Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem zkusil demo a hrozna blbost. stealth oničem a soubojovej system vzložene trapas 0/10
  • Jack1947
    Bez reshade to je tak neskutečně vyblitý že se na to nedá koukat ( ještě že takovým "problémem" trpí hodně lidí) jinak s ním je to yas nádherný to jo, člověk bz se až divil jak taková malá appka umí vzkreslit a vyšperkovat hru.

    No a ke hře komu nešla Dishonored1 tak bude nadávat i dvojky holt Stealth a nebo vraždění na potkání i když zase s těma schopnostma a runama se to trochu zjednodušší. Jsem zvědav na Death of the Outsider.
  • Skvělá hra, která se krásně hraje. Neomezené možnosti a rozmanitost všech lokací je skvělá. Dost dlouho mi trvalo než jsem se u každé mise dostal vůbec k plnění hlavního úkolu, protože jsem měl na práci jiné věci. Ať už plnění vedlejších úkolů nebo prozkoumávání mapy a všech jejích zákoutí, což je věc, která mi prvním Dishonored chyběla. Sice tam těch postraních úkolů dost, ale všechno tam působilo stejně a já osobně neměl takovou chuť to tam všechno projít. I když hraju hru napoprvé na vysoký chaos, tak si s každou misí opravdu dost vyhraju a trvá mi něco kolem 2 hodin. Mám v plánu si jí zahrát určitě ještě jednou na nízký chaos a potom také ještě bez kouzel, což je něco, co se mi zatím u žádné jiné hry nestalo. Většinu her dohraju jednou a nemám chuť se k nim vracet, ale tady už teď vím, že si Dishonored 2 zahraju ještě minimálně dvakrát a stálě mě to bude bavit, protože těch možností je tam opravu neomezeně. Co se týče grafiky. Já nejsem typ, který by u hry hodnotil grafiku a nemám na ní moc vysoké nároky. Tady se mi grafika líbila a byl jsem spokojený. Ale pro mě jsou důležitější jiné věci, než jak hra vypadá. A to třeba jak se hraje nebo jak mě dokáže zabavit a na jak dlouho. A u téhle hry to platí dvojnásob. Je to hra, ve které jde o to, co všechno nabízí a jak k ní přistoupíte, ve smyslu jestli budete hrát stealth nebo všechny vyvraždit nebo obojí. Nejde tu o to abyste se rozplývali nad grafikou. Stačí se rozplývat nad prostředím, které hra nabízí a to je nenahraditelné a vůbec nevadí, že ta hra nemá přelomovou grafiku. Co se týče problémů s optimalizací, tak ty jsem nezažil, protože jsem hru hrál na PS4, Za mě jedna z nejlepších her tohoto roku a také jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Za mě jasných 10/10.
  • Jack1947
    Ono asi jsme v době kdy vydají pokračování ( bůhví kolik staré hry/her) ale hlavní tahák bude že engine skoro stejnej jak minule i hratelnost ( jen pár novejch fičur) jenže tradá nepojede vám to na stejném železe - Grafika je stejně stylizovaná a jak už se psalo HW (karty nové se musí prodat) jenže ono to pojwede špatně i na epším a potom zmršená optimilizace a je vidět že to cílely na konzoli jenže tamto taky jede nic moc

    Nezbývá než doufat že to nějak patchnou . nebo dlcnou. Nebo kdoví...
  • Tak na gtx 970 to ide krásne na ultra, pod windows 10 dokonca grafika pracuje so svojou pomalšou RAM absolútne bez chybičky (vyťaženie RAM sa pohybuje okolo 3700MB), fps síce trošku skáču, ale nie do nehrateľných hlbín (40-60fps). Kamarátovi na 1070 to robí prepady a seká sa mu to, čím to asi bude :D
    Samozrejme, že keď vyšli karty aké posledne vyšli, tak sa onedlho v odporúčaných požiadavkách objavia a samozrejme, že tie hry na to nebudú vôbec vyzerať, veď toto sa deje posledných niekoľko rokov u všetkých videoherných sérií. Ale hoc Dishonored 2 nemá úžasnú grafiku, má niečo čo nemá stále viac hier - vynikajúcu hrateľnosť a znovuhrateľnosť, aspoň pre fanúšikov stealthu je to pecka, kto sa vyžíva v rubačkách ten to prejde za 10 hodín, mne to za Emily trvalo 26 hodín a teraz hrám za Corva.
  • Lol 120 komentu a 140 neprectenych
  • Ronox
    Tak to ti bohužel nepošlape.
  • Myslím dvojku samosebou.
  • Jedničku miluju, zrovna ji dohravam podruhé.
    Může mi někdo ale říct, jestli na 560ti @ k2500 to rozjedu třeba i v nejnižším rozlišení a nejmenších detailech ve stabilních 50+ fps? Máte někdo realnou zkušenost pls?
  • A proc ne? Je to prvotridni hra a na ne kazdemu to jede na pc spatne, na konzolich to taky vali bez problemu...
  • Další z mnoha pitomostí, které v poslední době vznikají. Vysoké nároky na hardware. Špatná optimalizace. Zase další hra, kterou nedohraji. Proboha za co ta devítka?
  • Steam_api
    :-D
  • GT840M? Tak to ani nedoufej. Já dost pochybuju, že to rozumně rozjedu ve fullhd na svý GTX860M 4GB. *13*
  • Blue.Shark
    Aha, ovečka, co se ráda ohání neschopností chápat psaný text. Když neumíš kriticky myslet a jen si přečíst číslo u recenze, jen ti patří, že si koupíš hru, která se ti nelíbí. Za hloupost se platí. A dvojnásobně, když nazýváš lidi ovcemi. Vsadím se, že věříš na chemtrails a HAARP.
  • To je ta reklama, nebudem to optimalizovat, protože se musej prodavat novy grafarny, nač by se pak kupovali že, kdyby to všem hezky jelo na starejch kartach
    ...no jo to je ten grafickej vyvoj, nemame krajši grafiku, ale musime kupovat stale novi, drahi, graficki karty, doufam že jim to CRYTEK prište ukaže, jak se to dela *1*
  • cumpi3
    aa ty neumis chapat psany text
  • Ne to je alibismus když vvojáři vědí že bude jejich hra mít optimalizaci brambory tak ti přepálej doporučený požadavky aby pak mohli říct no jo to se vám na high seká protože nemáte kartu za 12 tyček, ale skutečnost je dost jiná, protože špatná optimalizace se dá přebít jen hrubou silou hw, dycky když vidím takový kosmický nároky a grafika hry na to nevypadá tak je mi jasný že se jedná o další bramborovitou optimalizaci.
  • Presne tak, kam se hrabou na Crysis treba 3ku a to už je let, a na jakejch kartach to jede a jak...to je zase reklama, jooo kupte si 1060 aby vam to jelo jinak nevim nevim *12*
  • Veskoslav
    Já si musel "zopakovat" ty dvě DLC, abych si to trochu osvěžil.
  • Lukyz
    Tak jsem znovu rozjel jedničku, abych si to zopakoval, naladil na dvojku a zabil čas než vydají dostatek patchů a musím říct, že tam fakt ohledně vztahu Corva a Emily opravdu nějaké "náznaky" jsou *1*

    Asi jsem to jen za ty 4 roky nějak vytěsnil, tak pardon *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit