Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldur52
    Já myslel, že s koupí PS3 ještě počkám, až po vydání PS4 ještě víc padne cena, ale tyhle články mi zrovna nepomáhají v tom, abych to vydržel...
    • Keyz
      Já bych konzoli klidně koupil ,ale štve mně tam, hodně her tam jede a vypadá různě. Tohle bych zrovna čekal u PC a ne u konzole. Jedna hra jede v jiném rozlišení a druhá zase v jiném. Některé mají problém s FPS atd..
      Kdyby fotbal a basket a některé závodní hry nebyli na PC tak byl měl asi konzoli již doma :)

      Ale pro pár her včetně této hry to asi nemá smysl.
      • Baldur52
        Nějaké konkrétní příklady her, které na tom jsou v tomto směru špatně?

        Pro mě stále zůstává hlavní platforma PC a tak mi jde tedy opravdu o těch "pár her" určených pouze na konzole či přímo PS3, ono jich za ty roky tedy není zrovna málo.
        • obyčajné fámy PC hráčou ktorí konzolu nemali... občas pri nejakom titule nejaký ten pokles FPS je ale nieje to nič dramatické a nič čo by ti pokazilo zážitok. Ak premýšlaš nad konzolou rozhodne dopořučujem PS3, tento rok na nás na PS3 čaká ešte množstvo zaujímavých hier, nehladne na to že nové GTA bolo vyvíjané priamo na HW PS3 takže verím, že sa nebude jednat o niečo hrozé ako bolo GTA4
      • xDDD Jako by tohle nebylo na pc hmm ruzne fps hmmm , ze secky hry drzi 60 zeji atd.
        Nebo ces aby kazda hra vypadala stejne ?
        • Keyz
          Jsem psal, že bych to čekal u PC, kde se to děje díky možnosti nastavení atd..
          Ale u konzole, kde je stejný HW a hry se na to dělají stejné, tak bych tohle nečekal.
          Většinou to bylo a je tak, že zapnu hraji a nic neřeším.

          Bohužel propad fps je konzoli více vidět, když to jede na hranici kdy to člověk lehce pozná.
          Jestli máš 60 anebo 40 FPS... To často lidi nepoznají.
    • Mato1987
      viem v akom psychickom rozpoložení momentálne asi si :D tiež som váhal hodne dlho nad kúpou ps3 ale minulé leto som ho kúpil hlavne kvôli uncharted :D a čo čert nechcel tak som sa uncharted ešte ani nedotkol ... ale zato som prešiel zo dva krát red dead redemption aj s datadiskom a resistance 1 a 2 :D
      • Pust se i do trojky, doporucuji :)
      • Baldur52
        I na PC mám stále pár herních restů, takže si říkám, že mě nic do té konzole netlačí a ty hry si na ni zahraji prostě "někdy" v budoucnu a vyplatí se tak počkat... jenže s každým takovýmhle titulem je sakra těžší odolat :))
        • *1* Tak bych řekl , že psychologická hranice 100USD/ u nás 3000Kč pod kterou se výrobce a prodejce zdráhá jít je na dosah . Já už neodolal a nakoupil za poměrně normální cenu 4K zánovního Slima .

          A musím říct , že s PS2 jsem byl teda tak nějak duševně spjatější než s stím co celkově vidím na PS3 a jejím ekosystému . Ale co se dá dělat když GT5 tak lákala ....
  • Myslim si, ze po vydani se budem jeste vsichni (krom novinaru) divit co vse ta hra umí, a na to se už nemužu dočkat... Samotnej "opuštěnej" svět se mi líbí a těším se až to tam prolezu. Jsem taky rád za brutální (nebo to aspon tak vypada) hand-to-hand boj a ne ty dosavadni boje jak z filmu z 80. let ve vetsine her... Jednoduse receno, doufam ze z toho budu stejne paf jako jsem byl po prvnim dohrani Uncharted 2 *2*
    Mimochodem neni v nadpisu nějak moc "í"? -už ne *4*
    • Mato1987
      hah si mi slinu vypudil :D ja mám voči naughty dog ešte riadne resty, nehral som totižto ani jeden uncharted ... a mám silné nutkanie si to zahrať no musím najprv dokončiť školu a pak sa na to vrhnem :D
      • oktavius66
        Ježíš Uncharted je povinnost ! Naughty Dog umí. Je to pro mě nejlepší trilogie hry ! Snad bude na PS4 čtvrtý díl, protože já se už nemohu PS4 dočkat... *14*
        • Na 100% bude :) Stejne jako dalsi dily Last of Us :)
        • Jsou všechny Uncharted v češtině jako 3. díl? (...kterej naštěstí mám a dohrál jsem ho)
          • V cz je jen 3 dil.
          • oktavius66
            No myslím že ne. Vím že druhý díl jde sehnat s polskými titulky, ale česky asi ne... Konec konců, k čemu je internet ? *3*
        • Mato1987
          ja ti verím kamaráde, len volného času nemám momentálne na rozdávanie skoro vôbec :D
          len tak mimochodom môžem si ťa pridať na psn? by sme prípadne mohli zahrať uncharted 3 multiplayer niekedy
          • oktavius66
            jasně přidejte si mě jestli chcete... *3* Můj nick je: shotgunerman64

            Já vím je to blbý, ale v té době mě nic nenapadlo *15* .
          • Pridejte si me taky panove, hilts663 (akorat ted nehraju, zkouskove :D)
  • Kravicka
    Ma dobrou baterku, ktera mu sviti tam kam baterka nemiri. *8*
    • Mato1987
      baterku má pripnutú na hrudi, možno preto :D
      • Kravicka
        No prave, svetlo se otaci s kamerou ale muz je otocenej a mel by svitit jinam :D

        Tady to je pekne videt http://youtu.be/klXm_3okyaw?t=2m7s
        • Keyz
          To je to hloupé ovládání kamery, kdy kamera je více než hráčova hlava.
          Stejně jako u Rainbow Six Vegas. Kde halva čuměla pryč od místnosti a stejně mně oslepil granát protože tam čuměla kamera... Nelogické ale v rámci hry to tam bylo.
        • Mato1987
          nejaký lag alebo čo :D vyzerá to fakt divne
          • neni to lag, je to prostě kompromis. Stejný to bylo i u Uncharted pokus si pamatuju dobře
            • přesně, je to kompromis
  • Na me je tehle hry uz nejak moc. Na vsechg hernich serverech-40 minut ze hry,30 minut ze hry,... Ta hra je bud naprosto genialni,nebo naprosto prehypovana.
    • Můj názor: spíše to první. Naughty Dog je snad jediný tvůrce her na světě, kde by mi k přesvědčení o koupi mně zcela neznáme hry stačila pouze nálepka "Naughty Dog" na krabici.

      Teď jen škoda, že třetí playstation už nemám *15*
  • Tak jedna bílá 500GB PS3 mi od pátku říká "pane" a jeden kus Joel edice bude v červnu taky. *1* Bring it on!
    • Ja to tu mojí učim už nějakej čas a nic, trucuje. Umí akorát: Zůstaň!
    • Jak se tam dávají ty DVDčka?
      • Stejně jako Bluray? *2* Musíš to tam...zasunout
  • Keyz
    Btw.
    Škoda, že podobných her nejde měnit / není kamera jako u FPS. Mám rád podobné žánry ale často mně vadí "cheat" kdy postava je pod oknem a já díky kameře vidím, co se děje venku anebo za rohem. Anebo kdyby kamera koukala tam co hlava.
    Pak by to bylo o napínavé. Vykouknou a riskovat, že mi někdo ustřelí hlavu? Anebo se na to vykašlat, ale zase něco možná přehlédnu.
    • Taky bych chtěl mít takový starosti:).,Njn dětství..
      • Asi se chceš do těch časů vrátit že :) podle tvého komentáře to tak vypadá :)
  • PS3 jsem dal pro dohrání pár her tátovi do obýváku, kde pravidelně hraje svoje Just Cause 2. 14. června si PS3 beru zpět a těším se na skvělý zážitky s touhle peckou. *1*
  • Ja si stejne pockam az na plnou :-)
  • ak by niekoho zaujimal technicky pohlad do zakulisia - konkretne character rigging pre hlavne postavy. NO WORRIES, NO SPOILERS
    http://www.cgmeetup.net/home/mayacharacter-rigging-and-modeling-in-naughty-dogs-the-last-of-us/
  • ty voe to je nařez

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit