Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč jsem si myslel že ve dvojce bude hlavní hrdinka ženská ? *2*
    • Hlavní postavy budou dvě - Emily a Corvo.
  • Kdybyste tu nebyli taková banda, tak víte, že Dishonored není jen "hra inspirovaná Thiefem", ale že v současném Arkane dělají lidi z původního TLG, specificky Thief týmu. Ale to bych asi chtěl moc..
    • Tilwaen
      To se přeci vzájemně nevylučuje.
  • Pokud bude hratelnost stejně dobrá, jako u jedničky, tak ať si Corva klidně dabuje Jiřina Bohdalová.
  • Jo, jo, joooooo 11.11. 2016, já se těším jak malej Jarda *15* *15* *15* *15* .
  • Nechápu tu snahu cpát hlasy, nebo tváře známých osob do her. Na hratelnost to nemá žádný vliv, ale tučné honoráře ukrojí z rozpočtu dost významný podíl, který pak samozřejmě chybí jinde...
  • TheGGG
    konečně bude hlavní postava mluvit... hry kde hlavní postava nemluví jsou až na vzácné vyjímky jako CoD, většinou strašný brak...
    • třeba Half-Life 2, že? *3*
      • TheGGG
        ano, jedna z nejnudnějších a nejvíc overrated her co znám... díky, ale těch peněz co jsem za ten simulátor hejbání z cihličkama a projíždění kanálama vyhodil, to mě s*re pořád...
        • Nesralo by tě to kdybys dokázal ocenit kvalitu :) Pokud je pro tebe lepší CoD než HL2 není o čem diskutovat... *7*
          • TheGGG
            sorry, neocením nudnou brakovou sci-fi, kde se hodiny jezdí kanálama a kde je vrchol zábavi zvedání barelů a sudů. O nudné střelbě, postavách a mdlé grafice a prostředí nemluvě...
            • Stěžovat si na grafiku u hry která je z roku 2004?

              OK tady rozhodně není o čem diskutovat.
  • Jednička byla v době vydání pecka obřích rozměrů a vlastně i stále je. Stylizace, možnosti stealthu i akce, arzenál, schopnosti, level design, gore, herní mechaniky, dabing. Vše naprosto top-notch. Tohle může a musí bejt jen lepší. Těším se dost.
  • frag.ment
    Asi jsme jeden z mála, co má u zadele, kdo koho ve hrách dabuje. Stejně nikoho z nich neznám (kromě maníka z Law & Order).
  • Takže upgrade pc asi tak za půl roku, ok, díky. Sakra na tohle se fakt těším.
  • S xboxem 360 mám smůlu???
    • Ne nutně. Stačí jít na X360 do internetového prohlížeče, otevřít YouTube, zadat Dishonored 2 Gameplay, pustit si to a předstírat, že to hraješ ty. Nejjednodušší varianta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit