Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    Já to hrála přibližně 10 minut a pak sem to musela vypnout! Asi v tom byl nějakej bug, protože se nešlo přepnout z tý mapy do normální hry!
    • Máš naprosostou pravdu. Jen ať si to ti "hardcore" hráči užijí. Poslední dobou je to v módě - hnusná grafika, něž člověk pochopí co a jak, prosedí u toho XX hodin (na co já třeba rozhodně náladu nemám) a čím víc je to uživatelsky a hratelně zaostalé, tím víc je to "hardcore", přeci!
      • proste staci rict: Panove na tohle nemam cas, tohle uz neni pro me. Zbytek jsou kecy. Proste tohle je hra pro lidi, kteri ctou Hubacka a proste valka, teorie. Ty to nebudes tak se vyser na hardcore a modu. Libi, nelibi, je pro mne , neni, odchod
      • Ještě že víme, že tě to nebere kašpare. Prosím tě, ty a ta Dorota hore se vemte za ruce a táhněte...
    • Ten bug je asi v tvojí hlavě
      • Trisska
        Ctění pánové... svým úvodním příspěvkem sem vám pouze chtěla (poněkud netradiční formou) naznačit, že tento typ hry je pro mě *španělská vesnice* a zároveň smekám před každým, kdo něco takovýho dokáže hrát!
        Je pro mě docela smutným zjištěním, že některým zdejším diskutérům chybí jak schopnost číst *mezi řádky*, tak smysl pro humor! Absenci těchto dovedností si však umí bohatě vynahradit čilým mínuskováním a buranskýma urážkama!
        Naštěstí sem vůči oběma těmto projevům agrese imunní, takže se nenechte rušit a klidně v tom pokračujte, jestli vám to vylepší den... *4*
        PS: Čest výjimkám!
        • Vážená pane ( *2* ) už se přestaňte kuli všemu vztekat a vyvolávat ohromné diskuze o hovně
          • Trisska
            1) Sem holka
            2) Vůbec se nevztekám, sem naprosto klidná
            3) Žádnou diskuzi nevyvolávám, tahle pro mě skončila
            4) Zajímavý, jak krásně zapadáš do mýho popisu buranskejch diskutérů *4*

            Pa.
            • Podle mě jsi hermafrodit.
            • Jako malej jsem chtěl kreslit komixy. Když sme u těch diskuzí o hovně.
            • Kozy
              Prima, tak zase táhni o dům dál.
            • Nějak jsem nepochopil smysl tvé reakce jako vtipná nebyla spíše trapná a lehce prokouknutelná a pak velký údiv nad tím že tě nikdo neplácá po zádech.
      • Bug nastal už při splývání gamet.
    • Ataker
      To se nepovedlo *7*
    • Zabilaaaa :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit