Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně se na to kouká.
  • Sečteno, podtrženo: na povrchu huj, uvnitř hnuj *7*
  • Hra z prvni svetove valky se zamerenim na zapadni frontu.

    Kde nejsou obycejne pusky.

    A kde neni Francie.

    OK.
  • PreidaQ
    Druhá světová válka odehrávající se v kulisách první světové války. Tanky jezdící 50 km/h, letadla dělající vývrtky, každý kropící kulky. Něco jiného je mít hru zaměřenou arkádově, ale tohle už je fakt prznění.
  • "Zakopy jizni Francie"?!

    V jizni Francii se nebojovalo.
  • Magister_Peditum
    Ano, nemusí se bát...když z toho udělá úplně jinou válku... *15* Viděl jsem pár gameplay videí a jako vypadá to všechno krásně (až na ten otravný ženský hlas komentující dění na mapě, ale to přičítám na vrub rané verzi hry), ale bohužel to dopadlo tak, jak jsem se obával. Každý tam běhá jako mag*r se samopalem. Jedinou opakovačku, kterou jsem asi v 5 různých videích viděl, byla ostřelovačka. Vše ostatní byly buď samopaly, lehké kulomety, nebo v jednom případě alespoň poloautomatická puška z Itálie. Ano, tyhle zbraně existovaly už tehdy, ale rozhodně to nebyla standardní výbava tehdejších armád. Ostatně to nebyla ještě ani na začátku druhé světové války.
    .
    Je to podle mého mrhání potenciálem první světové. Prostě vzali koncept válečné hry z druhé světové, a jen tam dali ty nejpodobnější zbraně a techniku z první války. S takovým přístupem by mohli udělat i americkou válku Severu proti Jihu, kde by všichni měli spencerovky nebo henryovky nebo sharpovky, a na každém kroku by byl k mání nějaký gatling. A hrálo by se to prakticky stejně.
  • Nechapu co za mongola psal tenhle clanek, to jsou vyrazy a slovosled.
  • Co se mi líbí:
    1) Animace - naprostá paráda, nabíjení tažných polních děl nebo nástupy to vozidel, moc hezký
    2) Destrukce prostředí - tankem projedete skoro všechno, včetně baráků
    3) Grafika
  • Nečekám od Battlefieldu realismus, ale některý hrubý přešlapy by mohli tweaknout.

    1) Z gameplaye bylo vidět, že Němci mohli využívat britský tanky - a naopak
    2) Z prvního gameplaye bylo vidět černochy v německejch uniformách (na západní frontě!)
    3) Hlavní národ WW1 chybí - Francouzi při launchi nebudou součástí hry (DLC anyone?)
    4) Padáky - instantní padáky Battlefieldu. Padáky byly součástí války až v roce 1918, a ne vždycky.
    5) Němčouři tam pobíhali s Coltem 1911

    To, že WW1 tanky jezdí 50 km/h a lidi střílí od boku s původně lafetovanýma 50kg těžkýma kulometama opominu, to je otázka balancu. Ocenil bych taky, kdyby 80% hráčů neběhalo se samopalama, ale byl implementován např. systém Red Orchestry, kdy za určitý druh jednotky mohlo hrát pouze omezený množství hráčů.
  • Erien
    Dost se mi to líbí. Po skvělé trojce, nemastné a neslané čtyřce a hardline, který moc nezaujal. To vypadá, že se do bf znova rád vrátím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit