Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to trochu jako stare dobre Steel Panthers. Nejakou novodobou predelavku SP:WaW bych si klidne dal libit :-)
    • Alternaiva je na http://www.shrapnelgames.com/Camo_Workshop/WW2/WW2_page.html
  • Je v ČR distributor?
    • Určitě, zeptej se souseda *3*
  • Tohle mělo vyjít v době, kdy jsem dostával ze zemáku za 4 :D. To by byla škola hrou, panečku! Přece jenom v Civilizaci jsem moc velký povědomí o tomhle nezískal :D
    • Keyz
      To by ve škole čuměli kdyby si popsal průběh bojů a pohyb jednotek včetně zásobování atd.
      Pak bys to okořenil alternativní historií na základě simulace této hry a učitel by mohl jít ven.
      *5*
      • No kdyby se ho zeptal kde pramení Labe, tak by stejně byl v prdeli...
        • Protoze to je nejdulezitejsi vec, co clovek potrebuje vedet. *7*
          • To není. Ale je rozhodně lepší vědět, kde pramení Labe, než nevědět nic.
  • yuri337
    ...virtuálních střelců a drOkobijců, to zaručeně.. Třetí věta.
  • Trisska
    Já to hrála přibližně 10 minut a pak sem to musela vypnout! Asi v tom byl nějakej bug, protože se nešlo přepnout z tý mapy do normální hry!
    • Máš naprosostou pravdu. Jen ať si to ti "hardcore" hráči užijí. Poslední dobou je to v módě - hnusná grafika, něž člověk pochopí co a jak, prosedí u toho XX hodin (na co já třeba rozhodně náladu nemám) a čím víc je to uživatelsky a hratelně zaostalé, tím víc je to "hardcore", přeci!
      • proste staci rict: Panove na tohle nemam cas, tohle uz neni pro me. Zbytek jsou kecy. Proste tohle je hra pro lidi, kteri ctou Hubacka a proste valka, teorie. Ty to nebudes tak se vyser na hardcore a modu. Libi, nelibi, je pro mne , neni, odchod
      • Ještě že víme, že tě to nebere kašpare. Prosím tě, ty a ta Dorota hore se vemte za ruce a táhněte...
    • Ten bug je asi v tvojí hlavě
      • Trisska
        Ctění pánové... svým úvodním příspěvkem sem vám pouze chtěla (poněkud netradiční formou) naznačit, že tento typ hry je pro mě *španělská vesnice* a zároveň smekám před každým, kdo něco takovýho dokáže hrát!
        Je pro mě docela smutným zjištěním, že některým zdejším diskutérům chybí jak schopnost číst *mezi řádky*, tak smysl pro humor! Absenci těchto dovedností si však umí bohatě vynahradit čilým mínuskováním a buranskýma urážkama!
        Naštěstí sem vůči oběma těmto projevům agrese imunní, takže se nenechte rušit a klidně v tom pokračujte, jestli vám to vylepší den... *4*
        PS: Čest výjimkám!
        • Vážená pane ( *2* ) už se přestaňte kuli všemu vztekat a vyvolávat ohromné diskuze o hovně
          • Trisska
            1) Sem holka
            2) Vůbec se nevztekám, sem naprosto klidná
            3) Žádnou diskuzi nevyvolávám, tahle pro mě skončila
            4) Zajímavý, jak krásně zapadáš do mýho popisu buranskejch diskutérů *4*

            Pa.
            • Podle mě jsi hermafrodit.
            • Jako malej jsem chtěl kreslit komixy. Když sme u těch diskuzí o hovně.
            • Kozy
              Prima, tak zase táhni o dům dál.
            • Nějak jsem nepochopil smysl tvé reakce jako vtipná nebyla spíše trapná a lehce prokouknutelná a pak velký údiv nad tím že tě nikdo neplácá po zádech.
      • Bug nastal už při splývání gamet.
    • Ataker
      To se nepovedlo *7*
    • Zabilaaaa :)
  • MrSanta
    Tahovky mám sice rád, ale toto vážně nebude nic pro mě.
    PS: drokobijec (1. odstavec, 3. řádek) - to je překlep, nebo nějaký slangový výraz taktických maniaků, který neznám?
    • Drakobijec, to byla asi narazka na fanousky Skyrim.
  • Vypadá to... divně
  • Pise se fakt "Druha svetova valka" s velkym D? Jen se ptam, pisu to docela casto, ale jinak. S malym. Tak at vim. :)
    • Magister_Peditum
      Názvy válečných konfliktů se zpravidla píší s malým písmenem.
      • V ajine WW1-2 s velkejma, tak to asi prevzal
        • Magister_Peditum
          No, ještě že nepřevzal z angličtiny pravidla psaní čárek mezi větami a její slovosled. *15*
          • No ja ho neobhajuju, jen nastinuju jednu z moznych variant :D
    • Ano pise, je to jeji nazev.
      • Já že na wikipedii, lidovkách atd. je to s malým. Ale ok, dík za info.
  • ještě doplním, že zmíněné Command Ops jsem již na games.cz také hodnotil, odkaz http://games.tiscali.cz/tema/rozdrcena-historie-command-ops-highway-to-the-reich-58757
  • Jen houst! Jsem rad za jakoukoliv hru z neobvyklych zanru. Nekdy si rikam, jak by asi vypadaly trebas prave podobne strategie v okamziku, kdy by byly velikym mainstreamem a hraci se jich uz prejidali. Jako dnes mame drsne military strilecky se ctyrhodinovou hraci doboum jak by asi vypadala "just another" valecna simulace. Ta predstava je legracni.
    • "doboum" -> "dobou,"
      tluste prstiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit