Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako 1.světová válka na západě bez Francie? Ne děkuji
  • Naprosto souhlasím *11* *11* *11* *11*
  • vymastenost salajici z tohoto komentare, to je neco nevidaneho
  • Já, že pišu uplakané komentáře ? Si přestřelil :)
    A ty si BF po těch koupíš ?
    Sakra blba situace co ? Když napíšeš ne tak si budeš muset otázku, kterou si postnul, položit sám a odpověď budeš hledat těžko, nebo naopak napíšeš, že si ji koupíš a budeš blb co, kritizuje a kritizuje BF, kterou sám koupí :)
  • ak videl nejaky historik ten e3 gameplay tak sa musel velmi smiat.
    mark 5 co ma 30 ton a ledva dajakych 150 koni ako si to reze cez celu mapu na drifte.
    ako tam sprintuje medic s lewis gunom co ma 13 kilo.
    historia akurat pre gaming nerdov.
    ako chcem to len koli tym skinom a slusnej grafike.pravdepodobne si klucik dade na kinguine kupim lacno ale drzat mato dlho urcite nebude.spammy,bulletspunge gameplay.vzdy najlepsie servery na battlefield boli tie,ktore boli hardcore s poriadne poriesenym zranenim.ale tie boli vacsinou private.
    ach dufam ze red orchestra:rising storm 2 vyjde dobre.som hladny po dobrej mp fps
  • No mne to taky prijde ocividny ze to pro hratelnost hry jako je Battlefield muze byt dobra vec ale mam pocit ze tobe to nejak nedochazi kdyz si na to tolik stezujes.
  • Magister_Peditum
    A mě něco piš o uplakaným komentáři... *15*

    PS: Proč tedy řešíš kritiku u hry, kterou si nakonec nekoupíš?
  • Magister_Peditum
    Captain Obvious?
  • Možná to bude tím, že si to kupovat nebudu trdlo :)
    Každopádně si mohl ještě připsat slovo "ovce", abys získal více + bodů u zdejší komunity ehm pardón inteligence.
  • Jack1947
    Nemusí no když jsou jak Bugfýld, hodně a "věrně" ještě neznamená zábavně a dobře *3*
  • Protoze ruzne strany konfliktu nebudou puouzivat ruznou techniku a zbrane ale budou je sdilet. Neni to historicky presne a neni to ani realisticke ale pro hru jako takovou to nemusi byt jednoznacne spatne.
  • eStar
    Je mi líto, ale tohle nemá s první světovou válkou nic společného. Velké zklamání.
  • Magister_Peditum
    Tobě je to zjevně jedno. Ideální zákazník. *3*
  • Mart9
    A samozřejmě v Battlefieldu bude to zajímavější.
  • Hmm bída, nové COD se mi líbí o dost více.
  • KOmentar pro autora clanku ...Nechci bejt rejpal ,ale vzducholod plnena heliem se horici zriti k zemi ? :D V tej dobe se vzducholode heliem neplnily,natoz aby helium horelo :D Byl to vodík
  • Potřebovali by do týmu Vávru.
  • Stejně uplakaný komentář jako ten pár stránek zpátky.Nějak to těžko rozdýcháváš :)
  • Tanky muí být rychlejší vůdči pěchotě.... kdyby to bylo reálné.. tak s tím pěšákem uběhnete pár metrů a jste rádi že popadnete dech a stále dokážete zamířit.... je to prostě balanc, kdyby se to celkově takhle zpomalilo, tak z toho máme simulátor a to už není Battlefield... takže jedni by začli řvát, že už to není BF tak jak ho znají a ti druzí by konečně dostali "něco jiného"
  • a co si budem povídat... původní engine a počítače by takovou akci težko zvládaly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit