Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemohu srovnat s pc verzi,ale na eurogameru dali graficke porovnani s pc a co do efektu a grafiky konzole vedou.kdo neveri at tam bezi.
  • Veskoslav
    Protože nemůžeš probůh srovnávat hry jako Diablo s Baldur´s Gate například. Oboje je sice "RPG", ale zcela odlišný žánr RPG. To je jako srovnávat takovou strategii a RTS strategii. Moc to nejde.
  • maros.goc
    preco by som vymenuvaval Titan Quest ked je to rovnaka primitivnost do hratelnosti ako aj Diablo?
  • Veskoslav
    No sice máš pravdu v tom, že je to jednoduché RPG, ale srovnávat to s jiným typem RPG jako jsi vypsal je nesmysl. To jsi měl spíše Titan Quest a jiné vypsat:)
  • tADY HE DEMENTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://youtu.be/frhGRGmb9Tw
  • vlastik.plaminek
    Tak si dej bacha, abych z tebe neudělal hromádku popela.
  • maros.goc
    bohužiaľ hral a to aj neporovnateľne lepšiu dvojku a neporovnateľne lepšie iné RPG ako Eye of the Beholder, MIght and Magic, sériu Wizardry, Final Fantasy či Dragon Quest ....takžie viem o čom hovorím :)
  • http://youtu.be/frhGRGmb9Tw
  • kennyB
    A já pro jistotu napráskal i sám sebe *1*
  • Tak jsem prekliknul do prohlizece, podivat se, jestli sem treba nekdo nenapsal neco zajimaveho, nebo s nekym zase chvili poresit diablo, jeden pohled na diskuzi a zmuzu se jenom na... "coze?"
  • TheGGG
    vlasta plamínek, teplý jak ohýnek *14*
  • vlastik.plaminek
    Nechtěl bych vidět to sémě, co živí tebe. Krmíte se s géčkem navzájem?
  • vlastik.plaminek
    Spíš mluvíš o skupině, které už nezůstalo kapesné na BR vypalovačku a média. Ono je to totiž celkem drahej špás.
  • Tak tohle je moc už i na mě. Napráskal jsem vás všechny!
  • holec89
    a tak se to bude dal zasirat nadavkama na ne :)
  • Tushan
    to jsou zase nechutný sra.ky veskodement,ggg, robotron, triška a podobní xyz by měli dávno vypadnou. vždy je tu po nich hroznej bordel a jen se hádají ..I..
  • God-of-War
    Jj, bude i vzdocholoď a tuším, že ještě něco. Objednávám od Bílý Myši ( kde mám i svůj tajný zdroj *1* ).
  • kennyB
    Budeš mít u toho GTAčka nějaký bonus??? Tam, odkud jí budu mít já k ní prý přidají dlc se vzducholodí.
  • tak Gurujoe je ymslim priklad pro GGG kam se to az da dotáhnout, problém je ze guru ty znalosti fakt ma..i když je to taky blazen.)
  • holec89
    na inferno, kde uz je nutny si hrat se skillama, nepotrebujes mesic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit