Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Naprosto skvělá zpráva, se Stephenem Russellem nemohou šlápnout vedle. Je to trochu paradoxní, že ve hře inspirované Thiefem nakonec dabuje protagonistu ten, co namluvil Garretta, přičemž v novém Thiefovi hlas hlavního hrdiny vyměnili a s pochopením hráčů se to moc nesetkalo.

    Jediné, z čeho mám trochu obavy, je aby z Corva neudělali takového druhého Garretta, který se jen neštítí krve.
    • Femto
      "Je to trochu paradoxní, že ve hře inspirované Thiefem nakonec dabuje protagonistu ten, co namluvil Garretta"

      Podle mě je to laciné podlézaní fanouškům původní Thiefa. Raději ho měl namluvit Vincent, když už mají herce s tak skvělým hlasem, ovšem to by se nemohli držet zaběhlých standardů, proto Vincent namluví hlavního záporáka, když už ho to tak skvěle hraje v Daredevil... *3*
  • Super zpráva, díky! Nicméně ... No bude to útrpný půlrok ;). Garret+!
  • Femto
    jak si začnou zvát celý Hollywood, tak to zavání něčím nepěkným...
  • Ronox
    Tak prosím nepokazit gameplay a ať to je zase stejně fresh jako jednička.
    • MalyZeli
      Tjn, at zase muzou lidi nadavat ze je to uplne stejny jako jednicka... hrat to nebudu bo me to moc nebavilo, ale uz se tesim na diskuze.
  • Kozy
    Game of the year
    • Femto
      víš, že vychází Last Guardian???
      • Kozy
        Ne a ani mě to nezajímá.
      • Tilwaen
        To je ta stejná hra, co měla v rozpětí pěti let vyjít už několikrát?
        • Femto
          to je hra, která má podobný vývoj jako její předchůdce ICO, který se taky několikrát opozdil, následně ICO vyšlo a je to jedna z nejlepších her historie, která navíc balancuje mezi uměním a herním zážitkem. To bude tak asi vše :)
  • tomekbobek
    Super narozeninovej dárek ! *14*
    • heh, já mám narozky desátého listopadu *1*
  • Jack1947
    To bude pecka *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit