Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vizera to naozaj skvelo, konečne dôvod na novu graficku kartu po 5tich rokoch... *14*
  • Tak tahle hra je trapnej fail, Call of Duty: Infinite Warfare vypadá mnohem lépe...
    • Nekto holky, jiny vdolky mysliš, že te bude nekto za to nenavidet ? Ja si dam obě dvě...
      Nebo chceš, aby te za to nekto nenavidel ??
      BTW nikde nepiši o SP kampani bude bude ?
      • Ja takisto.
        Bf je hra dobra na odreagovanie, proste bezhlavy masaker. Strielas co sa pohne, nieco na styl moorhun.cod ma uz rozne mody, hra na kola trosku menej hekticky napinavejsi herny styl
  • idete sa tu zosrat ake je to nerealne. tak vam poviem tajomstvo, ziadny battlefield sa nehral na realnost a predstavte si, ze v modernych vojnach sa nenicia tisice tankov len tak, ze im niekto hodi c4 a ani sa nestava, ze niekto vyskoci zo stihacky, zabije nepriatelskeho pilota a prebere ovladanie cudzieho stroja. nechapem na co sa tu hrate, ide predsa o zabavu.
    • To bude právě ten problém, pro mě je vrcholem série Battlefield 2 s modem Project reality, proti BF1 působí opravdu jako simulátor
    • Neide o absolutne ziadnu realitu.

      Presne zabava. A to je ten problem ???
      Je naozaj zabavne respawnovat sa neustale medzi sto hracmi? Bez akejkolvek taktiky a tymovej spoluprace ??
      Ty ako jeden jediny hrac medzi 99 dalsimi nemas najmensiu sancu ovplyvnit hru.
      Na rozdiel od nejakeho counterstrike kedy dokazes podavat doslova heroicke vykony a vyhrat sam proti styrom.

      Presne tam zlyhava bf, zabava. Po case je nulova motivacia. Citis sa ako spawnujuci nymand :)
      • súhlas, random spawny sú pre mna jeden z hlavných dovodov prečo BF hry nehrať. Keby tam aspon bola nejaka základna línia vzadu , kde by sa vojaci spawnovali a nejaku predsunutu pozíciu by bolo treba dobyť a potom by sa mohli spawnuť aj tam, aby sa akože posunul front.
        Ale spawnovanie na bodoch náhodne rozhádzaných po mape je blbosť, rovnako aj spawn na leadrovi teamu
        • Ide o to ze cs go styl na kola nikdy neomrzi zo svojej podstaty sutazenia.
          Nieco ako hokej a futbal, pravidla su rovnake uz desatrocia ale hra je stale zabavna.
          Lenze v bf ten pocit sutazenia neexistuje.
          Medal of honor warfighter, mal podobny system, aj insurgency.
          Kedy pushujes, tlacis a zaberas dolezite body.

          Bf je aj divacky hrozne neatraktivny.
          Absolutny chaos.
          Vozidla nemaju absolutne ziadny vyznam v hre. Znicili ti tank ? Nevadi respawne sa dalsi
        • "Keby tam aspon bola nejaka základna línia vzadu , kde by sa vojaci spawnovali a nejaku predsunutu pozíciu by bolo treba dobyť a potom by sa mohli spawnuť aj tam, aby sa akože posunul front."

          Tys asi BF nikdy nehral co? :D
          • vím že tam byl i takový mod, ale byli tam i mody kde byli nahodne po mape rozhazeny body ABC a jak jsem rikal spawnovani na lídrovi tímu se mi nelibi, protože vystríliš budovu až na jednoho člena a za chvilku tam máš dalších 5 vojáku *11*
            • mne se naopak velke množství hráču na mape líbí, i to že ty jako sam pešak nemužeš moc ovlyvnit. Na fronte máš taky spoustu vojáku.
              CS je imo kravina ale ty by bylo na delší diskusi
            • Neide aztak o spawnovanie samotne ale pocet hracov na plochu.
              Tj, posli na lad 30 hokejistov
      • Když si to tak vezmeš tak každý voják co si prošel válkou tak si musel připadat jako spawnující se nýmand, co může po jakémkoliv jednom dvou zásazích zemřít. Jenže v jejich případech to byl insta kill. Tam se na taktiku nehrálo, né v otevřených bojištích, tam to bylo o tom aby se jedna velká armáda vojáků dostala za zákopy té druhé a při tom jim nezbývalo než skrz to vše prostě bezhlavě běžet. A v ti v zákopech po nich mohli jen střílet a házet co mohli. Takže si připište další bod k autentičnosti, protože taktizovat se ve světových válkách dalo jen na uzavřenějších místech s méně vojáky. A buďme si upřímní, spousta z místních, co si stěžují na neautentičnost, si to stejně zahrají, kvůli tomu že přece jen řídit tank z první světové, nebo Zeppelin, zní lákavě nehledě na realističnost.
        • No a dostavame sa k pointe.
          Hra zabava. Vsak som to napisal v prvej vete. Neide o realitu ale herny koncept ktory je zly.

          Naozaj teroristi hrali s protiteroristickymi jednotkami na kola ?
          Dali si match niekde v bagdade na trhovisku.
          5vs5
          Vystrielali sa, a kto prehral ten sa musel z pozicie stiahnut ?? Ja som to napisal ze neide o realitu ale zabavu.
          A podavat hry na zakladoch reality je chybne.
          Nemas jedinu jednu kompetitivnu hru zalozenu na realite. Preco ?? Lebo to nieje zabava.
          Counterstrike, cod, dota, starcraft, lol, world of tanks atd
    • Magister_Peditum
      Což o to, teď to přeskakování mezi letadly bude o malilinko věrohodnější, když tam nejsou letadla, co letí 1,5 Machu. *15* Nikdo od toho reálnou válku nečeká, jen bych, nebýt jmen zbraní a vzhledu tanků, nepoznal, že se jedná o první světovou válku. Klidně se to mohlo jmenovat Battlefield Generic 20th Century Wargame.
  • CRYPT
    Tak za sebe reknu, ze to vypada brutalne dobre. Pro mne jako vicemenne nenarocnehoa prilezitostneho hrace FPS (jo doby COD 2 a 4 jsou uz davno fuc) tak mne to hodne oslovuje a pokud budou mapy ala COD style, to znamena mensi plochy, tak bych si hru i poridil. Na druhou stranu zname pristup EA, takze to bude zase miliarda dalsich DLC a nvm no. Platit hru na 2x ci 3x se mi moc nechce
    • No nevim, praveze po oznameni remastru mw je jasne ze doba cod4 nieje nekde pryc ale ludia to chcu a vyzaduju co pochopil aj iw.

      Viem naco narazas. Snd a hra na kola bude vzdy zabavnejsia ako respawn sto hracov
  • Morraw
    Od BF2 jsem pořádně nehrál žádný další díl (včetně battlefrontu), jen kampaně. Ty postmoderní války se pro mě staly tak neosobní, nemají prostě výraznou tvář jako právě světové války. Chce to už zase restart. Od her z druhé světové války uplynulo moře času a máme nové technologie. Doufám, že i CoD se vrátí zpátky. Už Advanced Warfare ukázalo, jak by to mohlo vypadat. A materiálu, který ještě nebyl ve hrách zpracován je dost a dost.
    První trailer byl meh, ale ten gameplay mě hodně zaujal. Vzhledem k tomu, že se teď dost věnuju oboum velkým konfliktům, tak se na mě začíná pomalu podepisovat menší hype. Navíc jsem ty moderní BF moc nehrál, takže to pro mě bude konečně první se zajímavým tématem. Času na vyzkoušení bude ještě dost.
    A co se týče autentičnosti. Kdo chce, tak si může jít zahrát Verdun, popříkladě Red Orchestru. Není třeba furt brečet nad tím, jak vypadají mainstreamove hry.
    • Vies co nema pre mna tvar ? Gameplay battlefield1.

      Masaker na styl team deathmatch v akomsi prostredi 1 sv vojny ??/???
      Kristepane, to patri do quake, cod, unreal, overwatch hier.
      Co bude nabuduce?? Capture the flag ?
      • Morraw
        Tomu rozumím a chápu to. Ale spousta lidí, je tu očividně překvapená, že to tak je. Jde o to, jestli to je ještě pořád naivita, že DICE po všech těch BF by začal tvořit úplně něco jiného, nebo už vlastní blbost.
        • Ty si pisal o restarte cod 2sv.

          Ano restart ale ne restart typu nova grafika quake styl hry :)
          Proste nove prvky dat do tej hry, pri sprinte sa zadychas, granat ta ohlusi zrazi na zem, vypadne ti zbran z ruky, boj na blizko vyrazis mu zbran, hodis piesok do tvare, rozdiel v zasahu do helmy alebo do tvare, helmu si mozes zdvihnut aby ta neodstrelili lahko jednym headshotom atd
          • Morraw
            To je všechno krásné, ale z jistých důvodů je jasné, že takový BF ani CoD nikdy nebudou. Tohle budou vždycky rychlé hry. Když bych chtěl něco jiného, tak si jdu zahrát třeba Red Orchestru.
            • Potom naco ti je restart? :)

              Cod nebolo vzdy rychle, v cod1 si mal vela napinavych momentov ked sa polozila bomba a hraci sa poschovavali a takticky vyckavali.
              bolo by to rovnake akurat obohatene o nove prvky.
              Snad nechces povedat ze flash alebo molotov robi z counterstrike pomalu simulaciu.

              Naco restarty.
              Dostanes co chces, mw v lepsej grafike
        • Ja len pisem ze to je ako past na oko.

          Unreal styl hry :) v obdobi 1sv vojny.
      • Myslim cof na styl unreal tournament.
        Zober vlajku prines vlajku. Ten bf vytvara totalne hlupy mix akejsi realistickej krasnej grafiky a unreal tournament stylu hry.
  • Ježišmarja kouknul jsem na gameplay a všichni tam běhaj jak fretky se saprama a kropěj to jak Arnold v Komandu do toho se na obzoru objeví hrabě Zeppelin ve své říditelné vzducholodi Karel a začne jim na hlavu sypat bomby, protože vzducholodě byly přeci takové přece superzbraně první světově, jejich hromadné bombardovací nálety byly obávaným postrachem všech vojáků v zákopech, kdepak plyn nebo artilerie, vzducholodě byly nejstrašnější zbraní války a co teprv jejich kamikadze varianty *7*
    • Jde vidět, že vývojáři měli v oblibě Red Alert 2 ... hlavně sa SSSR :)
      • Hehe, mozno sa dockame verzie z redalert3, ked budes vediet aktivovat tryskovy rychlejsi pohon ale budes stracat hp
    • Presne to!!!!!!!
      Grafika, 1sv vojna krasa !

      Ale gameplay zbesilejsi ako cod. Prisaham ak niekto spravi statistiku, kolkokrat si trhol mysou, kolko otociek si spravil, kolko nabojov si minul bude cod aw daleko pozadu pri klasickom pocte hracov na mapu.

      Cod 5vs5
      Bf 30vs30
  • Mart9
    Se mi líbí, jak je tady každej chytrej, jako by tu válku zažil.
    • Magister_Peditum
      Možná to pro tebe bude šok, ale v době první světové války už existovaly kamery a fotoaparáty. A lidi uměli psát.
      • Mart9
        Si v nějaké stupidní učebnici dějepisu přečtete, že to byla zákopová válka a děláte chytráky. Přitom je jasný, že některé bitvy se vedly tak a jiné jinak. To je úplně normální a logické.
        • Magister_Peditum
          Jasně, třeba jako v Battlefieldu... *1*
          • Mart9
            A samozřejmě v Battlefieldu bude to zajímavější.
            • Magister_Peditum
              Aha, takže sarkasmus nepochopil. *9*
  • Chcel by som Vas nazor.
    Uz chapem ten hype, to nadsenie ake vyvolal len trailer na youtube.
    Ludia su znudeni, vidia nove kulisy a idu sa z toho zblaznit pritom su zmeny minimalne. Sem tam zaprsi, sem tam spadne nejaka vzducholod, sem tam niekoho bodnes bajonetom.
    Pozeral som ten slavny match, no nebavil som sa. To bolo ako call of duty free for all s viac hracmi, a tankami. Naco narazam ?Battlefield by si uz zasluzil razantnejsie zmeny nez len tie graficke po tolkych rokoch. Kristepane hrat na vlajky???? Boha, preco tam niesu budovy, zakladne, letiska, pozemne ciele, strategicke ciele. Hra na styl doty kedy tlacim zaberam uzemie a hlavnym cielom je superova zakladna.
    Na pozadi commander ktory ma za ulohu zasobovat frontovu liniu, znicili ti letisko ? Commander vysle letku z nedalekej lietadlovej lode co chvilu potrva a super ziska vyhodu vo vzduchu.
    Konvoje medzi frontovou liniou a zakladnou, artileria, delostrelectvo.
    Znicia konvoj? Stratis cenne delostrelectvo specialne zbrane, musis ho chranit.
    Ja nehovorim spravit z toho simulaciu armu. Ale zabavnu hru kde ked znicim nejaky ciel mam z toho pocit dobre odvedenej prace pre tym, zaberem uzemie a moj tym ziska vyhodu, znicim sklad zbrani, letisko, artileriu, atd. Toto ja neznasam na battlefielde. Hra sa to na nieco extra pritom je to bezhlavy respawnovaci masaker.
    Menej bezhlaveho nezmyselneho strielania, viac strategickych cielov
    • Proste by to bolo ako rts strategia kde jednotky ovladaju samotni hraci a je ich menej.
      Clovek hrajuci commandera by zabezpecoval zasobovanie, obranu a monitorovanie uzemia.
      Boje pechoty by neboli tak caste, z dovodu ovela vacsej mapy.
      Prebiehali by len v dolezitych bodoch ktore treba zabrat.

      Mna jednoducho sucasny bf absolutne nebavi z jedineho dovodu.
      Bezhlavy, bezcielny masaker. Znicili ti tank, lietadlo ? No problem, respawnes sa nasadnes do dalsieho
  • MickeyMutant
    "když se nad mapou objeví héliem naplněné monstrum Behemoth, nebo když se v ohnivé explozi zřítí na zem..."

    Vodíkem, Dane, vodíkem. Helium by hráčům nedodávalo dostatečně uspokojivé exploze.
  • tohle je bulsit. chci WW2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit