Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tuhle hovadinu jsi taky napsal z konzole? *1* *1* *1* čuchl sis někdy vůbec k capině, že tady onanuješ nad hrama?
  • jsem zdrcen
  • už zase? *zív*
  • Heni pc opravnene mizi na propadliste dejin *1* Pc hraci uz muzou leda tak podepisovat petice za GTAV na pc, ale to je tak vsechno *15*
  • dneska je uz nastesti celkem trend Diablovky do RPG nezarazovat, protoze tam proste nepatri. Jsou to proste akcni hry s RPG prvky.
  • Jako fanoušek diabla a diabla2 jsem byl lehce skeptický, ale přesně kombinace akční hry a rpg s coop mi na současnou generaci konzoli chybělo. Připomíná mi to champions of norath... Což říkám jako kompliment.
  • 373 prispevku so far. Dobrej vysledek, skoda jen ze druha polovina je od dementu, kery se umej jen hadat.
  • residentevilfans
    Ten zvuk je mazec na dts pres
    zesilovac
  • God-of-War
    http://www.youtube.com/watch?v=HZk4-a_IgRw přijde mi to naprosto stejný a dokonce tam někdo tvrdí, že PS3 verze vypadá líp, než Xboxová...

    EDIT:Jumpe... Ty asi neumis moc anglicky, co? Mel by sis ten clanek precist. Vyrovna se to max nastaveni jako ho*no.
  • Veskoslav
    Dík. Ale nevím, co mele o tom, že konzole vypadají lépe. A přijde mi, že pc>xbox>ps3 podle screenu. Herně jsem měl možnost jenom PS3 a nevypadá to špatně, ale je to něco jako normal na pc.
  • God-of-War
    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-diablo-3-face-off
  • 100 druhů nepřátel... vrat se do školy
  • Veskoslav
    Jako myslíš rozdíl GTA IV a GTA V na konzolích? To jsem ještě neviděl. Jenom porovnání pc a konzolové verze GTA IV.
  • Co to ma spolocne s kvalitou? Kvalita z konzoly je na PC povazovana za nehratelnu, ved si ju taku sam nazval. Na PC si s tou nehratelnou hrou aspon vieme pomoct a urobit ju hratelnou ;-)
  • Tushan
    nevidím tu 10 mojich postů že bych si na to pořád dokola stěžoval. stačí jeden
  • holec89
    asi mysli srovnani gta 4 verzi, ktery nedavno zacal eurogamer.net davat na web
  • Veskoslav
    Dej odkaz.
  • TheGGG
    Problém je že ty jsi t*pec a nechápeš že DS je RPG klenot který si s pc šitkama vytírá záádel
  • nehral si to, tak netrep, však ťa poznám...aký máš nick na Blizzard.nete?? žiaden, lebo si obyčajný pokrytecký klamárko Blackened Halo zo Sectoru
  • Problem, je, ze DS vysiel na pc uplne v rovnakej kvalite ako na konzole. Rovnake ovladanie, rovnaka grafika, rovnaka hra. A to je na PC povazovane za nehratelne :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit