Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Ten jeho, samozřejmě *3*
    Rozhodně netvrdím, že všichni slováci jsou kokoti, ale je smutnej, neoddiskutovatelnej fakt, že většina kokotů co na netu potkávám, jsou slováci.
  • Nestačim se divit, neměl jsem o této hře tušení, deset let staré, běží to na PS2, to už jsem myslel, že mě nic nepřekvapí, vypadá to opravdu parádně a před 10 lety.
  • Mechwarrior_bw
    rozmýšlam ktorý z príspevkov je úbohejší - ten na ktorý reaguješ alebo ten tvoj ... ale asi to vyjde na stejno *3*
  • vidím že teplí fejkři zase mají žně :) nejsem pro pirátství, podporuji nákup her, ale lepší 10 solidních pirátů díky kterým si můžeš vyzkouešt to o co máš zájem (nikdo nečeka full ver s crackem ) než 1 teplej faker :) všechny tyhle lidi bych nakopal doxichtu vší silou :) skoda ze full ma vyjit az zarok :(
  • Kdyby šlo jen o jednoho. A Demon Hunter taky ve WoW není? A náhodná podobnost s elfama? Neee. A to že je to výmysl blizzardu jsem ani neřekl, kdy Blizzard něco vymyslel :) jen kopírujou co je populární.
  • Přátelé, myslím, že není co řešit - http://www.gametrailers.com/video/king-leoric-diablo-iii/721249
    Hlavně, ať je to dobrý herně, což z tohoto videa vypadá, že bude. Takže bych se toho zas tak nebál. Finálová bitva s bossem na konci videa nevypadá zle a to, že se pár věcí oproti D2 změnilo, se snad taky dá chápat .
  • Chápu, venku se udělalo hezky a z jeskyně vylezl MEGA-TROLL.
  • http://www.youtube.com/watch?v=ulIOrQasR18
  • A hele...Rytmus přišel
  • kostejnesmrtelny
    Celej svět se řehtá ubožákům slovákům severním maďarům *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=HRVEHkyKPfc

    13 rokov stary HW sa rehota s uboziakov Blizzfucku.
  • když vynechám F3 (=fail).. tak do New Vegas se mi ten 1st/3rd person hodí daleko víc, než aby to bylo zas izometrický, podle mě by to nedosáhlo takový atmosféry..
  • Paci sa mi ako si ludia myslia, ze sa to crackne po vydani :) To samozrejme nie je mozne, hra ako taka sa crackne (aj beta uz je cracknuta) ale nemozete tam robit nic, len behat s jednym charom. Ziadne monstra, NPC, questy, nic... Najprv by sa musel emulovat server, coz pri RPG moze trvat dost dlho (vid WoW, aj TBC free servery byvaju doteraz zabugovane jak prasa).
  • No to asi máš pravdu, ale witch doctor není výmysl Blizardů, ale normální šaman nebo léčitel v zemích třetího světa..ale jinak good point, máš pravdu, je v Diablu i ve WoW, sice jen podle názvu, ale máš plus
  • Dle tve vlastni logiky, we dont give a sh*t about yo worthless piece of sh*t... *12*
  • neni dam este dostupny AA a vacisna tyhc videji je bez bufferingu a este nejkeho efektu uz nvm
  • Na co si tady hraješ, gangsto? :D
  • jinak nechapu kde vzal autor fakt, ze to bezi teprve pul dne a ma to za horkou novinku...uz ze zacatku zari byly hodinovy walktrough, ktery museli zavrit huby vsem uz v tu chvili, jednalo se o tu friends of family verzi, nebo jak se to menuje...
  • fo all ya haters out there, they dont give a sh*t about yo worthless piece of shit...stejne to vyjde, kazdymu zas spadne huba, prodaj toho ranec , pochybovacum zavrou drzku a bude...a jedinej kdo pojede nekonecnej flame, bude zase jen a jen pirat, co odmita komukoli za cokoli platit a vsechno chce mit zadarmo a dokonaly, tudiz jen picuje a taha hry z netu...
  • si nula bez zivota bez si honit nad tim path of exit to life zerobraine *16* a najdi si holku v tevem pripade kluka sry *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit