Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dani
    ja to nechapu porad te mi přeobědnaval jsem si hru asasin greed syndicage na xbox one a pokud vím oficialně to má vyjít 23 ted v patek a asi před hodinou mi psala pošta že mi bude doručovat baliček no tu hru v patek 23 když to má teprve vychazet 23 ja to nechapu porad te někdo prosím
  • Mě tahle série už nechává chladným. Do dvou let kompletní edice všech AC na Steamu za pár šušní.
    Naposled jsem se královsky bavil u Brotherhood/Revelations a tím to hasne.
    Nerad podporuji dojnou kravku, miktrotransakce, minimum inovací, hromadu bugů a DLC za předobjednávky v podobě ani ne hodinové hratelnosti.
  • je ta AI nepřátel pořád stejně přiblblá? Obklíčí tě s 20 vojcli a pak útočí po jednom a slušně čekají až dokončíš svoje 10 sekundoví kombo?
  • Jack1947
    Takže ta samá haše, zas a znovu ted ale trochu více připepřená akcí (Assassín byl o akci?)... hmm...Bez novinek jsem zděšen. *8*
  • Kdyz DLC k Far Cry 3 dostalo 9/10 tak tohle aspon 12/10 *1* *1*
  • Což neznamená, že to nemuže být dobrá hra :)
  • Jedinej unikátní AC byl ten první, protože byl prostě 1. díl a nikdo předtim nic podobného nehrál.
  • Veskoslav
    A nejsi id*ot? Istanbul neboli Konstantinopol je největší turecké město. Já jen, že udělat ze sebe idiota v jedné větě, to snad neumí ani Jack.
  • jo, to je. A nebyl to ve hře ještě Konstantinopol?
  • Magister_Peditum
    To je to Turecko, ne?
  • Tak mozno tu budu riesit bugy, bude ich menej, alebo viac.
  • KronosDeret
    žádný mimozemšťani, jen předchozí lidský kultůry
  • KronosDeret
    Jakej máš stroj? Já mám nvidii 560ti a 4 jádro s 8 giga RAM, a když se koukáš špatným směrem klesnou FPS na 5 a je jedno na jaký detaily. Zkoušel sem fóra ale nic, jinak sem zatím nenarazil na hru která by mi nešla.
  • Pokud vím, tak je to celé o mimozemšťanech a erupcích na slunci, tak nevím, jak můžeš doufat, že budeš mile překvapen. Pitomci v kapucích jsou tu s dalším pitomým dobrodružstvím. Slušní hráči - ruce pryč!
  • zrovna Black Flag byl jedinej, kterej se mi libil. jezdeni po mori, prozkoumavani malych ostruvku... z myho pohledu to byl jedinej unikatni AC.
  • jak je FarCry podobny Assasinu? Ze nekde zabiras outposty a objevujes mapu je i v jinych hrach od jinych studii... ubisoft je unikatni akorat v tom, ze muzes vylezt nahoru a sam se rozhlednout. posledni hra kde jsem o to zavadil, byla Mad Max a tam mi ty balony dost pomahaly.
  • Já nevím ale podle mě prostě už je AC nemá co nabídnout do dalších dílu co se týče novinek, nehrál jsem Black Flag (až bude nový Pc tak určitě zahraju spolu s Unity a možná i tenhle Syndicate). Pro mě jednoznačně vede AC 2 ten jsem hrál jako první a to mě tak chytlo a byl tam ten wow efekt *4*
  • smejki
    Protože to je nutný předpoklad pro osmičku, žeáno.
  • jakoze mam rad horory, koukam na slashery a explotation, nicmene radost z toho, ze bych mohl ublizit koni v Asasinu nemam (zily mi to take netrha). o to vic nechapu duvod, proc takovou kravinu vyzdvihovat :-D
  • RazorProduction
    Revelations - se odehraval v Istanbule *7* blb *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit