtyřce a hardline, který moc nezaujal. To vypadá, že se do bf znova rád vrátím.
  • "V 64 hráčích se ani na středě velké mapě nebyl problém dostat téměř okamžitě do akce."
    Já bych to formuloval obráceně - v posledních Battlefieldech je problém nedostat se téměř okamžitě do akce. Mě se to nelíbí. Prostě mi vadí, že všichni mohou být všude během několika málo vteřin, takže nejúspěšnější taktika je být neustále v runu, lítat sem a tam, a kosit co se kde pohne. Dřívější díly (cca do BadCompany2) byly pomalejší a daleko taktičtější - což hru obohacovalo a pro mne zábavnější.
    • souhlas taky si myslím to same, s tím, že i bad company 2 byla na muj vkus príliš hekticka, takže nevím jak to tam muže vypadat ted
  • Týpek
    https://www.youtube.com/channel/UCT5Z68YkDs7Rsf7FaAtJpSA/videos

    A Francie bude asi DLC, takže něco jako Warhammer bez Chaosu. *16*
    • Ale možná bude zadarmo... *1*
  • jsem rád že na tento typ lidí jako jsi ty, DICE necílí :) ..jak strašně mam moc rád BF1942, tak té akce tam je prostě málo..
    • Některé mapy jsou v Bf1942 nevyužitě větší než kde se pro umístěný vlajek může odehrávat hlavní boj (například Battleaxe), ale není pravda, že by se boj neodehrál i mimo tuto bojovou zónu, zvlášť, skýtá-li mapa další potenciální body k dobytí a využití jich v boji proti soupeři (mosty, objekty s municí, malá polní letiště, kde se mohou objevovat spešl prostředky). Alespoň ze své zkušenosti tak mohu mluvit, že navzdory tomu, že mapy jsou občas obrovské, naráží na sebe hráči zrovna někde u nějakýho mostu kdesi na druhým konci jen proto, protože se domnívali, že by ho mohli použit k útoku do soupeřova týlu... a tahle bojová spontánnost rovněž dokresluje celou bojovou mapu. Na Bf1942 a zejména potom i na dvojce je krásný, že je na nich zřetelný, nazýval bych to "prostor". A to nejen manévrování, ale i rozhodování. Kde smysl a pohyb týmu i hráče zde vyplývají tak nějak přirozenněji, ale zároveň dost na to, aby se člověk nenudil a hojně si zabojoval na bojišti, kde se pořád něco děje.

      Battlefield 1 nevypadá vůbec zle, atmosféra bojiště pěkná, pěkně to všude bouchá, bortí se domky a padají vzducholodě v mračnu prachu, ale marosh přesto kápl docela správně - ale drží se toho hektičnost a chaos po vzoru posledních Battlefieldů, kde platí snaha šachovat s hráčem a gameplayem tak, aby se náhodou někdo nenudil a každej si vystřelil, ale kde nemáš ani pomalu tucha, kde že je asi nepřítel a kde tvoji spolubojovníci a kde ji dostaneš sotva popojdeš metr. Budí to spíše dojem, že všichni pobíhají ve vymezené lokalitě v kruhu mezi sebou od jednoho domku s vlajkou ke druhýmu dokola na tak dlouho, dokud to kolo prostě neskončí, aby si sem tam odskočili do tanku nebo letadla.
      • a co si budem povídat... původní engine a počítače by takovou akci težko zvládaly
    • sakra... reakce na maroshe
  • Pěkně se na to kouká.
  • Pete.palis
    Snoop zabil *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=FJwrZ4DmZqg
  • CRYPT
    Tak za sebe reknu, ze to vypada brutalne dobre. Pro mne jako vicemenne nenarocnehoa prilezitostneho hrace FPS (jo doby COD 2 a 4 jsou uz davno fuc) tak mne to hodne oslovuje a pokud budou mapy ala COD style, to znamena mensi plochy, tak bych si hru i poridil. Na druhou stranu zname pristup EA, takze to bude zase miliarda dalsich DLC a nvm no. Platit hru na 2x ci 3x se mi moc nechce
    • No nevim, praveze po oznameni remastru mw je jasne ze doba cod4 nieje nekde pryc ale ludia to chcu a vyzaduju co pochopil aj iw.

      Viem naco narazas. Snd a hra na kola bude vzdy zabavnejsia ako respawn sto hracov
  • KrPa
    A ta vzducholod se bude chovat jako normalni vzducholod nebo jako vzducholode z Red Alerta 2 *1*
    • Kirov reporting!
  • Za mě rozhodně super, i když jsem nehrál, hodně mi v tomto odvětví (masové 3D online FPS) chyběla právě tahle dobová tématika. Takže určitě kupuju, jen mě štve, že z nás budou zase tahat prachy v podobě DLC.
    • Tak tento styl prodeje nepodporuj koupí jejich produktu...
  • Vizera to naozaj skvelo, konečne dôvod na novu graficku kartu po 5tich rokoch... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit