Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Je mi líto, ale tohle nemá s první světovou válkou nic společného. Velké zklamání.
    • Naprosto souhlasím *11* *11* *11* *11*
      • Radeji byste hrali hru, kde budete 90% casu postavat v zakopech plnych sracek? To by sice bylo realisticky, ale nikdo by to nehral. Je to HRA inspirovana prvni svetovou, ne jeji virtualni simulace.
        • Magister_Peditum
          Proč to hned ženeš ad absurdum? Simulaci tu nikdo nechce. To rozlišuješ hry jen na simulátory nebo úplné arkády? Pro tebe je snad Project Reality simulátor? Nebo Counter-Strike? Vždyť i staré CoD by podle toho muselo být simulátorem druhé světové války! *15*
        • Paulcz
          Dost lidí má omezenou fantazii v tom co je zábavné. Hrál jsi třeba Red Orchestru 1? To není žádné hardcore a přitom je zachován určitý realismus a ztvárnění boje je úplně někde jinde než v BF. Že nedáš 200 killů za 30 minut neznamená, že ta hra je nudná, taková věc ti dá prostor zažít něco opravdu zajímavého, můžeš hrát třídu kterou sis vybral apod. Neříkám, že BF musí jít takovým směrem, ale zase bych nepřeháněl v tom, že méně akce = věc co nikdo nehraje.
          • eStar
            Původní Battlefield 1942 měl pomalejší gameplay a byl víc taktičtější a přesto (a nebo možná právě proto) to byla skvělá hra. Myslím že nepotřebujeme další generickou akční střílečku. Byl bych radši kdyby se BF vrátil ke kořenům.
  • Hmm bída, nové COD se mi líbí o dost více.
  • KOmentar pro autora clanku ...Nechci bejt rejpal ,ale vzducholod plnena heliem se horici zriti k zemi ? :D V tej dobe se vzducholode heliem neplnily,natoz aby helium horelo :D Byl to vodík
    • Ty sis nevšiml že ty vzducholodě jsou celé s pancíře a platiny ? Přesně tak jak v B4 ty nejmenší vrtulníky , rotačákem (aji na hardcore) je lechtáš .
  • Tanky muí být rychlejší vůdči pěchotě.... kdyby to bylo reálné.. tak s tím pěšákem uběhnete pár metrů a jste rádi že popadnete dech a stále dokážete zamířit.... je to prostě balanc, kdyby se to celkově takhle zpomalilo, tak z toho máme simulátor a to už není Battlefield... takže jedni by začli řvát, že už to není BF tak jak ho znají a ti druzí by konečně dostali "něco jiného"
    • co by se jim stejně nelíbilo že ? Je to podobně jak hra Verdun nedokáže udržet a nic jinýho než zakopy prostě nuda . Ještě že k tomu má Batl 1 správný přístup .
  • Magister_Peditum
    Už jsem se nějak smířil s tím, že to s první světovou nebude mít nic společného, ale mohli ty frakce alespoň nějak rozlišit. Britové tam běhají s německým samopalem, hází německými granáty, Němci střílí coltu 1911. Na nebi plachtí vzducholoď Zeppelin s britskou vlajkou. Jezdí tam německý tank A7V tam má britskou kamufláš...
    • vymastenost salajici z tohoto komentare, to je neco nevidaneho
      • Magister_Peditum
        Vem si prášek. Očividně ho potřebuješ.
    • Protoze ruzne strany konfliktu nebudou puouzivat ruznou techniku a zbrane ale budou je sdilet. Neni to historicky presne a neni to ani realisticke ale pro hru jako takovou to nemusi byt jednoznacne spatne.
      • Magister_Peditum
        Captain Obvious?
        • No mne to taky prijde ocividny ze to pro hratelnost hry jako je Battlefield muze byt dobra vec ale mam pocit ze tobe to nejak nedochazi kdyz si na to tolik stezujes.
          • Magister_Peditum
            Hratelnost neznamená všechno u hry, která je do historické události zasazená. Já nechci simulátor. Je poukazuju na nelogičnost designerských rozhodnutí.
            • Magister_Peditum
              Zrovna u Němců a Britů by to šlo vyvážit celkem dobře. Samozřejmě u Italů a Rakušanů (?) by buď od tanků museli upustit, nebo jim dát prototypy/návrhy. To by mi v závěru až tak nevadilo.

              Bez omezovače na počet automatických zbraní v týmu se s tím nedá nic dělat. Ještě by to šlo omezit mapou. Dejme tomu, že mapa odehrávající se v roce 1918 by automaty měla. Ale třeba, kdyby tam byla mapa 1. bitvy na Marně, tak by tam samopaly vypadaly vyloženě divně.
            • Ja bych to nenazyval nelogicnosti. Proste se chteli vyhnout tomu aby britove nebo nemci meli vyhodu napr. kvuli odlisnym typum tanku. Neni problem neco takoveho vyvazit u druhe svetove nebo u modernich konfliktu ale v 1. svetove je to teda sakra problem.
              Jedine co me v tomhle ohledu opravdu mrzi je ze se obavam ze vetsina lidi asi bude po mapach pobihat s automatickyma zbranema.
    • Stejně uplakaný komentář jako ten pár stránek zpátky.Nějak to těžko rozdýcháváš :)
      • Magister_Peditum
        Tobě je to zjevně jedno. Ideální zákazník. *3*
        • Možná to bude tím, že si to kupovat nebudu trdlo :)
          Každopádně si mohl ještě připsat slovo "ovce", abys získal více + bodů u zdejší komunity ehm pardón inteligence.
          • Magister_Peditum
            A mě něco piš o uplakaným komentáři... *15*

            PS: Proč tedy řešíš kritiku u hry, kterou si nakonec nekoupíš?
            • Magister_Peditum
              Ne, ty si ideální zákazník. Tedy člověk, co všechno nekriticky přijímá. Nauč se chápat psanou větu. *3*
            • Takže ty si tu hru koupíš narozdíl ode mě a já jsem zakázník.Dobře ty *1*
              Ty si blbec .)
            • ten Zzz je nějakej inteligent až to bolí *12*
            • Magister_Peditum
              Koupím. A proč bych nemohl kritizovat hru kterou hraju? To se nesmí? Musí se držet hu*a? Jak říkám, ty bys byl ideální zákazník. *15*
            • Já, že pišu uplakané komentáře ? Si přestřelil :)
              A ty si BF po těch koupíš ?
              Sakra blba situace co ? Když napíšeš ne tak si budeš muset otázku, kterou si postnul, položit sám a odpověď budeš hledat těžko, nebo naopak napíšeš, že si ji koupíš a budeš blb co, kritizuje a kritizuje BF, kterou sám koupí :)
  • Pete.palis
    Snoop zabil *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=FJwrZ4DmZqg
  • jsem rád že na tento typ lidí jako jsi ty, DICE necílí :) ..jak strašně mam moc rád BF1942, tak té akce tam je prostě málo..
    • Některé mapy jsou v Bf1942 nevyužitě větší než kde se pro umístěný vlajek může odehrávat hlavní boj (například Battleaxe), ale není pravda, že by se boj neodehrál i mimo tuto bojovou zónu, zvlášť, skýtá-li mapa další potenciální body k dobytí a využití jich v boji proti soupeři (mosty, objekty s municí, malá polní letiště, kde se mohou objevovat spešl prostředky). Alespoň ze své zkušenosti tak mohu mluvit, že navzdory tomu, že mapy jsou občas obrovské, naráží na sebe hráči zrovna někde u nějakýho mostu kdesi na druhým konci jen proto, protože se domnívali, že by ho mohli použit k útoku do soupeřova týlu... a tahle bojová spontánnost rovněž dokresluje celou bojovou mapu. Na Bf1942 a zejména potom i na dvojce je krásný, že je na nich zřetelný, nazýval bych to "prostor". A to nejen manévrování, ale i rozhodování. Kde smysl a pohyb týmu i hráče zde vyplývají tak nějak přirozenněji, ale zároveň dost na to, aby se člověk nenudil a hojně si zabojoval na bojišti, kde se pořád něco děje.

      Battlefield 1 nevypadá vůbec zle, atmosféra bojiště pěkná, pěkně to všude bouchá, bortí se domky a padají vzducholodě v mračnu prachu, ale marosh přesto kápl docela správně - ale drží se toho hektičnost a chaos po vzoru posledních Battlefieldů, kde platí snaha šachovat s hráčem a gameplayem tak, aby se náhodou někdo nenudil a každej si vystřelil, ale kde nemáš ani pomalu tucha, kde že je asi nepřítel a kde tvoji spolubojovníci a kde ji dostaneš sotva popojdeš metr. Budí to spíše dojem, že všichni pobíhají ve vymezené lokalitě v kruhu mezi sebou od jednoho domku s vlajkou ke druhýmu dokola na tak dlouho, dokud to kolo prostě neskončí, aby si sem tam odskočili do tanku nebo letadla.
      • a co si budem povídat... původní engine a počítače by takovou akci težko zvládaly
    • sakra... reakce na maroshe
  • "V 64 hráčích se ani na středě velké mapě nebyl problém dostat téměř okamžitě do akce."
    Já bych to formuloval obráceně - v posledních Battlefieldech je problém nedostat se téměř okamžitě do akce. Mě se to nelíbí. Prostě mi vadí, že všichni mohou být všude během několika málo vteřin, takže nejúspěšnější taktika je být neustále v runu, lítat sem a tam, a kosit co se kde pohne. Dřívější díly (cca do BadCompany2) byly pomalejší a daleko taktičtější - což hru obohacovalo a pro mne zábavnější.
    • souhlas taky si myslím to same, s tím, že i bad company 2 byla na muj vkus príliš hekticka, takže nevím jak to tam muže vypadat ted
  • V případě battlefieldů a EA bohužel nezáleží jen na prvních dojmech a hratelnosti, ale zásadní jsou také způsoby, jak nám svou hru prodají a v jakém stavu. Jakékoli nadšené dojmy bych tedy bral s velkou rezervou (opakované poučení z vlastní zkušenosti). Minimálně očekávám další "premium" a spoustu DLC a samozřejmě žádnou modifikatelnost. Ve výsledku je tedy zajímavá jen umístění hry do první světové války, která ale bude velmi ohnuta, aby vyhovovala potřebám akce typu battlefield (což mi nevadí samozřejmě - nikdo se nechce válet x hodin v zákopech a jezdit v extrémně pomalých a nedokonalých "tancích").

    Já osobně bych byl skutečně nadšený až ve chvíli, kdy bych měl jistotu, že nebude docházet k tak velkému fragmentování komunity jako u posledních dílů a kdyby se opět otevřela náruč modderům a tím se vrátily zlaté časy starších dílů battlefield série.

    Nezapomínejme na to, co nám EA připravila za předchozí hry.
  • Jak se rika lide vlastne nevedi co chteji dokud jim to nedáte. Vy taky nevíte co chcete a hrajete to protože vam nedochází, že by se to dalo udelat i jinak a lépe. Realizmus a arkádovost s tím nemá nic společného.
    • Ludia chcu nenarocnu neopozeranu zabavu.
      Takze v buducnosti sa dockame mozno battlefieldu z doby kamennej.

      Proste mne vadi ten fifa model. Boha futbal je futbal tam nic nezmenis.
      Ale preco musi platit fifa model na otvorenom bojisku kde je tolko moznosti na zmenu
    • Lidi to chtějí hrát, protože tu není jiná dostatečně známá mainstream hra z tohoto období. Vše se dá udělat lépe, jenže těžko si může člověk zahrát ideu toho, co by mělo být. Prostě hráči berou to, co je. Nikdy jsem nehrál dokonalou hru. Na každé hře vidím spoustu zbytečných chyb, ale holt hry jsou, jaké jsou a pokud chci hrát, musím hrát, co je.
      • ale jsou chyby pres ktere vlak nejede a ja takovym hram rikam ne. proč nehraješ napr. red orchestru nebo insurgency?
        • chyby přes které vlak nejede, jsou bugy... zbytek je otázkou vkusu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit