Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Link
    Odhad založený absolutně na ničem, ale minimálně v následujících dvou letech bych si nějaké naděje na novou Armu, potažmo engine moc nedělal.
  • Na to už nedávno reagoval Jay na twitteru: "Suffice to say, we're already laying the foundations of a future Arma with work on our next engine, Enfusion, but its a long road..!"
  • Těžké tanky neexistují od 50. let. Dnešní tanky jako Abrama se označují jako hlavní bojové tanky (MBT - main battle tank).
  • Když se podíváš na ty kejkle s enginama a Day Z a podobně tak pochybuju, že přijdou s něčím novým a lepším.
  • nesmysl - do teď nebyl zavedenej RATNIK ani TALOS (popřípadě projekty ostatních států). Co maji současní blátošlapové navíc proti speciálnim jednotkám 80. let?....nic. Ruční termovize a noktovize se používaji od války ve Vietnamu. 80. léta jsou právě nejvíc! ten progress byl nejmarkantnější. Do teď se ve světe úplně standartně používá výzbroj z 80. let 20 století, tak jaképak, že to dnes vypadá směšně.

    Nedělej z 80. let Verdun jo?
  • TheGGG
    studená válka je docelá cool, ale ta technika a hlavně vybavení pěchoty už působí dnes směšně. Každopádně naháňení ručníků někde v tramtaristánu, to taky není žádná sláva.
  • Lukyz
    Souhlas a ačkoli mám A3 fakt rád, tak díky bohu za RHS *2*
    Jen by to chtělo nějakou pořádnou kampaň.
  • Já bych byl znovu pro 80. léta 20. století - první Flashpoint měl nejlepší scénář. Ty guerillový boje, kde v pick-upu naháníš pár kozomrdů po kopcích......nuda, šeď.

    Subjektivně je pro mě Studená válka a bojová technika té doby prostě sexy. Guerilla v ARMA II byla vcelku nuda - v lepším případě sem tam nějaký povstalecký BRDM. Hybridní nesymetrická válka v ARMA III mě taky dvakrát nezaujala.

    Gastowski byl stejně nejlepší *5*
  • Mohli by už oznámit ARMA 4, zajímalo do které doby ji zasadí a doufám, že to pojede na novém enginu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit