Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty toužíš po tom být jejich vůdce, viď? *14*
  • Já to třeba také nepochopil, člověk, který má i život, takové debiloviny nezná.
  • Tady se zase sešlo umaštěných panických automotobuzen...
  • Zrzzek
    Thank you, Captain Obvious!
  • Asi jsi to nepochopil
  • Jakej Pierre, nemyslis treba Richard Burns Rally *3*
  • Bohumil Císař, strana 3
  • to chce lepšího očaře.. ;)
  • Já mu volal a říkal, že ta jeho nová hra je lepší, kulatější a voňavější *5*
  • Já ti můžu přetlumočit pár postřehů od jednoho českého rallyového (a vlastně i okruhového) jezdce, který prošel jak různými dvoukolkami, tak WRCčkem. Je to člověk, který dlouhá léta jezdil RBR a aktivně trénuje na počítačových simulátorech... Dirt rally se mu líbí hlavně po zvukové stránce. Říkal, že na tom trénuje soustředění a řízení auta na volantu vyžaduje +- stejné úsilí jako v reálu. K chování aut říkal, že se standardním setupem je to na prd, ale když si to přenastaví, tak si to užívá. Taky ale řekl, že mu jde hlavně o to soustředění a to, že se auto nechová 100% správně ho netrápí. Nejrealističtější simulátor je podle něj starý rFactor, ve kterém trénuje nejvíc (jsou tam taky rally auta)
  • PLuto.petr
    Zde je názor jednoho z dlouholetých předních jezdců RBR (http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=680):

    Všeobecně se dá říct, že hra je super, zvuky aut (306 nebo S1 jsou dokonalé), tratě reálné (Švédsko nebo Finsko jsou mazec) a v cíli RZ jsi uspokojen ze zajetí dobrého času. Pozor, základem hry je odemknutí celého auta, tzn., že např. taková S1 má na začátku jen cca 300 koní a 1500Kg a po odemknutí 600 koní a 1000Kg a jízdní vlastnosti jsou úplně někde jinde. Tím pádem spousta lidí hru zavrhne, že neodpovídá, spíš neblíží se reálu, hned na začátku, po odemknutí změní názor.

    A co je na hře nej.? Že existuje vývojové oddělení, které reaguje na podněty hráčů, podle kterých hru domakávají, což už dělají od nějaké verze 0.5 a to se to auto nedalo ani řídit.

    Ve srovnání s RBR....no...na to je podle mě ještě brzo.....
  • PLuto.petr
    Jasně, že to byla krása. Byly to bestie na kolech, hlavně na zpevněném povrchu téměř neřiditelné. Kdo tuto éru zažil, tak na ni rád vzpomíná a je rád, že ji mohl zažít. Ale většina se zároveň shoduje, že je dobře, že skončila, protože už se to dostávalo do hodně velkých extrémů.
  • PLuto.petr
    To právě není ani omylem realita u rally - jezdit každou trať a naučit se ji nazpaměť. Právě přesně naopak - je to o tom umět ji zajet podle rozpisu. V tom je právě jeden z hlavních rozdílů mezi rally a různými okruhovými závody (okruhy, rallycross, autokros apod), kde je naopak naučení se trati nazpamět nezbytným předpokladem k úspěchu.
  • MikeR
    To právě vůbec není problém týhle recenze, 8/10 zde zcela odpovídá textu. Autor byl z hry nadšenej, ale jmenuje pár věcí, kvůli kterým lepší známku nedá. Navíc působí to na mě dojmem, že kdyby bylo stobodový hodnocení, tak dá 84, takhle holt zaokrouhlil 8,4 na 8. Zcela v pořádku, zcela neschizofrenní přístup k hodnocení. Tohle je problém u jiných recenzí. U některých se fakt divíš, za co hra dostala 7 nebo třeba 5, když text odpovídá trojce, čtyřce. Pak to může vytvářet pocit, že skvělá hra, která zaslouženě získala luxusních 8/10 (a osmička vpravdě luxusní známka je), získala "jenom" 8/10.
  • Je to lepší než legendární Pierre Richard Rally?
  • Ja maximálně 62/65. Na víc to fakt není.
  • upřímně nevidím rozdíl mezi DIRT 1 (Colin McRae DiRT ) a tímto. kupovat podobou hru se mi moc nechce, Dirt Rally mě nepřesvědčil.
  • BangMeInBangladesh
    Brnkni Loebovi, on ti rekne, jestli to dost krutoprisne realisticky.
  • Já si naopak myslím, že RBR se správnými módy bylo natolik realistické, že mu nový Dirt nesahá ani po kotníky. víz. https://www.youtube.com/watch?v=4K045sB8Dxg

    Dirt Rally je super hra, strašně chytlavá se super atmosférou, ale jde prostě cítit, že není postavena na propracovaném fyzikálním enginu. Auto otočíš na ručku i v 5km/h. Není tam simulovaná zemská přitažlivost, takže tam není žádný rozdíl jestli jedeš do kopce nebo z kopce. Není tam simulovaná ani hmotnost auta, vše je jen tak nějak "jen jako". Zkus Polo WRC v Assetto Corsa na asfaltu a porovnej si to s asfaltem v Dirut... Nebe a dudy a přitom Assetto má taky velké mezery ve fyzice.

    Fakt z toho už přestaňte dělat něco, čím není... Je to sice daleko lepší než RBR (aby taky ne když je to 11 let stará vykopávka), ale určitě ne realističtější
    *5*
  • Mart9
    No já si právě v téhle hře užívám, že nejsem nejlepší. Hraju od mala sportovní hry a furt vyhrávám, v tomhle ne a baví mě to. Abych neunesl, že jsem nevyhrál a restartoval kvůli tomu závod, to je nemyslítelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit